Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kontrole legalności oprogramowania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Johnny



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 105

PostWysłany: Nie Gru 24, 2006 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanie?

ty chcesz specjalnie mnie dobic w wigilie?
bo jesli tak to sobei daruje pisanie , bo to jak do sciany....

Cytat:
e pytanie mamm male .... czy ty przeczytales chociaz co napisalem ?

glowna rozrywka na kompie sa gry online ( nie mowie o Q3 itp tylko o MMPORG ) a klienty do nich sa w 99% tylko pod windowsa!
Nie potrafie tego prosciej napisac

a co do konsutlacji ( supportu ) telefonicznego ...hmmm ... nie potrzebowalem tego , nie potrzebuje i nie bede potrzebowal - problemy o ile wystapia potrafie rozwiazac sam - w b. trudnych przypadkach znajomi/specjalistyczne fora ostatecznie format

wiec mi to jest do niczego nie potrzebne



sprobuje napisac inaczej...


NIE GRAM W Q3

NIE INTERESUJE MNIE GRANIE W MULTIPLAYER

GRAM W MMPORG http://pl.wikipedia.org/wiki/MMORPG


GRY W KTORE GRAM MAJ KLIENTA TYLKO POD WINDOWSA <----

Wez zlituj sie i chociaz przeczytaj co do ciebie pisze !

Albo chociaz wpisz do google i sobie poszukaj , bo mnei szlag trafia jak ja ci odpowiadam na pytanie a ty mnie jedziesz od zlodzieji ( nie spieram sie ze nie jestem jesli chodzi o OS ) jesli cie to pocieszy to jest praktycznie 1 piracka rzecz u mnie na kompie

Ale do ciezkiej chol*** najbardziej mnie wkurza jak ktos nie czyta tylko odrazu wali jakiegos posta bez zastanowienia...

JAK NAPISALEM W WCZENSIEJSZYM POSCIE .Nie. GRAM W Q]|[ TYLKO W MMPORG , a tam server gry w ktra grasz ma wlasnego klienta w wieksosc i przypadkow takich gier jest to klient pod windowsa



Nie lubie pisac z caps lockiem , ale mam nadzieje ze tym razem chociaz przeczytacsz to co napisalem...


Edycja:

Pozatym jesli chodzi o ten symulator wina czy cos takiego - ooczywiscie ze sie dowiadywalem o tym czy dana gra dziala pod linuxem i poprostu NIE dziala , przy probie uruchomienia na symulatorze nic nie da bo te gry sa zabezpieczone przed hackowaniem - i wpyposazone w dodatkowe programy do ochrony gry - wiec nie dosc ze gry sie na tym sypia to i tak nawet jakby sie odpalilo to sobie nie pograsz bo ci guard wywali bledy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
gemis



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 274
Skąd: Knurów ul.Łokietka

PostWysłany: Nie Gru 24, 2006 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze wigilijny nastrój Wink Wracam do karpia Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Johnny



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 105

PostWysłany: Nie Gru 24, 2006 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam jeszcze 15min wiec moge podyskutowac Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 24, 2006 10:17 pm    Temat postu: Johnny Odpowiedz z cytatem

Jasne, jasne że czytam tylko sprawdzałem Twoją cierpliwość. No i jesteś b.cierpliwy.
Czytałem między wierszami, faktycznie przepraszam, coś innego jeszcze zajmowało moją uwagę i nie doczytałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Johnny



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 105

PostWysłany: Pon Gru 25, 2006 11:51 am    Temat postu: Re: Johnny Odpowiedz z cytatem

raqoo napisał:
Jasne, jasne że czytam tylko sprawdzałem Twoją cierpliwość. No i jesteś b.cierpliwy.
Ironia ? ^^
Czytałem między wierszami, faktycznie przepraszam, coś innego jeszcze zajmowało moją uwagę i nie doczytałem.
Np.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Gru 31, 2006 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki update do głównego problemu, 2 tygodnie temu w radiu CCM był poruszony temat kontroli legalności oprogramowania. Nie pamiętam kto się wypowiadał, ale przedstawiony był jako policjant. Najważniejsze z wypowiedzi to:
- Policja nie potrzebuje nakazu by dokonać przeszukania mieszkania
- W akcjach tego typu biorą udział funkcjonariusze operacyjni w cywilu muszą się wylegitymować my musimy ich wpuścić jeżeli o to poproszą
- w przypadku wątpliwości co do autentyczności policjanta możemy poprosić go o chwilę przed wpuszczeniem go do domu celem sprawdzenia go, powinniśmy wiedzieć z jakiego komisariatu jest policjant i tam telefonicznie możemy sprawdzić czy faktycznie ktoś został wysłany celem sprawdzenia mieszkania i czy legitymowany policjant tam faktycznie pracuje, możemy jeszcze sprawdzić samą legitymacje np. poprzez internet gdzie powinny się znajdować wzory legitymacji policyjnych
- teraz najważniejsze policja nie prowadzi przeszukań prywatnych mieszkań wyrywkowo tylko w wyniku prowadzonego postępowania lub na podstawie donosu na danego właściciela mieszkania
- w przypadku gdy policjant znajdzie coś co klasyfikuje się pod jakiś paragraf i zdecyduje by zabezpieczyć to coś (zabierze na komisariat) to musi wystawić pokwitowanie ewentualnie na komisariacie (nie może nam odmówić by zabrał nas tam ze sprzętem) sporządzić protokół
Dodam, że z uwagi na świeżość tematu słuchałem tej audycji uważniej niż czytałem posty Johnnego.
Pozdrowienia i szczęśliwego nowego roku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Johnny



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 105

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co to za radio ccm , ale chyba sluchalismy tej samej audycji ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pietas



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 282

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święta święta i po świętach. temat ucichł. czyżby przypadek?
ja uważam ze to nagonka była zeby ludzie przed swiętami kupowali wraz z kompami legelne oprogramowanie.
Zobaczycie że w wakacje przed wrześniem będzie znów to samo.
czy ktoś mi może powiedzieć co jeśli faktycznie do mnie przyjdą .. powiem ze komp jest mój.
mam w nim jakies 60GB mp oprócz tego nielegalne programy / gry itd.
dostanę karę. powiedzmy 40 000 . i co teraz? jestem uczniem. mam prawo do nauki. nie mam utrzymania. mam 20 lat. starzy nie mają zbyt dużo kasy. (powiedzmy 1800zł na 3 osoby.) co wtedy? do więzienie nie mogą mnie wsadzic bo mam prawo do nauki. tak? kasy im nie dam bo skąd? jak się taka sytuacja przedstawia.. wie ktoś może? bo wg mnie mogą mi za przeproszeniem pomiziać. Smile komp był MÓJ więc to ja powinienem kare płacić a nie starzy.
poza tym mam skończone 18 wiec odpowiadam sam za siebie. starzy muszą mnie tylko utrzymywać. i tyle.

lukas2401 napisał:
Dla mnie 350 zł to dużo... a może znajdzie sie ktos mi zasponsoruje windowsa, hmmm ?

350zł? niedawno składałem drugiego kompa taki dla podstawowych potrzeb.
wydałem na całość ok 600zł. więc mam dać 350zł za winde? połowa kompa. sorry , ale przesada. Dobrze że można wybierać między windą a linuksem:)
p.s. dlaczego mi podkreśla 'linuksem' że błąd... przecież dobrze napisałem:(

BTW.
nie wierzę że chodzą bo żeby mi dali karę to musieliby mieć zlecenie np od microsoftu. albo danego zespołu muzycznego. bo to autor musi mnie ścigać a nie policja(chyba że dał im upoważnienie. a w to też nie wierzę.) poza tym musiałby chyba najpierw jakiś proces być czy coś. . jak dla mnie to wszystko to jedna wielka bujda.


Ostatnio zmieniony przez pietas dnia Czw Sty 04, 2007 2:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto wam windowsy każe kupować.... ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja Patrycju5z.

pietas:
Z tego co słyszałem w audycji opisanej wcześniej to jesteś w błędzie, że to poszkodowany musi Cię zgłosić na policję. Jeżeli Policja otrzyma zgłoszenie łamania prawa to już z urzędu podejmuje pewne określone kroki, prawdopodbnie na mocy obowiązujących przepisów mógłbyś się porzegnać z komputerem. Co do marketingowego aspektu sprawy to się z Tobą zgodze, przy okazji wykrycia sprawy z tym sklepem co instalował nielegalne wersje windowsa i fakturował tą czynność, zostało to wykorzystane do wywołania paniki a okres świątecznych zakupów był najlepszym momentem do tego typu działań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pietas



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 282

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ok. więc policja będzie m nie scigać.. a kto dostanie kasę z mojego 'mandatu'? zgadne... skarb państwa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka