Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyniki wyborów samorządowych 2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=7wChlvZbXjY

Myślę, że wiersz ten można sobie sparafrazować pod samorządową sytuację, tak czy siak wydaje mi się, że będzie pasowało jako podsumowanie Very Happy

A na koniec dodam

"mniejsze zło" nadal jest złem.
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
eth



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 173

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki wynik osiągnął pan Kamiński i jego szalone pomysły?
Może niech zadzwoni do swojego Guru Kaczyńskiego i pogratuluje mu czwartej porażki z rzędu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Kamiński



Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 33

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam !

Chciałem wszystkim wygranym Radnym pogratulować i życzć sukcesu w podejmowaniu słusznych decyzji.
Chcę podziękować również tym, którzy oddali na mnie swój głos oraz dopingowali w kampanii, również dziękuję wszystkim forumowiczom za cenne uwagi i krytykę nawet tą skrajną. Teraz jest nowe rozdanie i nowe wyzwania stoją przed radnymi, sukcesem będzie realizacja ich własnego programu.

Pozdrawiam
PK
_________________
Jeśli masz jakieś zapytania to jest mój mail: kampa1900@wp.pl Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ESTEAM



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 202
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym jeszcze raz odnieść się do ostatnich wyborów, odtrąbiono wielkie zwycięstwo "panującego prezydenta" który obchodził wczoraj właśnie urodziny. .... Happy Birthday Mr President http://www.youtube.com/watch?v=iH3oOVKt0WI&feature=related

- Wyniki głosowania i wybór prezydenta.
http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/240000/240501.html
- Wyniki głosowania do rady.
http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/240000/240501.html
- Wyniki wyborów do rady.
http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/240000/240501.html

Tak jak już ktoś tu napisał, można święcić tryumf ponad 80% zwycięstwo tak pokazane może robić wrażenie jeżeli jednak wziąć pod uwagę, ilość oddanych głosów na wybrańca i ilość ogólną wyborców, należy się zastanowić co jest grane. Puki co jest jak jest, wygrał "lepszy" ten drugi będzie nadal działał w powiecie.
Ktoś tu również poruszył problem "Naszych" kandydatów z forum, myślę, że nie mieli większych szans, sorry, ale większość swoich dyskusji prowadzili między sobą, a puki co takie wybory, wybory na szczeblu swojego okręgu wygrywa się na ulicy w domach, czy poprzez swoich znajomych. Odniosę się do swojego podwórka, z zaciekawieniem poznał bym podział wiekowy wyborców, obawiam się, że młodzież w przedziale 18-25 lat wypadła by katastrofalnie, a przekaz internetowy był skierowany właśnie przede wszystkim do Nich. Prawdziwy wyborca chodził po ulicy, denerwując się zalepionymi innymi ogłoszeniami, wszędzie gdzie tylko się dało, prawdziwy wyborca siedział w domu i wkurzał się, że ktoś znów mu zapchał skrzynkę na listy, czy zaśmiecił klatkę schodową, to może i nowoczesne metody, ale nie na te wybory. Myślę, że podając przykład wspominanej już tu pani z osiedlowego "szmateksu" miała Ona większe szanse na wygranie niż malujący graffiti na płotach i chwalący się tym w internecie kandydat, powtarzam miałaby, gdyby naprawdę chciała. Żeby spokojnie wygrać wystarczyło naprawdę nie wiele osób, klientami osiedlowego "szmateksu" jest naprawdę dużo starszych ludzi, wystarczyło ich odpowiednio zmotywować, rabacikiem, czymś ekstra spod lady, dać cynk o świeżej dostawie i mandat w kieszeni. Nie będę pisał zbyt dużo o odwiedzaniu w domach osobiście, bo to zbyt męczące w dobie internetu, do mnie zapukał jeden pan, wyglądał na zmieszanego, że zakłóca mi spokój, nie był zbyt przekonywujący, zagłosowałem na Niego, może nie z pobudek jego programu czy poglądów, ale dla tego, że głosowanie na listy nie ma sensu, wiedziałem, że nie będzie się czuł przegranym jak ten pan wspomniany tu, który otrzymał jeden głos. Zbyt często i zbyt wielu takich ludzi wystawia się na listy i na pośmiewisko.
Pozdrawiam
_________________
Think ============"Dodaj trochę jadu do połowicznej prawdy, a będziesz miała prawdę absolutną."============ 2 man down


Ostatnio zmieniony przez ESTEAM dnia Sro Lis 24, 2010 10:51 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspolczuje wam a myslalem ze przyjdzie do Knurowa nowy wiatr no coz ten prezydent bedzie na stolku az do smierci Brick wall
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
ulkowa



Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 16

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm Pani Gumienny o zgrozo !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R.



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 82

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla zainteresowanych pełne dane z okręgu numer 4: http://wybory.miastoknurow.pl/5047,wybory-wyniki-rada-miasta-pelna-lista,czytaj,artykul.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ulkowa napisał:
hm Pani Gumienny o zgrozo !!!


Możesz rozwinąć co masz do Eli?
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adalbert.



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 141

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczególne gratulacje dla Pana Michalika, który start w wyborach przypłacił dymisja na kopalni. Jego start nie spodobał się osobom powiązanym z PO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adalbert. napisał:
Szczególne gratulacje dla Pana Michalika, który start w wyborach przypłacił dymisja na kopalni. Jego start nie spodobał się osobom powiązanym z PO.


Dymisją?
Nie nabył on już praw emerytalnych?
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maver



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 380
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dymisją......


Ale po dostaniu się do sejmiku jest szansa na jego powrót, tak słyszałem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 24, 2010 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem Pan Michalik pracuje na innej kopalni. Po prostu Kompania Węglowa porobiła roszady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alojz



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 106

PostWysłany: Sro Lis 24, 2010 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla Prezydenta Ramsa!
Uzyskał wynik ponad 80 procent głosów. To chyba najlepszy wynik wśród prezydentów w śląskim województwie. Ktoś wie czy nie jest to aby najlepszy wynik w Polsce, nawet Dutkiewicz z Wrocławia miał "tylko" ponad 70 procent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 24, 2010 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alojz napisał:
Gratulacje dla Prezydenta Ramsa!
Uzyskał wynik ponad 80 procent głosów. To chyba najlepszy wynik wśród prezydentów w śląskim województwie. Ktoś wie czy nie jest to aby najlepszy wynik w Polsce, nawet Dutkiewicz z Wrocławia miał "tylko" ponad 70 procent


Gdynia, Prezydent Szczurek - ok. 90%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artsik



Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 111

PostWysłany: Sro Lis 24, 2010 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
Alojz napisał:
Gratulacje dla Prezydenta Ramsa!
Uzyskał wynik ponad 80 procent głosów. To chyba najlepszy wynik wśród prezydentów w śląskim województwie. Ktoś wie czy nie jest to aby najlepszy wynik w Polsce, nawet Dutkiewicz z Wrocławia miał "tylko" ponad 70 procent


Gdynia, Prezydent Szczurek - ok. 90%


W sumie nie tylko on miał więcej. Ale dla Alojza to Rams jest Bogiem, wiara w niego jego nałogiem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka