Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aneta Nowak - Kandydatka na Radną Powiatu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

golarz_filip napisał:
marekdym napisał:
to jest tylko mój głos w dyskusji. chyba mam prawo do wyrażenia własnego zdania.

a ja mam prawo, żeby to zinterpretować

nie sądzę, że masz takie prawo bo Twoja "interpretacja" jest raczej nie mającą nic wspólnego z rzeczywistością nadinterpretacją, a powiedziałbym nawet, że wredną manipulacją.

Pisz i komentuj rzeczy, o których wiesz coś na pewno, czyli generalnie możesz pisać o sobie i o pobudkach, jakie Tobie przyświecają, albo daj spokój Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
golarz_filip



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 110

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marekdym napisał:
golarz_filip napisał:
marekdym napisał:
to jest tylko mój głos w dyskusji. chyba mam prawo do wyrażenia własnego zdania.

a ja mam prawo, żeby to zinterpretować

nie sądzę, że masz takie prawo bo Twoja "interpretacja" jest raczej nie mającą nic wspólnego z rzeczywistością nadinterpretacją, a powiedziałbym nawet, że wredną manipulacją.

Pisz i komentuj rzeczy, o których wiesz coś na pewno, czyli generalnie możesz pisać o sobie i o pobudkach, jakie Tobie przyświecają, albo daj spokój Smile

nie obchodzi mnie co sądzisz, a prawa do interpretacji na tym forum mi nie odbierzesz... poprzedni start w wyborach nie wyszedł, to trzeba było wypłynąć na szlachetnej inicjatywie. Ale to typowe. Później kilka spotkań w kościele, pielgrzymka dla emerytów, grafitti i elektorat w kieszeni, natomiast konkretów zero. Zadziwiające jak w ciągu roku stałeś się tak medialną osobistością
_________________
little death for everyone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosiłem Cię, żebyś pisał o Sobie. Dalsze insynuowanie przez Ciebie bredni na mój Temat potraktuję jako nękanie. To nie jest mój Temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

I moje pytanie do Xander_carge - dlaczego uważasz, że nie jestem gotowa do RP?


Pani Aneto!
Superlatywy, których Pani nie szczędziłem w pierwszym moim poście tego tematu są prawdą i bardzo dobrze o pani świadczą. Mówimy wszyscy, żeby dać szansę młodym i energicznym osobom do których Pani niewątpliwie należy. Jednak wydaje mi się, że aby dobrze poznać potrzeby społeczeństwa nie wystarczy wykształcenie czy energia. Wydaje mi się, że w radzie powiatu powinny zasiadać osoby mające już pewien bagaż doświadczeń (nie tylko zawodowych ale i osobistych), które znają potrzeby podstawowej komórki społecznej jaką jest rodzina. Poza tym patrząc na Pani jakże bogate "CV" mam podstawę twierdzić, że jest Pani osobą, która nie do końca wie co chce robić. Samo nastawienie na sukces nie wystarczy.
Potrzeba jeszcze doświadczenia życiowego.

To co napisałem powyżej to moje subiektywne odczucia i mogę się mylić, ale tak właśnie sądzę.

Życzę powodzenia w niedzielę.
Xander Cage

Ps. Odnośnie imprezy w sztukaterii mam nieco inne wiadomości z bardzo pewnego źródła.... Wink
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do północy niewiele... ostatni post zostawiam w tym temacie...

Xander_carge :

jeśli by mnie Pan dobrze znał i czytał ze zrozumieniem zarówno moje CV jak i program wyborczy - nie napisałby Pan: "Poza tym patrząc na Pani jakże bogate "CV" mam podstawę twierdzić, że jest Pani osobą, która nie do końca wie co chce robić. Samo nastawienie na sukces nie wystarczy.
Potrzeba jeszcze doświadczenia życiowego.
"

co do koncertu - nie powinno być tematu, tym bardziej, że impreza udała się, sprzęt mieliśmy. Zamieszanie w CK przed imprezą było niepotrzebne i nie rozumiem dlaczego w ogóle powstało.. Ale w tym momencie to jest nieistotne, bo ważne dla mnie jest to, ze Ci którzy byli, podobało im się i byli zadowoleni. Smile

Mam wiele zainteresowań, ale przede wszystkim mam wiedzę teoretyczno-praktyczną ze współpracy z organizacjami pozarządowymi. I moim priorytetem jest współpraca z NGO, Samorządem a NGO i podejmowaniem inicjatyw społeczności w ramach NGO Smile

Dzięki za wszelkie wiadomości Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka