Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

marekdym - krótka dyskusja

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ESTEAM



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 202
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 2:52 pm    Temat postu: marekdym - krótka dyskusja Odpowiedz z cytatem

O to mały skrót dyskusji na http://www.szczyglowice.pl/forum/index.php i jej szybkie zakończenie przez admina, jednego z kandydatów do samorządu, dyskusja z Tym panem nie podlega dyskusji. Shame on you



marekdym Wysłany: Wczoraj 15:31 Jałowe dyskusje
Z forum zostały usunięte Dwa tematy, gdzie wystąpiła próba tzw rozbioru kandydata (w tym przypadku Admina) na części pierwsze. Jest to zabronione regulaminem.
Kolega ESTEAM otrzymuje pierwsze ostrzeżenie.

ESTEAM Wysłany: Wczoraj 15:44
"Twój Temat został osunięty"

Witaj ESTEAM,

Twój Temat napisany przez Ciebie na: "Szczygłowice i Krywałd - Forum",
został usunięty przez Administratora lub Moderatora.


Twój post:


Temat: "O poparciu Prezydenta Frankiewicza dla Naszego Prezydenta"


Kilka słów poparcia z małym Smile, ale godne uwagi. Prawica trzyma rękę
na pulsie i pomimo wojny wspiera się ponadpartyjnie, to nic, że pan
Frankiewicz należał do Unii Wolności, w 2001 był jednym z
założycieli Platformy Obywatelskiej w województwie śląskim, mnie to
akurat nie przeszkadza, ale muszę powiedzieć, że ciekawi.


Witaj ESTEAM,

Twój Temat napisany przez Ciebie na: "Szczygłowice i Krywałd - Forum",
został usunięty przez Administratora lub Moderatora.


Twój post:


Temat: "Nieaktualne dane w serwisach KWW"


Warto by zaktualizować przed wyborami dane kandydatów Smile no chyba, że
ja nie znam aktualnych danych i np. Darek Sarzała powrócił po długich
latach do pracy na kopalni i znów jest prezesem klubu KS Olimp
Szczygłowice, który to klub, de facto już zakończył swoją
działalność, choć przy tak wydatnej pomocy ze strony władz miasta
powinien kwitnąć, w końcu miał takie szczytne cele. Crying or Very sad Pozdrawiam

Ciekawe mejle Smile Tylko że ja żadnych takich tematów nie zakładałem, a odniosłem się do już istniejących, po za tym próba rozbioru Admina, na części pierwsze Embarassed ej żenada. Komuś puściły chyba nerwy. Ostrzeżenie Evil or Very Mad no to się przeraziłem i co ja teraz biedny mam począć. A może tak admin przywróci te swoje tematy, niech inni mają też możliwość oceny moich niecnych poczynań. :-/


marekdym Wysłany: Wczoraj 15:52
Kurcze aleś się uparł. Taka dyskusja nie jest potrzebna, bo nikomu nic dobrego nie przyniesie. drugie ostrzeżenie

Karamazow Wysłany: Wczoraj 18:07
Pisobolszewikom mówimy nie!

marekdym Wysłany: Wczoraj 20:55
Powtarzam jeszcze raz - forum ma pomóc kandydatom niezależnie skąd kandydują. Jeżeli interesują cię poglądy kandydata, albo chcesz coś uściślić to nawiąż korespondencję na PW i wyjaśnij wątpliwości.

ESTEAM Wysłany: Wczoraj 21:42
marekdym napisał/a:
Kurcze aleś się uparł. Taka dyskusja nie jest potrzebna, bo nikomu nic dobrego nie przyniesie. drugie ostrzeżenie


I drugie ostrzeżenie jakoś zniosę, choć brak jego uzasadnienia troszkę mnie dziwi, ale co tam Crying or Very sad
Tak sobie pobieżnie przeglądałem Twoje wystąpienia na Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne i jestem zdruzgotany, Mentalność Kalego, mówi Ci to coś, a tak nawiasem pytając to ile tam można mieć ostrzeżeń, że jeszcze tam funkcjonujesz ? Pewno nie ma takowych za podobne moim wypowiedziom i dlatego tam dyskusja trwa, warto wziąć przykład z admina tamtejszego forum w końcu bywasz tam dość częstym gościem Laughing No cóż, pewno będzie trzecie ostrzeżenie, choć widzę, że kolega Karamazow, powyżej ma chyba jakieś względy Razz , no ale to nie mój język i styl.

Karamazow Wysłany: Wczoraj 22:29
Ale ważne by pomagało przede wszystkim wyborcom. osoby kandydujące na urząd publiczny, utrzymywany z podatków powinny mięć świadomość iż tracą w ten sposób część swojej prywatności. Zamach na ESTEAMA to zamach na demokrację.


marekdym
Wysłany: Dzisiaj 14:36
ESTEAM został zbanowany. Forum nie jest demokratyczne tylko panują na nim zasady.
Kto tego nie uszanuje musi odejść.
Portal z założenia miał coś tworzyć i pomagać. I trochę się dzieje. Nie dopuszczę, żeby jeden lub drugi Maruda poprzez dyskredytowanie mojej osoby zniszczył kilka lat mojej pracy dla lokalnej społeczności

Hasło kolegi Karamazowa o bolszewikach również usunąłem, bo nie wprowadza nic nowego do dyskusji

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj tu najeżdżać na Admina zobaczymy jak się skończy Smile
To, co robiłeś u mnie na forum i zrobiłeś tu jest naprawdę chamstwem, ale czego się można było po tobie spodziewać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ESTEAM



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 202
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marekdym napisał:
Spróbuj tu najeżdżać na Admina zobaczymy jak się skończy Smile
To, co robiłeś u mnie na forum i zrobiłeś tu jest naprawdę chamstwem, ale czego się można było po tobie spodziewać


Ja bym to nazwał jednak dyskusją, myślę, że postronne osoby również, może tak mały cytat tego "chamstwa" pewno inni chętnie podejmą się oceny moich wpisów, a tak to tylko jałowe dyskusje. Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moim forum, żeby pomóc kandydatom ze wszystkich okręgów wprowadziłem bezpłatną możliwość prezentacji z bezpłatną ochroną przed atakującymi polegającą na ograniczeniu komentowania poszczególnych kandydatów (takie wizytówki znane z komercyjnych portali)

trzy razy upominałem ESTEAMA żeby pisał zgodnie z zasadami, które ustaliłem dla Kampanii Wyborczej, żeby pomóc kandydatom, bo wiedziałem, że tacy jak On będą ich nękać. Dostał Bana i przyszedł na WK się wypłakać. To wstyd dla twardziela
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
chwastow



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forum dyskusyjne z założenia służy do wymiany informacji i poglądów, od prezentacji wizytówek są strony internetowe poszczególnych komitetów...
a poza tym, kandydaci na radnych nie są świętymi krowami, skoro startują muszą wziąć na klatę każde, nawet nieprzychylne opinie... cóż, marekdym - wstyd.
_________________
Posiadam osobowość 'borderline'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projekt www.szczyglowice.pl znacznie wykracza poza zwykłe forum. Wystarczy wejść i zobaczyć
Włożyłem w to mnóstwo pracy i parę lat życia. Wredne byłoby, żeby rozwalić coś takiego, bo komuś nie podoba się Admin lub jego zasady.

Przepraszam, ale jak ktoś nie chce brać udziału w tym projekcie, to nikt go nie zmusza.

Proponuję zamknąć Temat. Nie proszę na WK o poparcie, bo wiem, że nie jestem tu zbytnio lubiany, więc pozwólcie człowiekowi spokojnie funkcjonować w innym miejscu, tym bardziej, że mam ostatnio inne, znacznie poważniejsze problemy.
pozdrawiam
marekdym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ESTEAM



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 202
Skąd: Szczygłowice

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marekdym napisał:
Projekt www.szczyglowice.pl znacznie wykracza poza zwykłe forum. Wystarczy wejść i zobaczyć
(...)


Faktycznie wystarczy wejść i zobaczyć Think http://www.szczyglowice.pl/forum/viewtopic.php?t=513 na tym forum się nie dyskutuje Shame on you z jedyną, słuszną linią objawianą mieszkańcom osiedla, można przytakiwać lub milczeć, w innym przypadku Violent A tak na marginesie, twardziele nie płaczą Not talking przecież "To wstyd dla twardziela"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ponawiam prośbę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jimi



Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 612
Skąd: Knurów - Mieszka I

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ESTEAM napisał:
marekdym napisał:
Projekt www.szczyglowice.pl znacznie wykracza poza zwykłe forum. Wystarczy wejść i zobaczyć
(...)


Faktycznie wystarczy wejść i zobaczyć Think http://www.szczyglowice.pl/forum/viewtopic.php?t=513 na tym forum się nie dyskutuje Shame on you z jedyną, słuszną linią objawianą mieszkańcom osiedla, można przytakiwać lub milczeć, w innym przypadku Violent A tak na marginesie, twardziele nie płaczą Not talking przecież "To wstyd dla twardziela"


słusznie piszesz. Forum powinno służyć do dyskusji. W tym wypadku wchodząc na forum widzę od razu baner zachwalający pana Ramsa. Chce się zamknąć usta przeciwnikom... Adres i nazwa forum powinny brzmieć: "zwolennicy p. Ramsa", a nie szczygłowice.pl.
_________________
You say Bruno Mars, I say Guns'n Roses
You say Hannah Montana, I say nirvana
You say Owl City, I say Bon Jovi
You say Taylor Swift, I say AC/DC
You say Justin Bieber, I say Fuck You
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyobraź sobie sytuację, że zostajesz zaproszony na bal. Gospodarz wręczający Ci zaproszenie prosi Cię, abyś przyszedł w przebraniu (bal maskowy). Chciałbyś sie wybrać na ten bal, bo tam spotkasz wielu przyjacół i znajomych, ale nie chce ci się przebierać.

Jeżeli skorzystasz z zaproszenia, ale bez spełnienia prośby zapraszającego nie powinieneś się zdziwić, że nie zostaniesz wpuszczony przez gospodarza.

Dokładnie taka sama sytuacja panuje na forum, tym czy innym. Gospodarz (właściciel, administrator) określa zasady, a Ty je przyjmujesz (stosujesz się do nich), albo nie. I tutaj nie ma wyboru pośredniego. Koniec kropka. Mój imiennik i "kolega po fachu" ma rację.

Oczywiście jest ta druga sprawa: czy te zasady są sensowne. To juz inna dyskusja i wnioski musi wyciągnąć ten kto te zasady ustala, bo może się okazać, że ustala je już tylko dla siebie (nikt w końcu nie przyjdzie na bal).

I to dotyczy każdego, kto zarządza czymś takim jak np. forum czy portal.

W związku z prośbą, zamykam temat.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka