Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maria Kaszek - kandydatka na radną powiatu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotruś



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 233
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm zastanawiam sie na jaki temat jest ten post bo jak narazie widze ze kazdy sobie słodzi ohh i ahh tzn marysieńka damian i dawid .Umówcie sie na kawę lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Zdzichu_Klucznik



Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 70

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech słodzą, skoro kobita zasługuje. Nie znam, ale czymś nie częstym na tym forum jest to, że ktoś dostaje pochwały. Widocznie ma za co.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysienka



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo chętnie wybiorę się na dobrą kawę- prywatnie piję gorzką, nie słodzonąSmile Zapraszam Piotruś bardzo serdecznie Smile
Pozdrawiam.
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Latu



Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 19

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotruś napisał:
hmm zastanawiam sie na jaki temat jest ten post bo jak narazie widze ze kazdy sobie słodzi ohh i ahh tzn marysieńka damian i dawid .Umówcie sie na kawę lepiej



Ależ o co Tobie chodzi ???

To forum jest otwarte, każdy może anonimowo napisać co chce i o kim chce ( no prawie wszystko Wink ) i nie rozumiem problemu.....

Proszę bardzo, jeśli ktoś ma informacje, że Marysia jest inna niż tutaj piszemy to niech się wypowie ! Jeśli ktoś sądzi, ze pochwały skierowane w jej kierunku są nie słuszne - również niech pisze !

Jestem pewna, ze każdy kto ją zna, albo wie cokolwiek o jej działaniach nie napisze na nią złego słowa.

Każdy kto zna Marysię wie, że jest to naprawdę dobry człowiek. Wręcz honorowy.

I nie jest tak, ze w tematach każdego kandydata jest takie słodzenie, bo ludzie jak widzę naprawdę potrafią przyczepić się do wszystkiego.

Powiem więcej - i to już pisałam w innym temacie - od momentu, gdy zaczeły sie tutaj pojawiać tematy zakładane przez kandydatów czekałam czy pojawi się również i temat jednego z kandydujących panów, o którym mogłabym napisać całą książkę złych rzeczy i z pewnościa tak jak o Marysi piszę w samych superlatywach, tak i w temacie tego pana byłabym aktywna. Jednakże na jego szczęście tematu tutaj nie założył Smile A wygrać itak nie ma szans, więc przemilczę ten temat Smile

No to było ostatnie zdanie w tej kampani Smile


Marysiu - trzymam baaaaardzo mocno kciuki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@piotruś - możesz mieć swoje zdanie i gdybym Marysi nie znał też bym się dziwił w autentyczność postów.

Ja napisałem co wiem, chociaż mam różne czasami dziwne zdania na różne tematy i wielu może się ze mną nie zgadzać.

Latu jest w miarę świeżą osobą na forum i nasze posty zbiegły się w czasie ale nie wiem kto kryje się pod tym nickiem. Nie organizowaliśmy żadnej skoordynowanej akcji uświęcania kandydata z docelowym umieszczeniem na Wawelu. Jedna taka akcja w tym roku wystarczy.

Weź jednak pod uwagę, że moją (i Latu) opinię potwierdzili "starzy" forumowicze, którzy raczej znani są z wyważonych opinii. Mam na myśli Xander-Cage'a i ZoneCyklopa.

A najbardziej wymowne są komentarze innych kandydatów czy konkurentów.

Acha, i na koniec - korzystaj z zaproszenia na kawę bo od poniedziałku możesz nie mieć okazji przez najbliższe 4 lata Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysienka



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani:)
Nie wiem co mam napisać, bo jestem w "szoku" pod wpływem tak wielu pozytywnych opinii na mój temat- kto mnie zna, to wie, że "szok" w tym temacie jest możliwy:)
Chciałabym Wam podziękować każdemu z osobna, ale nie chcecie się ujawnić . Więc pozwólcie, że nie będę się rozpisywać i ogólnie powiem DZIĘKUJĘ za wsparcie i WSZYSTKIM odwiedzającym, że poświęcili czas i odwiedzili mój "profil" Smile

ps. uwielbiam kawę, więc czekam na zaproszenia szczególnie jak do kawy będzie coś na osłodę Wink

ps.1 - pamiętajcie, że 21.11 każdy oddany głos jest ważny!
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
myrfel



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przykład wiśnie w spirytusie słodkie jak miód :o)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysienka



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Mirku, Twojej roboty były przepyszne Smile
Pozdrawiam!
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ESTEAM



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 202
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli po skonsumowaniu przez Was tych wiśni, pozostanie produkt uboczny w postaci nie potrzebnego już spirytusu, to ja chętnie się piszę, nie lubię marnotrawstwa. 2 man down A tak poważnie to czekam na wiadomości, nie lubię marnować swojego głosu. Myślę, że było Nas wystarczająco dużo, żebyś mogła już nie długo, prowadzić tu ożywioną dyskusję z pozycji powiatowego przedstawiciela. Pozdrawiam Applause
_________________
Think ============"Dodaj trochę jadu do połowicznej prawdy, a będziesz miała prawdę absolutną."============ 2 man down
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaxWeber



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 37
Skąd: KNW

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie było Was wystarczająco wielu, słowa niestety używam naprawdę szczerze. Ale jeżeli byłbym na Pani miejscu to nawet brak mandatu nie byłby problemem, taka ilość pozytywnych komentarzy jest warta znacznie więcej niż dieta radnego Smile.

Nie wszystko co się opłaca to warto, ale prędzej czy później wszystko co warto to się opłaci.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ESTEAM



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 202
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MaxWeber napisał:
Niestety nie było Was wystarczająco wielu, słowa niestety używam naprawdę szczerze. (..)

Pisząc Niestety i szczerze, powinieneś chyba użyć słowa Nas Speak to the hand a Nie Was. Wave
_________________
Think ============"Dodaj trochę jadu do połowicznej prawdy, a będziesz miała prawdę absolutną."============ 2 man down
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaxWeber



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 37
Skąd: KNW

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bo nie głosowałem na Panią Marysie, i byłbym nie szczery pisząc Nas, to że miałem innego kandydata nie znaczy, że nie życzyłem dobrego wyniku innym. Akurat w tych wyborach do Powiatu czułem żal, ze nie można skreślić więcej niż jedną osobę.

Uwierz w moją szczerość ESTEAM, może po tym spirytusie po wiśniach byłoby Nam łatwiej się dogadać 2 man down

Pozdrawiam (szczerze) Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysienka



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie:)
Oficjalnie dziekuję, ale to bardzo dziękuję za wasze głosy- jeżeli dobrze odczytałam, to otrzymałam od Was 104 głosy- jestem bardzo zadowolona, bo spodziewałam sie kilku, max.kilkunastu- BARDZO DZIĘKUJĘ!

Nie muszę być radną, aby nie móc dalej pomagać i chę w dalszym ciagu to robić. Nie zamierzam również znikac na długie lata z forum.

Pozdrawiam serdecznie Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka