Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Usunięte posty
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 1:36 pm    Temat postu: Usunięte posty Odpowiedz z cytatem

Czy mnie oczy mylą, czy jakieś posty widziałem ostatnio na tej stronie a teraz ich nie ma?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
panna



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 82

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 6:21 pm    Temat postu: wybory... Odpowiedz z cytatem

Witaj secundo
Nie mylą Cię oczy: był mój post o ustawie "lustracyjnej" i jej ewentualnym oddziaływaniu na naszą gminną - panaprezydentową -
politykę; poczekam jeszcze trochę - jak się będą tracić kolejne posty to po prostu zrezygnuję z zabierania głosu na tej stronie.
Pozdrawiam - Panna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 9:39 pm    Temat postu: Re: wybory... Odpowiedz z cytatem

Czy to znaczy, że to forum jest cenzurowane? To jest niesłychane! Nawet komuna znała zasadę, że jak się coś cenzuruje, to trzeba zostawić w miejscu usuniętego tekstu informację o podstawie faktycznej i prawnej cenzury!
@Marek Ostrowski: co to ma znaczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadne myszki* (ani białe ani szare, ani innego koloru) się tutaj nie zalęgły.

Domniemuję, że mogło coś się stać w związku z pracami nad uaktualnieniem oprogramowania Forum - byłem zmuszony (niestety) kilka razy odtwarzać całą bazę Forum z kopii zapasowych. Tak więc proszę jeszcze raz napisać to co było takie ważne, że tak mocne działa zostały we mnie wycelowane Sad . Jezeli inne posty również komuś "uciekły" to tylko z tego powodu (za co przepraszam) lub (uwaga ogólna) po prostu ze względów regulaminowych (ale wtedy informuje o tym).

Moja odpowiedź wraz z postami, których dotyczy, tworzą nowy temat w odp. do tego dziale (Sprawy Forum).

* jeżeli ktoś z Was nie rozumie aluzji to proszę "zapytać wyszukiwarkę" co kiedyś znajdowało się w budynku przy ul. Mysiej w Warszawie.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, uspokoiłeś mnie. Takie wyjaśnienie moim zdaniem załatwia sprawę. Nie dziw się jednak podejrzeniom, bo znikające posty w politycznych tematach narzucają taką interpretację, że ktoś po prostu skasował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, napisałem dziś humorystycznego posta w temacie "Sylwester", wiem że był trochę nie na temat Wink i został skasowany. Ok, ale czy następnym razem można wysłać PW w którym jest informacja o powodach usunięcia lub prośba o zmianę. Wydaje mi się że na forum WK liczba usuniętych postów nie jest duża więc nie jest to specjalnie kłopotliwe.

Co o tym myśli staff ?
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wav Wav

Ostatnio zmieniony przez Baron dnia Sro Sty 03, 2007 12:14 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę być chamski, ale właśnie sam wystawiłeś sobie wizytówkę.
Jeśli ktoś (admin lub któryś mod) skasował Twoje posty to znaczy, że miał ku temu wyraźny powód.
Zapoznaj się z regulaminem i przybliż sobie zagadnienie netykiety może zrozumiesz co było nie tak.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
mi juz usunieto 3-ci post chyba autor sie boi o dobre imie tego forum tja szkoda ze sie cenzuruje myslalem ze w polsce juz jest wolnosc slowa ale chyba sie pomylilem niech zyja faszysci i komunisci !

prost Thumbsup





dzieki Very Happy

Jako jeden z modów zawsze chcialem poczuc sie jako faszysta i komunista przy usuwaniu komus posta Very Happy

hahahaah Smile ubaw po pachy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dontknow

Ostatnio zmieniony przez Baron dnia Sro Sty 03, 2007 12:15 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
chyba autor sie boi o dobre imie tego forum


Dzięki za komplement!


Baron napisał:
myslalem ze w polsce juz jest wolnosc slowa


Jeżeli wolność słowa dla Ciebie znaczy: "mówta/piszta co chceta, gdziekolwiek/jakkolwiek/na dowolny temat/nie ważne czy z sensem" to niestety, ale ta zasada nie obowiązuje na tym forum.


Baron napisał:
niech zyja faszysci i komunisci !


Czy kolega w ogóle wie co pisze? Bez komentarza. Ten post też nadaje się do usunięcia (art. 13 Konstutucji), ale w celach dydaktycznych zostawię.


Nie szkoda Ci energi na pisanie takich postów, zamiast trochę czasu poświęcić na przemyślenie ich treści? Wszystkim to wyjdzie na zdrowie: Ty nie będziesz się czuł pokrzywdzony, że ktoś niszczy Twoją pracę i czas (usuwa posty), My - forumowiczo coś się ciekawego od Ciebie dowiemy, a ja nie będę atakowany zarzutami o łamaniu wolności wypowiedzi. Spokoju na Nowy Rok życzę Tobie i Sobie.


HOWGH
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Baron: No comment... (off)

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
monty



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 90

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
Xander cos takiego jak etykieta w necie nieistnieje i nieistniala niemyl zalecen z nakazem, niejestes w lesie na strzelance ! wyluzuj,wychamuj, przemysl, odpisz ......


Istnieje, istnieje, czy w realu, czy w wirtualu, wszędzie trzeba umieć być człowiekiem. W lesie także, zwierzęta nie są chamskie. A tak przy okazji, "nie" z czasownikami w języku polskim piszemy zdecydowanie oddzielnie! A "wychamuj" to od chama, czy od hamować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dontknow

Ostatnio zmieniony przez Baron dnia Sro Sty 03, 2007 12:16 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:
Hmmm, napisałem dziś humorystycznego posta w temacie "Sylwester", wiem że był trochę nie na temat Wink i został skasowany. Ok, ale czy następnym razem można wysłać PW w którym jest informacja o powodach usunięcia lub prośba o zmianę. Wydaje mi się że na forum WK liczba usuniętych postów nie jest duża więc nie jest to specjalnie kłopotliwe.

Co o tym myśli staff ?

Czy ktoś odpowie ?
Od razu pojawiło się następne pytanie, czy są na forum WK ostrzeżenia dla userów ? np. 3 ostrzeżenia w ciągu 3 miesięcy = ban na 3 tygodnie.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka