Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior - kandydat do Rady Powiatu Gliwickiego
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stronka lekko nieaktualna ...
Dam Maćkowi szansę, poczekam na odpowiedź na zadane pytania jeszcze przez 36 godzin. Po tym czasie po prostu zrobię to co podczas poprzedniej kampanii wyborczej po prostu będę go ignorował.....

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 2:25 pm    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

W odpowiedzi na zadane pytania:

1. Stronka zamieszczona w necie jest nie aktualna, pisałem już dawno w tej sprawie do prv.pl ale niestety nie dostałem żadnej odpowiedzi.

2. Nie pojawiam się na FORUM co 4 lata zaglądam często, publikowałem w ciągu tych 4 lat kilka razy min w związku z historią regionalną, którą się interesuję.

3. Program wyborczy:

- refundacja (coroczna) turnusów rehabilitacyjnych dla osób z 1 grupą inwalidzką,

- deptak, który będzie jednocześnie drogą rowerową łączącą Knurów z Nieborowicami (za Tesco na ul Szpitalnej- w okolicy działek),

- kapitalny remont wszystkich dróg powiatowych znajdujących się na terenie miasta Knurów (nie łatanie dziur, tylko "kapitalka")

- budowa dróg rowerowych przy wszystkich drogach powiatowych w Knurowie,

- powstanie Powiatowej Rady Młodzieży,

- powstanie Powiatowej Rady Organizacji Pozarządowych,

- remont (kompleksowy) wszystkich oddziałów knurowskiego szpitala oraz przychodni należących do ZOZ-u (ok 49% udziałów w spółce ma Powiat, ale jest największym udziałowcem i ma największy wpływ na działania spółki),

- druga załoga Pogotowia Ratunkowego dla Knurowa (obecnie jest 1 w Knurowie i 1 w Czerwionce, chcę aby były 2 w Knurowie i 1 w Czerwionce)

- walka o reaktywację gliwickiego WORD-u,

Jestem otwarty na wszelkie sugestię mieszkańców Knurowa, mój program może zostać jeszcze "poszerzony" o sprawy ważne dla mieszkańców, które zostaną mi zgłoszone; tak właśnie powstał 1 punkt mojego programu wyborczego.

Pozdrawiam serdecznie Wink
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję włączyć do programu wyborczego punkt:

Roboty publiczne dla wszystkich obiboków pobierających świadczenia w MOPS. Oczywiście po uprzedniej weryfikacji. Jeżeli taki jeden z drugim może podjąć pracę a się opierd... i zrobił sobie zawód jako wyłudzacz zasiłków to gonić gnoja do pracy. Miasto zaoszczędzi na wynajmowaniu firm zewnętrznych np. do utrzymania zieleni miejskiej.

Nie mam zamiaru dłużej patrzeć jak jeden z drugim śmieje mi się w twarz tylko dlatego, że ja tracę czas na uczciwą pracę a jemu wielkiemu pani wszystko się od państwa należy i żyje lepiej jak niejeden z nas.

Ale jak znam życie polskie prawo chroni i sponsoruje takich nierobów a dobiera się do d... obywatelom płacącym podatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maćku cieszę się, że odpisałeś.
Program wydaje się do zrealizowania przynajmniej częściowo.
Brakuje mi jednak informacji o Tobie, ostatnio bardzo fajnie się przedstawiłeś i chciałbym abyś ponownie się przedstawił, napisał coś o wykształceniu i doświadczeniu. Kto wie może przekonasz do siebie użytkowników forum.

Pozdrawiam
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Maver



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 380
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopie kapitalny remont wszystkich dróg w Knurowie przekracza budżet tego miasta na 10 lat, do tego patrząc na jakość wykonania dróg będzie to praca syzyfowa niestety, jeden odcinek oddadzą a drugi już będzie dziurawy.....

Co do pogotowia - super inicjatywa, i remont i druga załoga, czasem to może naprawde komuś uratować życie....


Co do WORDu - w Rybniku się czeka praktycznie tyle samo albo i krócej, do tego trasy na egzaminie są podobno łatwiejsze Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walt



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 74

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś, kto ma problem z aktualizacją własnej strony internetowej załatwi remonty kapitalne dróg w mieście ?? Dziękuję, nie jestem zainteresowany.
_________________
walt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 1:08 am    Temat postu: Re: Witam Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
- powstanie Powiatowej Rady Młodzieży,
- powstanie Powiatowej Rady Organizacji Pozarządowych,

W jakim celu te dwie rady?

maciekknurow napisał:
- remont (kompleksowy) wszystkich oddziałów knurowskiego szpitala (...)

Na czyj koszt? Czy powiat ma zapłacić za remont? Przy okazji poproszę o wypowiedź, jak Pan ocena prywatyzację przez powiat szpitala w Knurowie, czy się Panu podobała i jak pan ocenia rolę PO w tej prywatyzacji?

maciekknurow napisał:
- druga załoga Pogotowia Ratunkowego dla Knurowa

Kto będzie ją utrzymywał, kto kupi karetkę (powiat czy WPR)? Po co nam drugi zespół, jeżeli szpital nie chce przyjmować ofiar wypadków? Może sensowniejsze byłoby utworzenie oddziału ratunkowego w knurowskim szpitalu (przed czym się on wzbrania)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Ad Secundo

- Rady jako organ doradczy Rady Powiatu Gliwickiego powołane w celu min aktywizacji młodzieży, tworzeniu społeczeństwa obywatelskiego.

- Za remont mają zapłacić właściciele (akcjonariusze) spółki, tak min POWIAT, który ma 21,5% udziałów w spółce wg mojej wiedzy. Jak oceniam prywatyzację (komercjalizację) Naszego Szpitala i udział PO w niej? Co do udziału PO nie będę komentował, bo z tego co wiem to PO jako partia polityczna nie może mieć udziałów w żadnych spółkach Smile co do mojej oceny prywatyzacji (komercjalizacji) Szpitala uważam że czas pokaże czy ta decyzja była słuszna, narazie pokazuje że tak, dlaczego...? Choćby dlatego że bez tej decyzji Szpital by najprawdopodobniej zbankrutował, choćby dlatego że mamy jeden z najnowocześniejszych aparatów rezonansu w kraju, który wraz z adaptacją pomieszczeń kosztował ponad 2 600 000 zł nie ma co ukrywać że nie byłoby go w innej sytuacji.
Powiat ma 21,5% udziałów w spółce, ale ma nad nią pełną kontrolę, ponieważ są zapisy w umowie między akcjonariuszami mówiące o podejmowaniu decyzji dot spółki 80% głosów, więc żadna decyzja bez akceptacji przedstawicieli powiatu nie może mieć miejsca wg moich wiadomości.

- oddział ratunkowy podpisuję się 2 rękami pod tym pomysłem, 2 karetka byłaby zakupiona zarówno ze środków powiatu, funduszy strukturalnych KE oraz miasta i urzędu marszałkowskiego, załoga byłaby współfinansowana jw, określenie że szpital nie chce przyjmować ofiar wypadków traktuję jako zwykłą złośliwość i populizm; dlaczego? dlatego że Szpital chce i je przyjmuje a Pana wypowiedź jest jak rozumiem aluzją do pewnego pisma dyrektora Pitscha do zakładów pracy w Knurowie, dyrektor wyraźnie prosił w tym piśmie o nie przysyłanie ofiar wypadków, gdyż szpital nasz nie miał odpowiedniej aparatury diagnostycznej, ale już ją ma- rezonans, dlatego jaknajbardziej można wg mojej wiedzy ofiary wypadków przywozić do naszego szpitala,

Ad Xander_cage

http://wybory.miastoknurow.pl/kandzior_maciej,profil,kandydat.html

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam również na moją stronę internetową:

maciej_bartlomiej.kandzior.dorady.org
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 1:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda – wielka szkoda, że brakło Ci odwagi by powiedzieć szczerze co myślisz o postawie swoich kolegów z PO, którzy dzięki prywatyzacji szpitala stali się jej udziałowcami. W takich okolicznościach pytanie samo ciśnie się na usta – ile w tej prywatyzacji było dbania o własny prywatny interes a ile społeczny?
Nawet sam Starosta tak bardzo martwi się o Szpital, że aż sam wstąpił do Rady Nadzorczej szpitala – pewnie po to żeby kumpli z PO pilnować Smile aby się się interes dobrze kręcił na zasadzie – nic o nas bez nas.

Jednym z powodów głośno podnoszonym przez zwolenników prywatyzacji było ratowanie szpitala przed nieuchronnym upadkiem, bo źle się w nim dzieje.
Ale w innym miejscu zachwalono dyrektora, że jest wyśmienitym zarządcą bo szpital w końcu zaczął przynosić dochody i zamknął rok na plusie.
Więc ja się pytam – to po co było prywatyzować szpital skoro jednak dochody zaczął przynosić? Fakt, że wtedy szpital przynosił dochody ale tylko dla siebie a teraz będzie przynosić – no właśnie Smile - jesteś Macieju specjalistą od spółek lubisz je zakładać szczególnie te sportowe to sobie sam dopowiedz dalszą myśl Smile

Niestety nie przekonałeś mnie swoją odpowiedzią. Tak jak nie wierzę również w to, że koledzy z PO zostali udziałowcami szpitala z troski o mieszkańców – św. Franciszkiem to Ci panowie na pewno nie są.
Myślę, że czasami lepiej milczeć niż tłumaczyć się za kolegów i …........... pisać.
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natknąłem się dzisiaj na artykuł sponsorowany na miescieknurow.pl
co my tu mamy:
Cytat:
Proszę zwróć uwagę na takie zagadnienia jak min brak dróg rowerowych w Naszym mieście oraz fakt iż w Knurowie stacjonuje tylko jedna karetka pogotowia, która swoim działaniem obejmuje nie tylko Knurów ale również Gierałtowice, Paniówki, Chudów, Przyszowice i kilka innych miejscowości, a „odpukać” karetki każdy w różnym wieku i z różnych dzielnic Naszego miasta może potrzebować…

pomijam fatalną składnię, także na miescieknurow.pl kilka informacji wstecz mowa o nowej karetce, która lada dzień trafi do Knurowa, więc postulat do wymiany
W poparciu udzielnonym kandydatowi przez byłego dyrektora MSP-9 Jana Szumilasa aż roi się od błędów ortograficznych. Jeszcze w południe dyrektor "utorzsamiał" się z programem Macieja, teraz już tylko utożsamia, chociaż
Cytat:
Maciej to przedewszystkim dobry człowiek

nieudolny skrót "min" (zapewne chodzi o m.in.) nie dość, że nie uchodzi tak wykształconemu człowiekowi jak Jan Szumilas, to na dodatek wygląda niezwykle znajomo - patrz www.wybory.miastoknurow.pl/kandzior_maciej,profil,kandydat.html
Śmiem twierdzić, że to poparcie może i jest, ale napisał je sam Kandzior.
Cóż, był start do rady, do sejmu, teraz do powiatu - do trzech razy sztuka? W razie pytań znajdziecie go
Cytat:
„na merkurach w tunelu” lub pod knurowskimi marketami
Brick wall [/quote]
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miękki_krochmal napisał:

pomijam fatalną składnię, także na miescieknurow.pl kilka informacji wstecz mowa o nowej karetce, która lada dzień trafi do Knurowa, więc postulat do wymiany


O ile mi wiadomo nowej karetki nie będzie. Karetka zostanie WYMIENIONA czyli nie przybędzie żadnej dodatkowej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
benny



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 12:39 pm    Temat postu: Re: Witam Odpowiedz z cytatem

Maciek nie rozumiem co chciałeś powiedzieć przez cytowane poniżej twierdzenia. Ile w końcu według ciebie ma Powiat bo jeśli jest największym udziałowcem i ma 49 % to jakaś dziwna arytmetyka, innym razem 21,5% i Ty chcesz pieniądze miasta i powiatu ładować w spółkę ?

Twoja ekonomia jest z piekła rodem ...
Po to się powołuje spółkę, aby ciągnąć z niej zyski i prz3eznaczyć na rozwój innej dziedziny! nie na odwrót.

tu poniżej twoje tezy niekoniecznie logiczne

- remont (kompleksowy) wszystkich oddziałów knurowskiego szpitala oraz przychodni należących do ZOZ-u (ok 49% udziałów w spółce ma Powiat, ale jest największym udziałowcem i ma największy wpływ na działania spółki),
-Za remont mają zapłacić właściciele (akcjonariusze) spółki, tak min POWIAT, który ma 21,5% udziałów w spółce wg mojej wiedzy. Jak oceniam prywatyzację (komercjalizację) Naszego Szpitala i udział PO w niej?
_________________
A Ty znów bez czapeczki .... !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka