Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowa strona Urzędu Miasta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święto !
Nasze miasto ma nową oficjalną stronę internetową!
Stare dziadostwo o ubogiej szacie i z którego nic nie można było sie dowiedzieć zastąpiła nówka stronka.

miastoknurow.pl napisał:
Serwis internetowy Urzędu Miasta w Knurowie doczekał się nowej odsłony. Strona jest obecnie rozbudowywana, możemy jednak zapoznać się już z nowym, bardziej przejrzystym układem wirtualnej wizytówki miasta. Całość sprawia dobre wrażenie i została wykonana przez profesjonalną agencję.

Internetowa strona urzędu już od dawna wymagała odświeżenia. Zarówno część graficzna jak i merytoryczna pozostawiały wiele do życzenia. Stąd pomysł na zupełnie nowy serwis i powierzenie prac profesjonalistom.

Na nowej stronie znajdziemy podstawowe informacje na temat miasta, w tym prezentację jego walorów, opis historii, a także dział multimediów. Dodatkowo możemy zapoznać się z pełną strukturą Urzędu Miasta, oraz pozyskać wszelkie dane kontaktowe. W osobnych działach prezentowana jest oferta inwestycyjna i dane związane z funduszami inwestycyjnymi.

Nowością jest dział E-Urząd w którym znajduje się m.in. elektroniczna skrzynka podawcza, a także formularze i dokumenty w formacie PDF.

Serwis internetowy wykonała agencja Intracom z Katowic.



Zapraszam na nową stronę miasta.
www.knurow.pl
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooooo to niespodzianka Smile

A tak na marginesie nie razi was hasło naszego miasta: "Więcej niz miasto"?

Masło maślane masłem smarowane.
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tradycyjnie już, wypowiem się odrobinę negatywnie.

Zmiany nie zawsze są dobre, jeżeli nic nowego nie wnoszą a tutaj niestety nic nowego niema. Zmienił się layout i tyle, w dodatku strona nadal nie spełnia wymogów ustawowych odnośnie dostępności dla wszystkich użytkowników internetu.

Czy serwis gminny musi mieć modny layout, używać technologii flash i w ogóle wyglądać jak portal komercyjny. NIE. To nie wygląd lecz treść się liczy i sposób prezentowania tej treści.

Na zakończenie dodam, że mimo tego co napisałem powyżej zmianę tą odbieram jako krok w dobrym kierunku. Drobny krok ale zawsze w odpowiednią stronę. Strona jest jeszcze w rozbudowie więc z ostatecznym marudzeniem poczekam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krok jest ok, bo kazdy krok przbliza do celu, ale faktycznie strona zrobiona jest raczej w pospiechu i wogole bez layoutu Smile jednak jest lepsza niz poprzednia.
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 07, 2010 2:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrycju5z napisał:
A tak na marginesie nie razi was hasło naszego miasta: "Więcej niz miasto"?

Hasło mnie razi od samego początku, bo jest bardzo złe. A strona: pod względem zawartości ma dokładnie to samo, co poprzednia. Literka w literkę i plik w plik. Układ jest może trochę nowocześniejszy. Ale takie strony buduje treść a nie efekty wizualne. Ma jeden plus: zmusza do aktualizowania informacji bieżących, być może obsługa w CMS będzie teraz łatwiejsza dla urzędników i odbije się do pozytywnie na świeżości portalu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Czw Paź 07, 2010 4:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze hasło promocyjne brzmi ZNACZNIE WIĘCEJ, co oczywiście ZNACZNIE zmienia postać rzeczy. Nie zmienia jednak mojego negatywnego nastawienia do tego bądź co bądź niezbyt wyszukanego chasua.

A strona jak to strona. Lepsza niż poprzednia. Tyle, że widok na park przy Dworcowej z tymi niebieskimi dodatkami jakoś mi się nie widzi. I ta czcionka "Strona w rozbudowie" totalna beznadzieja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Czw Paź 07, 2010 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Po pierwsze hasło promocyjne brzmi ZNACZNIE WIĘCEJ, co oczywiście ZNACZNIE zmienia postać rzeczy. Nie zmienia jednak mojego negatywnego nastawienia do tego bądź co bądź niezbyt wyszukanego chasua.
Wszystko jedno Smile Takie hasla byly czesto wykorzystywane 20-10 lat temu w roznego typu reklamach.... Jakies maslo - znacznie wiecej niz maslo...
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 07, 2010 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecej niz miasto, bo az hotel i sypialnia dla gliwic, ale mi to akurat pasuje i to bardzo
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurowianin_007



Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 214

PostWysłany: Czw Paź 07, 2010 8:18 am    Temat postu: re: Odpowiedz z cytatem

No cóż... znowu wydano nasze pieniądze.. na bubla.. po to tylko, zeby przestano się czepiać magistratu.. tylko ze względu na czas wyborów, itd..

nic w tym post pRlU sei nie zmiania.. jak było, jest nadal..
_________________
Pozdrawiam -= Knurowianin_007 =-

teraz :
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 07, 2010 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się osobiście strona podoba. Porównując stronę naszego miasta z innymi gminami wypada bardzo dobrze. W końcu pozytywna zmiana. Mam nadzieję, że będzie na bieżąco aktualizowana w przeciwnym wypadku będzie lipa.
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka