Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Burdel nie zajezdnia"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 9:45 pm    Temat postu: "Burdel nie zajezdnia" Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że Admin nie usunie/zmieni tytułu tematu, ale to nie ja go wymysliłem - tak piszą w jak najbardziej normalnej gazecie, która nie dawno pojawiła się na naszym lokalnym rynku.

"Nasze Życie Regionalne" - nowy dwutygodnik, który chce być konkurencją dla "Przeglądu Lokalanego" szokuje tytułami. Think

Cytowany tytuł artykułu (z pierwszej strony) dotyczy, jak pewnie się domyślacie, szczygłowickiego przystanku autobusowego, przesadnie zwanego zajezdnią. Mają rację, ale czy nie przesadzili z tym tytułem? Według mnie przekroczyli dobry smak. A może jednak, trzeba tak szokować, aby zaciekawić nowego czytelnika? Na pewno zaszokuje wszystkich tych, co czytają tylko ugrzeczniony "PL".

W ostatnim numerze wiele kontrowersyjnych tematów, których trudno szukać "u konkurencji". Inny, niegrzeczny tytuł artykułu: "Żenada na sesji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
gemis



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 274
Skąd: Knurów ul.Łokietka

PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg. mnie ostre słowa się w tym wypadku należą... może to zmusi władze do jakiejkolwiek reakcji... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bombel



Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 39
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się Thumbsup w 100 procentach.
Sam w sobotę, w zeszłym tygodniu mało co nie nabrałem po gębie od dwóch nawalonych gostków Boxing , jak czekałem na autobu na tym czymś co wcale nie przypomina zajezdni.

bombel Banana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robik85



Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 61
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli dobre miejsce na kamerkę Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w jakiej cenie jest ten dwutygodnik ?
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1,50 zł
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Cze 15, 2006 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I normalnie można go kupić w kiosku ? w jaki dzień wychodzi ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Cze 15, 2006 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czwartki, co 2 tygodnie w kioskach "Ruch-u" (w innych nie udało mi się kupić). Najbliższy numer: jutro, 16 czerwca.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Redakcja NŻR



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 3
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 11:03 pm    Temat postu: NASZE ŻYCIE REGIONALNE Odpowiedz z cytatem

Witam

mam przyjemnosc przegladac Wasze forum i cieszy mnie to ze poruszacie tematy ktore ukazuja sie w naszej gazecie
macie racje nie wszystkie artykuly oddawaja cala rzeczywistosc i podpowiedz co zrobic w danym temacie
Bardzo serdecznie zapraszamy Was do wspolpracy przy tworzeniu gazety (wszelkie propozycje tematow oraz informacje prosze kierowac na nasz adres redakcja@irg.pl lub na naszym forum www.irg.pl/forum a takze jesli admin tego forum wyraza zgode to tutaj piszcie czym mamy sie zajac w Waszym miescie )

Co do ukazywania sie gazety to gazeta ukazuje sie co dwa tygodnie w piatek teraz ukazal sie numer 16 czerwca a nastepny bedzie 30.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Redakcja NŻR



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 3
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dystrybucja gazety zajmuja sie trzy firmy
- RUCH
- KOLPORTER
- GARMOND

jezeli macie problemy w zakupem naszej gazety w punktach handlowych czy kioskach to prosze o informacje tel. 032 422 90 99 lub maila cmm@irg.pl w ktorych miejscach brakuje gazet albo ich tam wcale nie ma

pozdrawiam serdecznie
Lukasz G.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka