Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najgorsi mechanicy-specjaliści w Knurowie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RYBKACORP



Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 69

PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 6:31 pm    Temat postu: Najgorsi mechanicy-specjaliści w Knurowie? Odpowiedz z cytatem

wg. mnie to ci co pracują w społdzielni, zwłaszscza gazowcy zepsują a nie naprawią, potem trza ich wezwać prywatnie, czekać bo punktualność to nie ich mocna strona, jednym słowem kicha
tak było u mnie wpierw kontrola -m efekt 50zł za uszczelnienie, ale rozwalili cały junkers, przyszedł prywatnie ten sam koleś zepsuł go do reszty i mówi nic ino trza nowy kupić koszt 1000zł plus instalka dla niego 100zł no ale czekam już piąty dzień na niego, a wody ciepłej jak nie mam tak nie mam.
Dobrze że lato i w kranie letniawa woda bo bym zmarzł przy kompieli
Jak znacie jakiś rzetelnych gazowników z uprawnieniami ( bo bym se sam go założył a nie można BHP! ) to poratujcie. Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nakrecic na kamere i wysłać do Usterki...

Współczuje...
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gemis



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 274
Skąd: Knurów ul.Łokietka

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sie kiedyś mile zaskoczyłem panami ze spółdzielni.. byłem sam w domku i zaczął kaloryfer przeciekać... 1 telefon i za kilka godzin fachowiec zapukał Smile niesamowite Wink Nawet to chyba była sobota, więc raczej taki luźniejszy dzień.

Dobrze że sam nie naprawiałem Wink wieżowiec zalany by był..

Sądze że to zależy nie od organizacji/firmy, lecz od podejscia konkretnych osób. Smile

Do najgorszych "fachowców" zaliczyłbym tych z GMK NET czy jak to tam się teraz nazywa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsi są mechanicy samochodowi. Nie uznają swojej pomyłki (trzeba by patrzeć im na ręce), o reklamacji nie ma mowy a na dodatek podmieniają części. W każdym razie trzy serwisy w Knurowie mnie już nie zobaczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Najgorsi są mechanicy samochodowi. Nie uznają swojej pomyłki (trzeba by patrzeć im na ręce), o reklamacji nie ma mowy a na dodatek podmieniają części. W każdym razie trzy serwisy w Knurowie mnie już nie zobaczą.


Osobiście to mam uczulenie może nie tyle na mechaników samochodowych... co do handlarzy samochodami...
Dla mnie jest to najgorsza odmiana ludzi...

Chociaż do niewielu mechaników mam zaufanie...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-



Ostatnio zmieniony przez tvardy dnia Sro Lip 12, 2006 12:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beautiful_Picture



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 20
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Do najgorszych "fachowców" zaliczyłbym tych z GMK NET czy jak to tam się teraz nazywa Wink

Co do GMK NET zgadzam się. Korzystam z ich usług. Najbardziej mnie rozśmieszyło to że mieli kiedyś forum internetowe bo ich strona jest od początku istnienia w budowie i forum zniknęło ponieważ nie chciało się adminowi czytać niecenzuralnych uwag w jego kierunku!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka