Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przereklamowana życzliwość

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TOPYSZ



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 60

PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 9:06 am    Temat postu: Przereklamowana życzliwość Odpowiedz z cytatem

Kiedy wczoraj, tj 6 VII miałem okazję kupić bilet na pociąg w Katowicach w kasie PKP InterCity spotkałem się z wyjątkowo niemiłą obsługą w kasie biletowej. Rozwścieczona kobieta, bo to słowo chyba najlepiej oddaje jej stan, wrzeszczała po każdym kto chciał dowiedzieć sie od niej czegoś więcej niż tylko ceny za bilet. W dodatku kiedy sprzedała mi niewłaściwe bilety ze złością wydała resztę i nawet nie chciała słyszec o pomyłce! Co można zrobić w takiej sytuacji, kiedy do odjazdu pociągu pozostało 8 minut !. Na szczęście szybki bieg do kasy na drugim końcu dworca sie udał i mogłem kupić bilet ze zmianą. Trudno pojąć, skąd takie dinozaury znajdują pracę w firmach w których od kontaktu z pasażerem i kultury wiele zależy. Wydaje się ogromne sumy pieniędzy na akcje reklamowe, przykleja sztucznie uśmiechnięte twarze a w rzeczywistości mamy skansen niezozumiałego traktowania klientów z niczym nieuzasadnioną wyniosłością i pretensjami. Szkoda, że w dzisiejszych czasach, kiedy klient ma prawo być godnie obsłuzonym trzeba czasami znosic grymasy i nieopanowane nerwy niektórych kasjerek, kierowców autobusów i ludzi, którym wydaje się, że mają "władzę"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety samo życie...

miałem gorszą przygodę w jednym z banków w Knurowie...
zamieniałem walutę z dawnych DM na $...
i pani kasjerka w przeliczeniach nie wiem jakiej matematyki używała, pomyliła się lekko na 1000 DM na moją niekorzyść...

Koleżanka usprawiedliwiała ją że jest zmęczona... czy coś w tym stylu...

Źle gdy ktoś kto obsługuje klienta przenosi swoje problemy życiowe do pracy... a z drugiej strony są sytuacje gdy pracodawca powinien umożliwić pracę w innym miejscu z dala od obsługi klienta...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka