Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa Netto
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beniu



Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 57

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://miastoknurow.pl/4221,nowy-sklep-netto-otwarcie-juz-jutro,czytaj,artykul.html pewnie beda tłumy wszystkich narzekaczy na forum Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
trou87



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 167

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze strony www.netto.pl
Netto rozwija się na Śląsku

Kolejnym sklepem, który sieć Netto otworzy na południu Polski, jest 10-tysięczny Knurów w powiecie gliwickim. Uroczyste otwarcie odbędzie się w czwartek, 12 sierpnia, o godz. 8.00.

Nowy sklep zaprasza klientów na ul. Mieszka I 6. Otwarcie sklepu to - jak zwykle w Netto – okazja, aby przygotować wiele niespodzianek i atrakcji. Już o godz. 7.30 rozpocznie się piknik rodzinny – zamek pneumatyczny do skakania dla najmłodszych, darmowy poczęstunek: kawa, herbata, poczęstunek z grilla dla wszystkich. Piknik potrwa do godz. 15.

Klienci, którzy przyjdą w czwartek do nowego sklepu, dostaną prezenty od firm Hortex, Drobimex, Unilever, Union Chocolate. Prezenty będą rozdawane co dwie godziny. Mogą też przynieść reklamówki innych sieci handlowych – zostaną wymienione bezpłatnie na nową, wytrzymałą torbę Netto. Pierwszych 200 klientów otrzyma za darmo świeże pieczywo z piekarni Kristof.

Z okazji otwarcia nowego sklepu sieć przygotowała specjalną ofertę cenową. I tak w promocyjnych cenach będzie można kupić: kukurydzę konserwową po 0, 99 zł, 500-gramową margarynę Smakowitą z masłem po 1, 99 zł, kilogram mąki po 1,49 zł, arbuzy – 0,79 zł za kg, kawę Prima – 250 gr za 4, 99 zł, świeżą karkówkę w plastrach – 400 gr za jedyne 4,49 zł, 300-gramowe konserwy turystyczne za 1,69 zł, 8-kilogramowe opakowanie proszku Rex po 29 zł, przenośny odtwarzacz DVD za 149 zł.

Za zakupy od dnia otwarcia można zapłacić kartą. Sklep w Knurowie to 196 Netto w Polsce, ma 600 m kw powierzchni handlowej, dwa stoiska poddzierżawców – mięsne i piekarnię. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano 47 miejsc parkingowych. W nowym sklepie znalazło zatrudnienie 12 osób (9 sprzedawców i trzyosobowe kierownictwo). Są to w większości mieszkańcy Knurowa.

Netto zaprasza na zakupy od godz. 7 do 21 od poniedziałku do soboty, oraz od godz. 8 do 20 w niedziele.

O Netto Polska

Duńska sieć osiedlowych sklepów spożywczych, oferujących produkty pierwszej potrzeby po niskich cenach, jest obecna na polskim rynku od sierpnia 1995 roku, kiedy to otwarty został pierwszy sklep w Szczecinie. Netto posiada dwa centra dystrybucyjne: w Motańcu pod Szczecinem oraz w Domasławie pod Wrocławiem.

Netto sp. z o.o. jest obecnie największą firmą w województwie zachodniopomorskim, zatrudnia ok. 3 tys. osób. Bierze aktywny udział w życiu lokalnych społeczności nie tylko na Pomorzu, ale we wszystkich mniejszych i większych miejscowościach, w których jest obecna. Firma wspiera liczne imprezy sportowe oraz kulturalne, angażuje się w akcje charytatywne. Netto stanowi część Dansk Supermarked A/S, której właścicielami są A.P. M?ller-Mćrsk Gruppen i F. Salling.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robertunio14



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów Centrum

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo dla 10-tysięcznego Knurowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj z PL dowiedziałem się, że kilku właścicieli garaży zablokowało ten parking tymi płytkami Wink Netto chciało wybrukować dodatkowo wjazd do garaży, ale po zablokowaniu parkingu zaniechało swoich planów Wink


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 11:35 am    Temat postu: Relacja z otwarcia Odpowiedz z cytatem

8:00 -Przemówienie prezydenta
8:10 -Otwarcie
8:11 - Babcie rzuciły się na wózki
8:12 - Babcie wygrały wojne o wózki-wózków niema Smile Prayer
8:20- Udało się wdrapać do sklepu
8:24- Kurczaki sprzedane
8:26- Nowa dostawa Prayer
8:35- Kolejka na około 20 osób na kase (kas 3)

Moje wrażenia: Hmmm wygląda jak były plus (teraz biedronka). Ceny nie porażają chodź niektóre artykuły nawet nawet. Jedna rada nie płaćcie kartą bo nie wiedzą jak się ją wkłada do czytnika Smile (babka przy kasie dopiero po 4 próbach zajarzyła Applause Więc tak dzisiaj się nie pchajcie bo was mochery zadeptają Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qaz456



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 72
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mochery dzisiaj opanowały Netto i Knurów Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bystryyy



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 686

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dwa kroki do Netto więc się chyba przejdę po darmową kiełbasę:]
Wie ktoś czy dobre dają?;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaak...babcie w akcji (a u lekarza ustac 5 minut nie mogą, bo im cięzko.) i nie tylko babcie...wszytskie największe knurowskie plotkary rzuciły się na żer:) Super To jakiś koszmar:) Juz teraz wiem dlaczego tyle ludzi stoi przed sklepem i czeka na coś - pewnie na te "co 2 godziny" , w których prezenty dająSmile Proszę Was:(SadSad A może ja jestem nie gospodarna Pani Domu. Wszak mam wakacje....mogłabym trochę powalczyć o darmowe pieczywo i prezenty:) I podratować ubogi budżet domowy:) Oj, chyba przegapiłam sprawęSmile Ani sie nie przyznam męzowi Dancing
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 2:36 pm    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Hehe kiełbasek nie jadłem bo nawet nieczęstowali a z mocherami racja Smile aha gadzety to dawali... balon,brelok i zapach do auta Dancing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Qunene



Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 92

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Dzisiaj z PL dowiedziałem się, że kilku właścicieli garaży zablokowało ten parking tymi płytkami Wink Netto chciało wybrukować dodatkowo wjazd do garaży, ale po zablokowaniu parkingu zaniechało swoich planów Wink


Hehe było odwrotnie ale mniejsza o to .Napawał mnie radością widok Starszych Panów (którym się wydaje że droga jest ICH własnością,nawet dali jakiś znak inf. o tym) jak DZIARSKO kilofami WYRYWALI krawężniki(ok.50kg) wkopane wryte chyba z 20 lat temu ale dali rade. Ile w nich było zajadłości jak kiero. Netta się na nich wypiął.Myśleli że wybrukują im wokoło garaże za free (6 miejsc park). Na marginesie mieszkam w 17 i było nie było pare miejsc do parkowania przez wjazd ubyło (auto na aucie) . Ciekawe jak jest w przetargu umowie ? Może ktoś wie? pozdrawiam Wave W netto jeszcze nie byłem po 17 godź. nadal kolejki. PARANOJA ewentualnie MASAKRA. ZonaCyklopa Applause Bystryyy panowie żule się zajadali na Placu Zabaw w stanie bądź co bądź chyba dobra hehe nie jadłem Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dovin



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 454

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzałam, włożyłam do koszyka całe dwa twarożki i później żałowałam jak musiałam stać w tej kilometrowej kolejce Brick wall
Ceny normalne, bez rewelacji.

Ale wiecie co jest zauważalne ? Że w Tesco dzisiaj pustkami świeciło Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bystryyy



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 686

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to żabka na planecie miała oblężenie;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Psie serce



Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 112
Skąd: okolica Knurowa

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny normalne, bez rewelacji, ale babcie pod blokiem gadały, że takiego pysznego karczku z grilla to w życiu nie jadły! Cóż, pewnie dlatego, że darmowy. Inaczej dawno by im wątroby wysiadły Smile Ale posłuchać było miło. Może jutro sklep pójdę sprawdzić- coś chyba zostało??? Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moron



Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 141
Skąd: produkt miastopodobny

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 8:59 pm    Temat postu: Re: Relacja z otwarcia Odpowiedz z cytatem

Knurowianin2000 napisał:
8:00 -Przemówienie prezydenta
(...)

Naprawdę? No toż to śmiech na sali. Prezydent przychodzi pogadać bo otwierają SKLEP? Nie ogarniam tego. Jakby to jeszcze była jakaś sprawa finansowana z budżetu miasta (chyba że o czymś nie wiem), duża firma, czy specjalna strefa ekonomiczna, gdzie pracę znajdzie kilkaset osób... Ale kolejny SKLEP?!
_________________
I didn't expect the Spanish Inquisition.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Psie serce



Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 112
Skąd: okolica Knurowa

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 9:07 pm    Temat postu: Re: Relacja z otwarcia Odpowiedz z cytatem

moron napisał:
Knurowianin2000 napisał:
8:00 -Przemówienie prezydenta
(...)

Naprawdę? No toż to śmiech na sali. Prezydent przychodzi pogadać bo otwierają SKLEP? Nie ogarniam tego. Jakby to jeszcze była jakaś sprawa finansowana z budżetu miasta (chyba że o czymś nie wiem), duża firma, czy specjalna strefa ekonomiczna, gdzie pracę znajdzie kilkaset osób... Ale kolejny SKLEP?!


No właśnie! Kolejny sklep i to w miejscu gdzie pieski miały "wychodne" bo stał kosz na psie kupki Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka