Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przeglądarka internetowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 3:45 pm    Temat postu: Przeglądarka internetowa Odpowiedz z cytatem

Dużo użytkowników naszego forum pisze posty z błędami. Często są to literówki, jak również ortograficzne. Nowoczesne przeglądarki internetowe umożliwiają kontrole wpisanych słów na poziomie słownika ortograficznego.

Osobiście polecam FireFoxa2, który doskonale sprawdza się w bezbłędnym pisaniu postów na forum.
Nie wiem jakie funkcje oferuje najnowsza przeglądarka IE7. Jeśli ma słownik to również polecam Smile
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Dziewczyna_Szamana



Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 47
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł. Ale jest to chyba kolejny sposób na lenistwo i niedbalstwo językowe. Wyszukiwarka za nas błędy poprawi, ale w dajmy na to CV czy innym istotnym piśmie będziemy stawiać byki. Smile Pół biedy my, dorośli, bo jak się nauczyliśmy w dzieciństwie, tak piszemy, ale dzieciaki mogą się po prostu rozleniwić, czyż nie?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidman666



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 188
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 5:57 pm    Temat postu: Re: Przeglądarka internetowa Odpowiedz z cytatem

patrycju5z napisał:

Nie wiem jakie funkcje oferuje najnowsza przeglądarka IE7. Jeśli ma słownik to również polecam Smile


Podobno bedzie licznik ile osób aktualnie przegląda twoje dane w komputerze ;P
Ja też używam FireFoxa tylko starszej wersji musze sobie dopiero sciagnąć wersje 2.0 Smile



Pozdrawiam acidman
_________________
http://www.acid-drinkers.com/
Always Look On The Bright Side Of Life
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam wolę Operę Smile I swoje własne sprawdzanie, czy wszystko składnie i ortograficznie napisałam Smile Nie na darmo przecież się chodziło na nudne zajęcia z gramatyki polskiego w podstawówce :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka