Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Piwa w knurowskich knajpkach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
woosaa



Dołączył: 30 Lis 2006
Posty: 74
Skąd: knurów

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 6:53 pm    Temat postu: Piwa w knurowskich knajpkach Odpowiedz z cytatem

Czy są w Knurowie ( lub okolicy ) knajpki/puby w których można się napić piwa inne niż LECH,TYSKIE i ŹYWIEC ? Chodzi mi o piwo beczkowe 2 man down .PZDR
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ułanów jest kanjpka o wdzięcznej nazwie "BOSS" mimo iż nie bywam tam w godzinach szczytu (nie lubię żuli) to w godzinach wieczornych, jak już cała (lub znakomita większość) 'stałych bywalców' się wykula do domu, to jest całkiem sympatycznie.
Dodam tylko, że jest to jedna z 2 kanjp w naszym miasteczku gdzie piwa nie rozcieńczają wodą, druga knajpa o której mówię to 'TWO' - niepowtarzalna ekipa, super atmosfera, pewne bezpieczeństwo to rzeczy, które sprawiły że bardzo lubię tam chodzić na jedno małe lub po prostu na kawulca i partyjkę Darta.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 2:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:

Dodam tylko, że jest to jedna z 2 kanjp w naszym miasteczku gdzie piwa nie rozcieńczają wodą, druga knajpa o której mówię to 'TWO' - niepowtarzalna ekipa, super atmosfera, pewne bezpieczeństwo to rzeczy, które sprawiły że bardzo lubię tam chodzić na jedno małe lub po prostu na kawulca i partyjkę Darta.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

AMEN.
Dart Mr. Green trzeba zagrać tylko muszę mieć więcej czasu wolnego, tak +- w połowie lutego ?
TWO - to już z z 8 lat 2 man down Prayer Thumbsup
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 8:58 am    Temat postu: Re: Piwa w knurowskich knajpkach Odpowiedz z cytatem

woosaa napisał:
Czy są w Knurowie ( lub okolicy ) knajpki/puby w których można się napić piwa inne niż LECH,TYSKIE i ŹYWIEC ? Chodzi mi o piwo beczkowe 2 man down .PZDR



W Metamorfozie możesz sie napić Warki na metry Smile
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:
woosaa napisał:
Czy są w Knurowie ( lub okolicy ) knajpki/puby w których można się napić piwa inne niż LECH,TYSKIE i ŹYWIEC ? Chodzi mi o piwo beczkowe 2 man down .PZDR


W Metamorfozie możesz sie napić Warki na metry Smile



Warka to wg mnie też tzw. koncerniak Sad, czyli masówka produkowana metodą przemysłową, a nie o to chodziło koledze woosaa, który - jeżeli czytaliście jego posty w temacie dot. ulubionych piw - za takimi nie przepada.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:
tvardy napisał:
woosaa napisał:
Czy są w Knurowie ( lub okolicy ) knajpki/puby w których można się napić piwa inne niż LECH,TYSKIE i ŹYWIEC ? Chodzi mi o piwo beczkowe 2 man down .PZDR


W Metamorfozie możesz sie napić Warki na metry Smile



Warka to wg mnie też tzw. koncerniak Sad, czyli masówka produkowana metodą przemysłową, a nie o to chodziło koledze woosaa, który - jeżeli czytaliście jego posty w temacie dot. ulubionych piw - za takimi nie przepada.



no ale pytanie było zadane
gdzie można się napić innego piwa z kija niż wymienione...

skojarzyłem tylko Warke w Mecie
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
woosaa



Dołączył: 30 Lis 2006
Posty: 74
Skąd: knurów

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Napiszę to "jaśniej" Smile : chodzi mi o piwo z beczki inne niż Tyskie,Lech,Źywiec i inne koncerniaki. Ładnych parę lat temu można było napić się piwa z Zabrza,Namysłowa,Tymbarku,ś.p. Rybnika itd. PZDR 2 man down
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rybnnickie bylo przy takim stawiku niedaleko Zaciszy Smile ale to bardziej letni ogrodek, laweczki przy wodzie itp Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oriana



Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 137

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to lane Rybnickie jest w barze BASIA w Szczygłowicach ale teraz nie gwarantuje na 100% bo dawno tam nie bylam Wink
_________________
**WiEcZnIe KoChAc**WiEcZnIe ZyC**WoLnĄ ByC**SoBą ByC**
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka