Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Zasrany" Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robson277



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 52

PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o moje miejsce zamieszkania to powiem Ci tylko jedno ,że w Knurowie jest kilka piaskownic a w każdej jest kupa od psa ,i zeby jej nie było to to trzeba mieszkać na osiedlu strzeżonym przez firmę ochroniarską albo na manchatanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
robson277



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 52

PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Insomniacc
Wierzę w to że ludzie posiadający psy są cywilizowani.
Ale nie mów mi że człowiek który sprawia że nasze miasto jest zasrane jest cywilizowany,proszę nie mów mi że psia kupa jest cywilizowana.
GóWNO JEST GóWNO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Insomniacc



Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 187
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GÓWNO jest GÓWNO Smile
Ja mialbym sie czepiac to i bym Ci ludzke klocki znalazł...haahhaha wiec to nie tylko psy robiąVery Happy
Chodzi o to, ze *** wszystkich do jednego wora:D
Ja tam u mnie o przypadku kupy w piaskownicy nie slyszalem:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
epcio



Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 143
Skąd: KNUROW

PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 7:59 pm    Temat postu: piaskownice Odpowiedz z cytatem

to takie duże kuwety dla kotów ,ile razy dziecko jakieś bawiło sie kupą bo myslał ze to glina albo kamien to jest zabawne moze ale niebezpieczne kto ma dzieci to wie jakim zgrożeniem są kocie odchody a taki wolnych i wypuszczanych kotków jest pełno u nas na osiedlu.Lubie koty bardzo bo są miluśkie ale srający kot do piaskownicy to szlag mnie trafia normalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
robson277



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 52

PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Insomniacc.
Psie gówno w piaskownicy to u nas normalne,psie gówno na chodniku to tez u nas normalne.
może ty mieszkasz na marsie bo napewno nie w knurowie.
Człowiek też klocka walnie ,ale to w potrzebie i to potężnej no i nie na środku osiedla .
Jeżeli szukałeś ludzkich kloców to nieżle łazisz po różnych zakamarkach osiedla HA HA HA HA .
Więc zrozum to w końcu że na osiedlu 1000 lecia ,wp 1 wp2 oraz na wszystkich skwerkach oraz chodnikach To PSY SRAJą a ich właściciele nie sprzątająTO OTO CHODZI W TYM TEMACIE a TEMAT BRZMI ZASRANY KNURóW.

edit:
INSOMNIACC
Poczytaj inne posty w tym temacie ,potem wyłącz komputer ubierz kurtkę bo jest około 0 st na dworze ,i weż swojego pieska na spacer niech się pożądnie wysra może jutro ktoś wejdzie w to gówno i pośle parę hu.........ów w twoją stronę .
Nic innego do ciebie nie dociera ,jak tylko porządny zj...eb.
Pokaż mi jak człowiek sra na dworze,raczej niemożliwe co.
Ja tobie pokażę jak srają psy po całym osiedlu ,wystarczy że otworzysz szeroko oczy ,albo podniesiesz głowę w tym momencie jak twój pies wali kupę ,bo wiesz z natury wszyscy psiarze mają głowy spuszczone kiedy ich pociecha jest w pozycji na małysza.

edit:
insomniacc
Proszę zwróć uwagę na temat ZASRANY KNURÓW.
MOJE zdanie PSY na smyczy i w kagańcu TTTTAAAAKKKK
Psie GÓWNO na osiedlu NNNIIIIEEEE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwelinaKnw



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 277

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robson, zapraszam na osiedle WPII, okolice Lotników, Piłsudczyków, to zobaczymy czy ludzie nie s*ają. Sama byłam świadkiem parę dni temu, kiedy to właśnie spacerowałam z psem... Mr. Green I co??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem sprawę można byłoby w prosty sposób rozwiązać.
1. pieski powinny być znaczone
2. piesek bez znaczka - hycel,
3. piesek ze znaczkiem samopas - hycel + mandacik
4. piesek z panem na spacerku na osiedlu - smycz - kaganiec -
pan w kieszeni łopateczka i torebeczka ( nie czekając czy
piesek zrobi kupkę czy wyszedł się tylko "wybiegać "
5. straż miejska - nie ma pan łopateczki i torebeczki - mandacik
6. 5 kolejny mandacik --- kolegium

i psy by były bezpieczne i ulice czyste i właściciele psów po 2 mandaciku, bardziej by myśleli co robią.

Tak niewiele potrzeba.

Sprawa podobnych zwierząt pseudo domowych -- ten sam sposób traktowania .

Pozdr
Arc

p.s.
Może brutalnie , ale tak nie wiele potrzeba, żeby Wszystkim zrobić dobrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marysiaru



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 139
Skąd: Knurów WP

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EwelinaKnw napisał:
Robson, zapraszam na osiedle WPII, okolice Lotników, Piłsudczyków, to zobaczymy czy ludzie nie s*ają. Sama byłam świadkiem parę dni temu, kiedy to właśnie spacerowałam z psem... Mr. Green I co??



Niestety muszę przyznać Ci Ewelino rację. Takie zachowania zdarzają się często w miejscach gdzie są bary i knajpy .
Akurat przy ulicy Piłsudczyków 11-13 jest całodobowy sklep z alkoholem.
Nie ma dnia żeby nie wystawali godzinami pod sklepem miłośnicy piwa z butelką w jednej a papierosem w drugiej ręce.
Mimo zakazów ten proceder trwa od wielu lat.
Nigdy nie widziałam w tym miejscu policji ani straży miejskiej na jakiejkolwiek kontroli.
Żeby dodać jeszcze więcej do tej opowieści napiszę ,że w przyległej klatce mieszka policjant a bywalcami i stałymi klientami są mieszkańcy okolicznych bloków.
Dobrze wiemy ,że jeśli taki miłośnik złotych trunków wypije na zimnie 4-5 piwek to w końcu musi się załatwić . Nie chodzą do domów bo po co? Tu
okoliczne obszczymurki zrobiły sobie już dawno toaletę.
Jeśli chodzi o dozorczynię to akurat ta pani nie zgłosi tego nigdzie bo musiałaby zadenuncjować własnego męża albo męża swojej koleżanki.


A teraz zapytam czy może ktoś z czytających nasze opinie na tym forum ma jakiś pomysł co zrobić z pijaczkami pijącymi piwo pod sklepem przy ulicy Piłsudczyków 11-13?
Wave Wave Wave
_________________
maga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dovin



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 454

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
pan w kieszeni łopateczka i torebeczka ( nie czekając czy
piesek zrobi kupkę czy wyszedł się tylko "wybiegać "

Może jeszcze cały odkurzacz, bo przecież samym woreczkiem nie da rady zebrać Speak to the hand
Od roku zbieram woreczkiem i nie wyobrażam sobie grzebania łopatką w gęstej, wysokiej trawie - Ci co zbierają wiedzą o czym piszę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Moim zdaniem wyjścia są przynajmniej 2 , tzn. albo :

- postawić Panom parasol i kilka krzesełek niech sobie siądą żeby wystawać nie musieli
- zaprosić do lokalu powyżej , bo chyba o tym budynku mówimy

Szczerze powiedziawszy osobiście nie widzę nic zdrożnego w wypiciu piwka nawet pod sklepem./ pomimo oczywiście stosownej uchwały, czy też wręcz zakazu/ . Rozumiem że od picia coca coli , czy też innego napoju chłodzącego "mocz się nie zbiera" i nie tragizujemy.

Problem zaczyna się jeżeli ktoś raczej przeholuje i nie chce mu się przejść 10-15 metrów do domowej toalety. Niezależnie od płynu jaki w siebie wlał.
Wtedy to z pewnością jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest telefon na straż miejską, bo zapewne obawia się Pani zwrócić uwagę szanownym sąsiadom.

Smile Posiadanie policjanta w bloku , droga Pani "marysiaru" nie jest żadnym lukratywnym looksusem. I nie wiem jaki to przywilej chciała by Pani osiągnąć z jego posiadania. No fajnie że mieszka, ale czy to jego wina, że nawalają czysto sąsiedzkie układy i stosunki ?? chyba raczej nie. Bo skoro Pani widzi, złości się i opisuje sprawę na forum, a sama nie potrafi, za przeproszeniem delikwenta opitolić, to cóż wymagać od sąsiada, którego może i w domu nie ma. No chyba, że się mylę i bierze on również udział w niecnym procederze.
Ale w to raczej wątpie .


pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dovin napisał:
Cytat:
pan w kieszeni łopateczka i torebeczka ( nie czekając czy
piesek zrobi kupkę czy wyszedł się tylko "wybiegać "

Może jeszcze cały odkurzacz, bo przecież samym woreczkiem nie da rady zebrać Speak to the hand
Od roku zbieram woreczkiem i nie wyobrażam sobie grzebania łopatką w gęstej, wysokiej trawie - Ci co zbierają wiedzą o czym piszę Wink


Spokojnie, spokojnie Smile uogólniłem i ułatwiłem , posiadaczom psów , sposób postępowania Smile Taka wskazówka.
Wiesz ktoś może być bardziej wyczulony i delikatny , nawet jeżeli chodzi o kupsko Smile własnego pupila.

Pozdr
Arc Smile
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EwelinaKnw



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 277

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marysiaru ; jeśli mówimy o tym samym miejscu, to dzięki tym "panom" przestałam nawet chodzić do sklepu nieopodal, bo to po prostu obrzydliwe. A sikające pijaczki to jedno, ale ja zaobserwowałam (niestety Brick wall ) jak jeden robi sobie ku*ke! Czy to jest normalne ??!! Wszyscy czepiają się psów, ale może trzeba coś zrobić z ludźmi ... bo dla mnie to jest nie tylko brak kultury, to już jest chamstwo i prostactwo Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robson277



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 52

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprościej w sprawie spożywania alkoholu pod sklepem jest zadzwonić po straż miejską albo na policję.
Ewentualnie delikatnie zwrócić uwagę właścicielowi sklepu,bo to on ma najwięcej do stracenia zapłaci mandat oraz może nawet stracić koncesję na sprzedaż alkoholu,a panowie pić dalej będą tylko pod innym sklepem. 2 man down
ewelino
Przykro mi że musiałas patrzeć na coś takiego ale powiedz szczerze ile razy mozna zobaczyć człowieka załatwiającego grubszą potrzebę na ulicy,a niestety psa robiącego kupę można zobaczyć codziennie na każdym prawie trawniku.


Ostatnio zmieniony przez robson277 dnia Pią Mar 05, 2010 2:23 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwelinaKnw



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 277

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robson277 napisał:
Najprościej w sprawie spożywania alkoholu pod sklepem jest zadzwonić po straż miejską albo na policję.


Najprostsze rozwiązanie nie zawsze jest najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwelinaKnw



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 277

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dovin napisał:

Może jeszcze cały odkurzacz, bo przecież samym woreczkiem nie da rady zebrać Speak to the hand



raz jeden "pan" wręcz kazał mi posprzątać mocz mojego psa Mr. Green ubawiłam się wtedy za wszystkie czasy Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 5 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka