Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont ul. Kosmonautów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LeBoucher napisał:
Nie mam pojęcia, dlaczego projektant tak przestawił miejscami chodnik ze ścieżka rowerową. Może chciał być oryginalny? Razz


O to właśnie pytałem kilka postów wyżej, przedstawiając 2 zdjęcia: z ul. 1 Maja i ul. Kosmonautów. Czy projektant może być - ot, tak sobie - oryginalny? Think Jak widać, chyba tak. Violent
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 4:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładacie, że ten chodnik wykonano dokładnie tak, jak chciał projektant? Bo mi zaczyna świtać, że bardzo możliwe, iż wykonawcy się walnęli i czerwone przez pomyłkę jest na odwrót a teraz urząd siedzi cicho, żeby się nie wydało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważcie, że nawet na 1-Maja nie zawsze czerwony jest bliżej jezdni, bo o ile zauważyłem to od skrzyżowania 1-Maja z Kosmonautów w stronę Carrefour przy jezdni jest kolor biały, a nie czerwony Smile

Nawet tutaj:

we fragmencie zaznaczonym na czerwono... ścieżka dla pieszych (biały kolor) jest bliżej jezdni Smile więc cała Kosmonautów wygląda jak kontynuacja tego kawałka Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Zakładacie, że ten chodnik wykonano dokładnie tak, jak chciał projektant? Bo mi zaczyna świtać, że bardzo możliwe, iż wykonawcy się walnęli i czerwone przez pomyłkę jest na odwrót a teraz urząd siedzi cicho, żeby się nie wydało.

Chyba jest tak, ze jak wykonawca się "walnie", to musi na własny koszt naprawiać pomyłkę?
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DEMON



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 270
Skąd: z piekła

PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ciekawy wypadek, nowa droga, i koleś nie wyrobił na zakręcie koło powera i czołówka Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niuniek



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 95

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DEMON napisał:
No i ciekawy wypadek, nowa droga, i koleś nie wyrobił na zakręcie koło powera i czołówka Neutral


Jakby szczyl jechał jak należy to by nie było całego zdarzenia, gówniarz któremu wydawało się, że jest "miszczem kerownicy" bo ma zdezelowanego VW i kilka tysięcy km na koncie, najnormalniej w świecie nie opanował auta po wyjściu z zakrętu, w który wkarował zbyt szybko.

Violent

Niestety kolejny de beściak, który kupił "furę" za kilka stówek wsadził do niej tłumnik o średnicy rury kanalizacyjnej i wydaje mu się, że cała droga jego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moron



Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 141
Skąd: produkt miastopodobny

PostWysłany: Sro Lis 05, 2008 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nikt jeszcze o tym nie pisał...
Przeszedłem się dziś wzdłuż ul. Kosmonautów, i rzuciło mi się w oczy, że na całej jej długości, są chyba ze dwa kosze na śmieci (jeden naprzeciwko "Samu", drugi obok przejścia przed skrzyżowaniem z 1 Maja). Od Szpitalnej do Batorego - nic. Mam skromną nadzieję, że tych koszy jeszcze nie ma. Choć wszyscy dobrze wiemy czyją matką jest nadzieja Wink.

Poza tym przydałoby się wyraźne oznaczenie ścieżki rowerowej - kiedy szedłem tamtędy po raz pierwszy (po remoncie), nie wiedziałem gdzie ścieżka, a gdzie chodnik. Dopiero po chwili zwróciłem uwagę na kostkę bez fazowania po jednej stronie. Najlepiej by było, gdyby część dla pieszych od części dla rowerzystów oddzielał wąski pas trawy, przynajmniej tam gdzie jest na to dosyć miejsca. Ale na to już trochę za późno...

Pozdrawiam.
_________________
I didn't expect the Spanish Inquisition.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz z nowym 2010 rokiem ulica staje własnością miejską. Powiat przekazał ją gminie w ramach porządkowania statusu dróg na naszym terenie, bo jak informuje Waldemar Dombek, członek Zarządu Powiatu Gliwickiego, nie spełnia ona kryteriów dróg powiatowych.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka