Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Znaki drogowe w mieście

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 12:47 am    Temat postu: Znaki drogowe w mieście Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie, który "geniusz" wymyślił znak B-42 "koniec ograniczenia" za przejściem dla pieszych na ul. Wilsona przy MSP-2? Dontknow

Ten znak tam JEST NIEPOTRZEBNY, bo o ile pamiętam wszelkie zakazy kasuje skrzyżowanie.

Nieporozumienie jest tym większe, że... 2m dalej jest ograniczenie do 40 km/h.

Czy władze mają zbyt dużo pieniędzy, że stawiają znaki gdzie popadnie i byle jak?

Zastanawia mnie jeszcze ile kasy nasze władze wypłaciły firmie malującej pasy na Wilsona od MSP-2 do Zaciszy. Za taką partaninę rodem z "Nie lubię poniedziałku" ja bym nie zapłacił ani grosza. Not talking
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
niuniek



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 95

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 7:32 am    Temat postu: Re: Znaki drogowe w mieście Odpowiedz z cytatem

tu racja ... ktoś kto to malował na pewniaka był pod wpływem

pewnie urzędnik zatwierdzający wynagrodzenie nawet tego nie widział tylko zapłacił zza biurka ... bo jakby miał obraz tej nędzy to chyba by się tak nie ośmieszył Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crimson



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 477
Skąd: Knurów WP I

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak też to zauważyłem gdzieś z tydzień temu, zastanawiało mnie po co to skoro dokładnie 2m dalej stoi znak ograniczenia prędkości Think
_________________
"Gdybyśmy nie wygrali z Wyspami Owczymi, bylibyśmy baranami. " Jan Tomaszewski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka