Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zamknięcie tematu - dlaczego?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
knurowski student



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 136

PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 6:56 am    Temat postu: Zamknięcie tematu - dlaczego? Odpowiedz z cytatem

drogi adminie,
my tak sie lubimy ze czesto wyjezdzamy poza tematy i wpisy maja rozne formy. To jest forum internetowe. Co zrobic.

Co wplynelo na to ze akurat teraz zdecydowles sie zamknac temat tej Pani juz dziekujemy? gdyby na to miala wplyw reakcja Pana prezydenta Adama Ramsa lub kogos z jego otoczenia byloby to bardzo niepokojace Think
17 prezydent Rams ma sprawe wyjasnic - moze ktos z forum ma wolne i pojdzie na spotkanie, pewne jakas konferencja bedzie? chyba ze bedzie zamknieta ..... podobnie jak temat na forum

ps.
to nie jest kolejne pomowienie tylko troska o nasza mala demokracje Mr. Green o sklepie mozemy mowic na wiele sposob a tu nie...moze ktos mi wyjasni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
paskud



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 163
Skąd: z nikąd

PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać Admin boi się tematów około urzędowych... mimo, że jest informacja pewna to woli dmuchać na zimne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 9:30 am    Temat postu: Re: cenzura?? Odpowiedz z cytatem

knurowski student napisał:


Co wplynelo na to ze akurat teraz zdecydowles sie zamknac temat tej Pani juz dziekujemy?


Moim zdaniem Admin zamknął ten temat przez nas. Zauważcie że często rzucamy oskarżeniami bez pokrycia, wyssanymi z palca. Admin nie musi firmować takiego zachowania, brawo dobra decyzja. Poczekajmy do tej konferencji Laughing
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 9:26 pm    Temat postu: Re: cenzura?? Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:
Moim zdaniem Admin zamknął ten temat przez nas. Zauważcie że często rzucamy oskarżeniami bez pokrycia, wyssanymi z palca. Admin nie musi firmować takiego zachowania, brawo dobra decyzja. Poczekajmy do tej konferencji Laughing
hehe pożyczyć wazeliny? Mr. Green Dopuszczanie tematów nie jest przecież oznaką czegoś firmowania lub nie
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smar



Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 66

PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że nie było zarówno nacisków z UM jak i od potencjalnych konkurentów wyborczych by rozdmuchać temat. Decyzja admian o tyle dziwna że zapadła po kilku dniach wpisów i prowadzenia dyskusji, bez jakichkowliek upomnień ze strony jego i modów. Jezeli juz to trzeba było na początku wydac komunikat że czekamy na wynik konferencji i wtedy oceniamy informacje. Tak czy owak narusza to jednak zasady prowadzenia otwartej dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paskud



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 163
Skąd: z nikąd

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cenzura panie... cenzura...

Nie wolno tutaj pisać wszystkiego, nawet jeżeli jest to pewna informacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzychu_Bravura



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 733
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin na Prezydenta Admin na Prezydenta Mr. Green Mr. Green
_________________
Alle Luja i Do Przodu.
Należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 11:57 am    Temat postu: Re: cenzura?? Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
lucjanszolajski napisał:
Moim zdaniem Admin zamknął ten temat przez nas. Zauważcie że często rzucamy oskarżeniami bez pokrycia, wyssanymi z palca. Admin nie musi firmować takiego zachowania, brawo dobra decyzja. Poczekajmy do tej konferencji Laughing
hehe pożyczyć wazeliny? Mr. Green Dopuszczanie tematów nie jest przecież oznaką czegoś firmowania lub nie

rozumiem ze ty już na sucho Wink
rozumiem że jak ty byś był adminem to nie byłoby żadnego zamykania tematów usuwania postów itp. zresztą po temacie o islamizacji każdy może sobie wyrobić zdanie Smile "Uważam, że nie wiesz o czym piszesz ..."
no ale dość osobistych wycieczek

Piszę na kilku forach i widzę że ludzie często rozpowszechniają plotki, często rzucają oskarżeniami bez pokrycia - załatwiają swoje osobiste sprawy. Zresztą Admin wyjaśnił dlaczego zablokował ten temat ja się z nią zgadzam
Cytat:
Prawie wszystkie posty w tym temacie mają charakter plotek i oskarżeń bez pokrycia z dodatkiem uogólnień i stereotypów wraz z wycieczkami osobistymi oraz nie na temat. Czekamy na oficjalny komunikat. Do tego czasu temat zamknięty.

Niecierpliwcom polecam forum Onetu lub inny magiel.

_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 9:33 pm    Temat postu: Re: cenzura?? Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:

rozumiem ze ty już na sucho Wink
rozumiem że jak ty byś był adminem to nie byłoby żadnego zamykania tematów usuwania postów itp. zresztą po temacie o islamizacji każdy może sobie wyrobić zdanie Smile "Uważam, że nie wiesz o czym piszesz ..."
no ale dość osobistych wycieczek

Piszę na kilku forach i widzę że ludzie często rozpowszechniają plotki, często rzucają oskarżeniami bez pokrycia - załatwiają swoje osobiste sprawy. Zresztą Admin wyjaśnił dlaczego zablokował ten temat ja się z nią zgadzam
Cytat:
Prawie wszystkie posty w tym temacie mają charakter plotek i oskarżeń bez pokrycia z dodatkiem uogólnień i stereotypów wraz z wycieczkami osobistymi oraz nie na temat. Czekamy na oficjalny komunikat. Do tego czasu temat zamknięty.

Niecierpliwcom polecam forum Onetu lub inny magiel.

Drogi Lucjanie z Corleone po prostu bardzo mnie rozbawiła Twoja wazeliniarska wypowiedź. A poza tym umiesz też słodzić – więc poproszę dwie kawy, słodkie oczywiście. Smile Pozdrawiam Włochy a w szczególności Mediolan bo tam wiedzą jak się do sprawy islamizacji podchodzi. A jak ja bym był adminem to cytując mistrza „nie byłoby niczego”. Więc dobrze, że nie jestem. 'Mr. Green'
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ sory że trochę osobiście Smile

Drogi Jonasie ! To ze ktoś ma takie same zdanie jak "góra" to nie znaczy że jest wazeliniarzem, bo moim zdaniem takie tematy nie mają sensu - szczególnie przy naszej mentalności. Kiedyś tam, gdzieś tam byłem Modem i postępowałem podobnie,dyskusja powinna być o faktach a nie o insynuacjach. Pewnie się zapytasz to od razu odpowiadam - nie mam nic wspólnego z UM. Jonasie, swoją drogą kiedyś twoje posty fajnie się czytało, były rzeczowe itp. dziś mam wrażenie że twój styl się zmienił. Zdarza się tobie pisać jakbyś był nieomylny a każdy user który ma inne zdanie nie ma racji. Może to tylko wrażenie, ale zdeje mi się że piszesz trochę "ostrzej".


nie mam zamiaru w jakikolwiek sposób Cię obrażać

Pozdrawiam LuSz !
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej no stary ale żeś się spiął Wink nie bierz wszystkiego zbyt serio. Nie będę wam w miłości przeszkadzał. Nie jestem o Admina zazdrosny... no może troche Wink
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka