Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Usługi dostępu do Internetu w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 103, 104, 105  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damian87pl



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 652
Skąd: Redyna - Uchwały

PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solidne Neo Mr. Green może jeszcze i tanie? Liar
_________________
"Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić."
J. Piłsudski do socjalistycznego rządu II RP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
razdwatrzy



Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 8

PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 12:47 pm    Temat postu: internet okolice zaciszy Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich

skad wziasc internet na ulicy niepodleglosci chcialbym go zalozyc dokladniej w okolicach lasu (czyli nie blisko kina co wyklucza alfe)

dodam ze na neostrade i inne takie nie mam szans, gdyz tp sie nie spieszy z zalozeniem przylacza.

interesowalem sie takze orange freedom pro ale w tym miejscu na mapach zasiegu maja biala plame (brak zasiegu), inne freedomy i bluconecty mnie nie interesuje ze wzgledu na zaniskie transfery - chcialbym chociaz swobodnie przez skype rozmawiac.

czy macie jakis pomysl

pozdrawiam
razdwatrzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruby102



Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damian87pl napisał:
Solidne Neo Mr. Green może jeszcze i tanie? Liar


Nie wspomniałem nic o cenie.

Neostrada jest bardzo solidna - założyłem 7 lat temu sieć z sąsiadami (oczywiście "legalnie" Smile), 6 lat wyprowadziłem się do własnego mieszkania i w ciągu ostatnich 5 lat nie musiałem ANI RAZU przyjeżdżać do rodzinnego domu, aby załatwiać jakieś problemy z Internetem.

Router chodzi bez przerwy... zabraknie prądu.. uruchamia się ponownie, nawiązuje połączenie i gro.
Oczywiście nie można generalizować - ale koledzy z pracy którzy korzystają z Neo NIGDY nie narzekają na solidność. Cena to zupełnie inna sprawa :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 9:47 am    Temat postu: Internet Waldex-a Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do użytkowników dostępu do sieci oferowanego przez Waldex dotyczące jakości - szczególnie chodzi mi o ping oraz awaryjność. Słyszałem ostatnio sprzeczne opinie więc chciałbym zasięgnąć informacji z "pierwszej ręki"... Director
pozdrawiam...Marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flow



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 486

PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 10:29 am    Temat postu: Re: Internet Waldex-a Odpowiedz z cytatem

Marro napisał:
Mam pytanie do użytkowników dostępu do sieci oferowanego przez Waldex dotyczące jakości - szczególnie chodzi mi o ping oraz awaryjność. Słyszałem ostatnio sprzeczne opinie więc chciałbym zasięgnąć informacji z "pierwszej ręki"... Director
pozdrawiam...Marek

ping hula odpowiednio, awaryjnosc? hmm, zazwyczaj nie pamietam kiedy mialem jakas awarie a pamiec mam dobra wiec smialo polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jimi



Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 612
Skąd: Knurów - Mieszka I

PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się kończy umowa z neo. I zastanawiam się w jaki internet teraz zainwestować. Co doradzacie? Netię? pozostanie w NEO? a może jakiś osiedlowy? W sumie chciał bym też jakiś domowy telefon. \Mieszka na MieszkaI i wiem że nie dawno podłączyła sie do mojej klatki firma G-net Multiplay. Co sądzicie o tej firmie?
_________________
You say Bruno Mars, I say Guns'n Roses
You say Hannah Montana, I say nirvana
You say Owl City, I say Bon Jovi
You say Taylor Swift, I say AC/DC
You say Justin Bieber, I say Fuck You
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CryForTheMoon



Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 185

PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jimi Ja polecam sieć osiedlową na światłowodzie GMK / Alfa system mam gmk i nie mam żadnych problemów zarówno z TV jambox jak i internetem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jimi napisał:
Mi się kończy umowa z neo. I zastanawiam się w jaki internet teraz zainwestować. Co doradzacie? Netię? pozostanie w NEO? a może jakiś osiedlowy?


Neostrada to przeżytek sprawdź oferty lokalnych ISP.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
knurowianin_007



Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 214

PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 11:41 am    Temat postu: re: Odpowiedz z cytatem

...ha... tylko ze w Alfie mamy 10/1 w STANDARDZIE (noc x4), a nie jak w GMK 4/1 ... czy innych waldexów.. almasatów z jeszcze śmieszniejsza ofertą...
...Ci z Alfa SYSTEM są współwłascicielami - udziałowcami w spółce SGT (JAMBOXA),a GMK tylko od nich kupuje usługe i sprzedaje pakiet podstawowy o 15zł drożej
... na stronie ALFA SYSTEM telewizja pakiet wielotematyczny to 39 zł + koszty dzierzawy urzadzeń czyli od 49zł
... w GMK czy innych podobnych ta sama usługa to koszt 39 zł + koszty dzierzawy urzadzenia to min 10 zł + 15zł za dostep do platformy jambox..

w GMK masz 15zł wiecej za tv i net 4/1 Mbpsbez taryf nocnych

ALFA SYTSEM na dzis na papierze 10/1 Mbps,a smiga do 24/1 i w nocy x4..

wiec o czym ta rozmowa:) ale jak to bywa kazdy wybiera co mu pasuje ..

wszystkie informacje sa wyczytane Smile ze stron operatorówSmile
_________________
Pozdrawiam -= Knurowianin_007 =-

teraz :
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 1:40 pm    Temat postu: Re: re: Odpowiedz z cytatem

knurowianin_007 napisał:


wiec o czym ta rozmowa:) ale jak to bywa kazdy wybiera co mu pasuje ..

To że u ciebie jest Alfa to nie znaczy że wszyscy w Knurowie mają do niej dostęp.
A ta ich śpiewka że już za 2,3 miesiące będą podłączali nowe bloki jest już nudna. Taką samą śpiewkę "już niedługo jeszcze 2 miesiące" słyszałem bardzo dawno temu w G-Necie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurowianin_007



Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 214

PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 2:36 pm    Temat postu: Re: re: Odpowiedz z cytatem

Yo! Gotti napisał:
knurowianin_007 napisał:


wiec o czym ta rozmowa:) ale jak to bywa kazdy wybiera co mu pasuje ..

To że u ciebie jest Alfa to nie znaczy że wszyscy w Knurowie mają do niej dostęp.
A ta ich śpiewka że już za 2,3 miesiące będą podłączali nowe bloki jest już nudna. Taką samą śpiewkę "już niedługo jeszcze 2 miesiące" słyszałem bardzo dawno temu w G-Necie.



Kolego ja tylko pisałem o kasie i róznicach w ofertach a.... ty o zalu ze nie masz mozliwosci skorzystania z ich usług... Smile

live is live ...
_________________
Pozdrawiam -= Knurowianin_007 =-

teraz :
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe Yo! Gotti blok, w którym mieszkam jest w odległości do 10 metrów od siedziby Alfy i nie mam możliwości skorzystać z ich usług Smile to tak w temacie rynku usług lokalnych "prowajderów".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Flow



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 486

PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 3:11 pm    Temat postu: Re: re: Odpowiedz z cytatem

knurowianin_007 napisał:
Yo! Gotti napisał:
knurowianin_007 napisał:


wiec o czym ta rozmowa:) ale jak to bywa kazdy wybiera co mu pasuje ..

To że u ciebie jest Alfa to nie znaczy że wszyscy w Knurowie mają do niej dostęp.
A ta ich śpiewka że już za 2,3 miesiące będą podłączali nowe bloki jest już nudna. Taką samą śpiewkę "już niedługo jeszcze 2 miesiące" słyszałem bardzo dawno temu w G-Necie.



Kolego ja tylko pisałem o kasie i róznicach w ofertach a.... ty o zalu ze nie masz mozliwosci skorzystania z ich usług... Smile

live is live ...

live is live? ciekawe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurowianin_007



Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 214

PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tłumaczeniu : podjedziesz se na zywo i se pogadasz to sie dowiesz na zywo ........ w biurze u nich co sie dzieje .. czyli dosłownie ..


na zywo jet na zywo Mr. Green


.. a nie rozpisujesz sie i zawracasz dupsko Violent

nie myl z life is life Brick wall
_________________
Pozdrawiam -= Knurowianin_007 =-

teraz :
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pisałem o żalu tylko o ich "śpiewce". Którą już słyszałem od innego operatora.
A żalu to do nich nie mam bo niby czemu mam mieć.
4 mega w zupełności mi wystarcza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 103, 104, 105  Następny
Strona 72 z 105

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka