Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezydencki samolot rozbił się w Smoleńsku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trou87



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 167

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z innego forum:
http://img709.imageshack.us/i/film0.jpg/
http://img213.imageshack.us/i/filmdlx.jpg/
http://img689.imageshack.us/i/film2d.jpg/
http://img72.imageshack.us/i/film3q.jpg/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Carbon



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 460
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewidentnie jest to ręka człowieka błagającego o pomoc... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trou87



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 167

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://img541.imageshack.us/img541/5651/schowek04.jpg

Jednak to tylko patyk,,,,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eth



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 173

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trou87, Carbon zaprzestańcie tych dziecinnych domysłów bądźcie poważni.
Waszym zdaniem Tym którym udało się przeżyć dobili ich Ruscy.
Opanujcie się lub zaprzestańcie spożywać napoi wyskokowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysiaru



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 139
Skąd: Knurów WP

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danirad napisał:
Wracając do tematu pogrzebu Ś.P Lecha Kaczyńskiego na Wawelu to także zdecydowanie jestem przeciw !

jedno uzasadnienie które Tu padało już "x" razy:
- Na Wawelu są pochowani królowie naszego kraju, wszyscy prezydenci wolnej polski są pochowani w Katedrze Św. Jana w stolicy więc dlaczego zrobić wyjątek i akurat Lecha Kaczyńskigo pochować na Wawelu ?
Co on takigo zrobił ze będzie pochowany na Wawelu ?
Dlaczego w takim razie Kaczorowski zostanie pochowany w Wa-wie ?
Pogrzeb który powinien połączyć Polaków.... podzielił ich,
w kilku miastach zorganizowano akcje protestacyjne
Czy my mieszkamy w kraju w którym to głos narodu powinien się liczyć i mieć decydujący głos ?




Bo to już nie żałoba, tylko cyrk!!!


Wave Wave Wave
_________________
maga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Refleksje zwykłego Polaka nie opętanego w lansie żałobności...

Cytat:
Gdy dowiedziałem się o katastrofie Prezydenckiego samolotu w Smoleńsku trochę mną wstrząsnęło. Byli tam ludzie, z którymi witałem się parę lat temu, gdy jako uczeń liceum w ramach wycieczki szkolnej pojechałem na Wiejską do Sejmu. Wszystko się jednak zmieniło, od samego początku Lech Kaczyński nie był moim prezydentem, nawet zbytnio nie przeżywałem tych historycznych chwil, jednakże radości nie okazywałem. Tylko dlaczego wszystko rozbija się, nawija, nabija kasę na nim?

Oglądając relacje w telewizji, patrząc na reakcje ludzi, miałem wrażenie, że zginęła para Prezydencka i 94 przypadkowych osób. Ogłoszono żałobę narodową, na każdym kanale wizerunek Lecha i Marii, a o reszcie wspominano tylko przy okazji przypomnienia listy pasażerów. Ludzie w Warszawie zaczęli pojawiać się pod Pałacem Prezydenckim by - jak to się pięknie zwie - złożyć hołd ofiarom. Tylko dlaczego każdy zapytany mówił o Prezydencie, a np. o Prezydencie Kaczorowskim, Pani Walentynowicz, Panu Szmajdzińskim, Panu Nurowskim nikt nie wspomniał? Płacz, smutek, rozgoryczenie... a ile w tym prawdziwości? Prezydent Kaczyński - jaki był dla Was? Kim był dla Was? Pośmiewiskiem? Kartoflem? Znawcą Polskiego futbolu, który twierdził, że grają z Orzełkiem na piersi tacy gracze jak Rodżer Perejro i Artur Borubar? Nie łudźmy się, tragedia tego nie zmieni - połowa Polaków nie lubiła go, szydziła, tworzyła dowcipy na jego temat, np. jego niskiego wzrostu.

Nie mogę zrozumieć tego poruszenia u narodu. Gdy umierał nasz Papież Karol Wojtyła uczestniczyłem na marszu młodzieży, ale nie robiłem scen, by fotograf z miejscowej gazety walnął mi fotkę na stronę tytułową. Może to siła charakteru, albo faktycznie jestem hipokrytą. Powoli stwierdzam i boję się, że Prezydent Kaczyński zostanie beatyfikowany, skoro i tak już jest bardziej święty niż Jan Paweł II. Padły pierwsze propozycje - stadion narodowy w Warszawie im. Lecha Kaczyńskiego - może bym jeszcze przeżył - oraz pochówek na Wawelu. Próbuję na wszelki sposób porównać go i znaleźć wspólne cechy z Piłsudzkim, Słowackim, Sikorskim, Sobieskim, Batorym, Poniatowskim itp. itd. Oprócz tego, że był ważną osobistością, to nic innego go nie łączy. Wyżej wymienieni czymś się przysłużyli dla Polski, a Kaczyński - stety/niestety nie. Poza tym, nie przyjmuję do siebie argumentu, że to decyzja rodziny. Pochówek na Wawelu był konsultowany z narodem, dlatego też, warto sobie przypomnieć, że wielu już pochowanych, spoczęło X lat po śmierci w krakowskim grodzie, po konsultacjach. Do tego należy wspomnieć, że każdy z wybitnych Polaków, którzy spoczywają, nie zostali pochowani z małżonkami. Zaś tutaj wszem i wobec dyskusja, a raczej monolog, że Wawel i koniec, że z żoną, bo przecież zginął tragicznie jako przywódca naszego kraju. Jak była Minister Sportu podczas wywiadu rzuca bez zastanowienia słowami "zginął za Polskę", to miałem ochotę przywalić jej w te moje 32 cale full HD. Czy to był żołnierz, który na jedzie na wojnę i śmierć ma wkalkulowaną w rachunek życia?

W Krakowie już pierwsze manifestacje niezadowolenia, petycje. Wcalę się nie dziwię, skoro Kaczyńskiego chowają na Wawelu, to proponuję wybudowanie Piramidy w Stoczni Gdańskiej dla Lecha Wałęsy. Inny tragicznie zmarły Prezydent RP, Gabriel Narutowicz, został pochowany w Warszawie. Kto mógłby zasługiwać na pochówek na Wawelu? Moim zdaniem na pewno Ryszard Kaczorowski - argumentować chyba muszę? Może jeszczę Pani Anna Walentynowicz, zasłużona w czasach przemian ustrojowych. Jeżeli jednak Lech Kaczyński zostanie pochowany w Krakowie (obok Piłsudzkiego (sic!!!)), to wprowadźmy nowy punkt do Konstytucji, by każdy kolejny lub żyjący jeszcze Prezydent także był tam chowany, bowiem każdemy należy się szacunek i taki zaszczyt.

W żadne pojednania, zgody nie wierzę. Skoro Papież, rodak, który nauczał Słowa Bożego tego nie zrobił, to polityk, który zasłynął z niewyobrażalnej ilości dowcipów i skeczów na swój temat, także. Dlatego nie zgadzam się jeszcze z jedną rzeczą. Ilością wypłacalności odszkodowań dla członków rodziny. 40 tysięcy złotych - tyle prawdopodobnie dostanie każdy członek ofiar katastrofy pod Smoleńskiem. Do tego zapewniona edukacja na najwyższym poziomie. A co mają powiedzieć ludzie, którzy stracili bliskich na ulicy, pod halą MTK, przy wybuchu metanu na kopalni itp.? Do dzisiaj użerają się z sądami, niektórym cofnięto zapomogi, renty i kazano iść do pracy. Cóż zrobić, są ważni i ważniejsi...

PS.
Sam wypadek dalej nie został wyjaśniony. Codziennie pojawiają się nowe fakty dotyczące katastrofy. Dzisiaj mówią o strzałach, a także o różnych teoriach spiskowych. Takie bedą umierać tak jak szybko powstały, ale nie powinno się ich lekceważyć. Nadal jestem zdania, że dopiero moje dzieci mogą poznać prawdę, jeżeli będzie coś na rzeczy.

_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marok



Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 826

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 1:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jimi napisał:
A ja chciałbym się was zapytać co sądzicie o pogrzebie pary prezydenckiej na Wawelu?


Uważam, że WAWEL jest dobrym miejscem na pochówek pary prezydenckiej. Był wielkim patriotą, człowiek wysokiej kultury, wiedzy i wartościach. Walczący o prawdę historyczną bez której żaden naród daleko nie zajdzie. Zginął tragicznie – w symbolicznym miejscu dla narodu polskiego. Między innymi dlatego uważam że na WAWEL w pełni zasłużył.
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś w tym schemacie nie pasuje. Nie jest możliwe aby samolot o rozpiętości skrzydeł 37,5 m mógł się obrócić o 180 stopni na wysokości 15 m.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Coś w tym schemacie nie pasuje. Nie jest możliwe aby samolot o rozpiętości skrzydeł 37,5 m mógł się obrócić o 180 stopni na wysokości 15 m.



No ale na pierwszym drzewie stracił dość poważny kawałek skrzydła, więc już nie miał 37,5... z czego połowa to ok 18,75 m

Więc jeżeli stracił powiedzmy ok 5 m skrzydła to pozostaje 13,75... więc swobodnie mógł zrobić taką beczkę...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prostu środek ciężkości po złamaniu skrzydła się przesunął i samolot traci balans oprócz tego skrzydło traci siłę nośną co owocuję obrotem wokół własnej osi . Na chłopski rozum oczywiście bo znawcą nie jestem. Szkoda, że te teoryjki są mało przemyślane i wciąż mocno emocjonalne.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marok



Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 826

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten filmik na pewno wszyscy juz nie raz widzieli ,ale zwróćcie uwage na napisy i głosy..............wg.mnie ludzie już k..... nie wiedzą co mają wymysleć.
http://www.youtube.com/watch?v=im6hSCxXvb0&feature=player_embedded
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marok



Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 826

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha jedna prośba czy ktoś sie orietuje jak nazywa się piesń która nonstop leciała w tvp(żegnaj kolego,czy cos podobne),i czy można to gdzieś pobrać.dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 1:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przykre, że mając jako naród przed nosem niebywałą możliwość pojednania z narodem rosyjskim doszukujemy się na siłę możliwości zamachu. W/w filmik ma jeszcze udowadniać, że ktoś strzelał do rannych. To chyba jedyna poszlaka na potwierdzenie tej tezy. Jest znacznie więcej twardych dowodów na jej odparcie. Trzecia czarna skrzynka z Tupolewa zamontowana dodatkowo jest niezależnie badana przez nas. Samolot był trakingowany przez polski kontrwywiad.

W mojej ocenie jako naród godnie przeszliśmy ten egzamin z patriotyzmu. Żałoba się skończyła ale dla wielu jeszcze trwa. Nie mam za złe, że ktoś protestował przeciw pochówku pary prezydenckiej na Wawelu. Ktoś wcześniej naród z dyskusji wyeliminował, więc naród zaprotestował. Normalne w demokracji i w żaden sposób nie przeszkodziło w żałobie. W dniu pogrzebu nikt przecież szopek nie organizował. Polacy ogólnie spisali się wzorowo, co zostało potwierdzone przez zagranicznych komentatorów. Ja mogę tylko ze swojej strony zaapelować o nie „wklejaniu” linków wątpliwej treści, która nie służy pojednaniu i właściwemu podziękowaniu za pomoc Rosjanom, którym owe się niewątpliwie należą. Mam nadzieję także, że przestanie się ich nazywać (co wcześniej było praktykowane na tym forum) kacapami czy tym podobnymi określeniami.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marysiaru napisał:

Bo to już nie żałoba, tylko cyrk!!!

Wave Wave Wave


Za slowo CYRK dostalem bana , dzisiaj nazwe to hipokryzja i wiecej sie nie wypowiem na ten temat bo zostane zjedzony zywcem! aczkolwiek posiadam informacje ktore wstrzasly by tym forum.
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 8 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka