Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PIS - Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjan szolajski napisał -
Cytat:
Wolność to rozsądne korzystanie z życia.


Zgodzisz się pewnie, że pojęcie rozsądek jest pojęciem względnym i tu dla jednego rozsądnym może być wypicie kufla piwa i zakończenie na tym, a dla drugiego wypicie sześciu i prowadzenie samochodu.
Każdy ma takie granice rozsądku, jakie zostały ustanowione przez rodziców, wychowawców, otoczenie i własny temperament. Mamy, jako społeczeństwo, częściowy wpływ wszystkie te sprawy, oprócz ostatniej (chyba że damy im środki uspokajające Smile ).
Mam tu na myśli stopniowe wprowadzanie mody na niepalenie, niepicie, na aktywność w różnych dziedzinach życia (sport, kultura, wolontariat(!) ….).

Co do buntowników, to zgodzisz się ze mną, że stawanie się „normalnym człowiekiem” oznacza wyzbycie się tej części buntu, która powodowała tą nienormalność (np. umycie włosów po 6 latach, usunięcie 2kg metalu z nosa i uszu itp. Smile)

Wolnością nie jest więc możliwość robienia w danej chwili tego, co mi się podoba tylko brak czynników, które w danym momencie mnie ograniczają. Jeżeli budzę się rano i potrzebuję „fajki”, jeżeli jej nie mam - lecę do kiosku, w dwudziestostopniowym mrozie i wreszcie w domu puszczam dymka, czując powiew wolności, to sorry, ale nie jest to wolność, ale zniewolenie w najgorszym stopniu, a ten powiew „wolności” jeszcze stopniowo zabija ciebie i twoich domowników Sad.

Rozsądne korzystanie z nałogu nikotynowego nie istnieje Smile. To jest tak jakbyś co chwilę wkładał rękę do klatki tygrysa i szybko wyciągał, żeby podwyższyć sobie poziom adrenaliny – prędzej czy później cię „kłapnie”. Oczywiście możesz przestać tak się bawić i narażać się na „czynnik kłapiący” Smile.

Tak zupełnie na końcu powiem, aby nie być gołosłownym, że palenie rzuciłem 15 lat temu, a picie 6 lat temu i żyję, co więcej mam się doskonale i niech to będzie na dzisiaj puentą Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 11:25 am    Temat postu: dalej odpowiadam lucjanowi Odpowiedz z cytatem

dalej odpowiadam lucjanowi!!!

W sprawie projektowania placów zabaw to niestety uprawnień nie posiadam, ale mogę wziąć udział w konkursie na ogólną koncepcję Smile. W Szczygłowicach nie ma żadnego placu zabaw, który można byłoby uznać za dobry i bezpieczny.

W kwestii staruszków, to myślałem o grupach wolontariuszy wspomagających starszych ludzi. Niekiedy nawet czuwających przy nich w ramach opieki paliatywnej.
Skłaniałbym się nawet do propozycji odpracowania przez młodocianych chuliganów kilkudziesięciu godzin na rzecz ludzi starszych – kilka wartościowych słów i myśli można od mądrych życiowo starców usłyszeć.


Sprawy związane z kopalnią to przede wszystkim pomoc w likwidacji szkód górniczych oraz oczywiście REWITALIZACJA terenów pogórniczych.
KWK Szczygłowice po prostu przebudowała terminal załadowczy robiąc olbrzymi parking na części byłego zwałowiska i ciężarówek już nie ma na drodze dojazdowej.


Książki – czytam dużo, pożyczając od znajomych i na ich podstawie posiadam dużą dozę optymizmu. Kiedy korzystałem z naszej szczygłowickiej biblioteki, to nie umiałem tam znaleźć takich pozycji. Może źle szukałem Smile . Dla przykładu podam ostatnio czytanych - Eldredge, Quoist, Pawlukiewicz.
Też myślałem o zbiórce książęk Smile.
Mam również możliwość pozyskiwania nowych książek zupełnie za darmo, ale to tylko sygnał Smile.

Odchodząc od tematu, to taki człowiek jak ty Lucjan byłby mi potrzebny w mojej działalności - tematów jest wiele (jak zauważył autosteyr) a ludzi mało Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Panie Marku!

Otórz zapewniam Pana że będę miał wiele do powiedzenia nawet jeśli będę w opozycji.
Poprostu odwiedzę knurowski magistrat nie sam ale z ludźmi (mieszkańcami), jak i mediami, również ogólnopolskimi.

P.S. Ja nie idę tam dla stołka, powiem więcej, chcę ukrócić im te "stołeczki" i zapewniam że to zrobię.

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 1:39 am    Temat postu: Re: Rozwijam moje pytania do kandydata. Odpowiedz z cytatem

marekdym napisał:
Rozwijam mój program w kwestii walki z bezrobociem:
1.Przez koordynację działań państwa, rozumiem nie dublowanie kompetencji urzędu pracy tylko promowanie ofert z urzędu pracy (i innych) poprzez np. wysyłanie ich do bezpośrednich zainteresowanych, zapisanych na listę mailingową w moim wirtualnym biurze.

Ok, ja bym dodał jeszcze bezpłatny biuletyn [broszura] z ofertami pracy. Znajdowałby się on w jednostkach należących do miasta lub w niektórych kioskach czy sklepach. A co z ludźmi notoryczne odmawiającymi pracy ?
marekdym napisał:
4.Nie będę pisał o ulgach dla inwestorów, bo wszyscy wiedzą, jakimi metodami można ich zachęcić,

Jakie to metody !? Jedno z ważniejszych dla mnie pytań gdyż w niedługim czasie wejdę w życie zawodowe i wiąże się z następnym pytaniem
marekdym napisał:
5.Pomoc firmom jedno i wieloosobowym w pozyskaniu pieniędzy na tworzenie nowych miejsc pracy ze wszystkich możliwych źródeł.

Powiedzamy że otwieram działalność gospodarczą. Jak zachęcisz mnie bym zatrudniał pracowników w Knurowie. Na jakiego rodzaju ulgi mógłbym liczyć ? Bo pieniądze to można dostać z funduszów UE; miasto pomagałoby mi wypisać wniosek ?

marekdym napisał:
7.Koordynacja (wymuszenie) łagodzenia skutków bezrobocia poprzez:
-organizowanie prac interwencyjnych ze szczególnym uwzględnieniem osób długotrwale pozostających bez pracy - nie jestem w stanie stwierdzić, jaki byłby zakres i koszt tych przedsięwzięć nie będę fantazjował Smile
-preferowanie przy udzielaniu zamówień publicznych przez Gminę wykonawców zatrudniających przy realizacji zadań osoby bezrobotne z terenu miasta
-wspieranie w rozwoju gminnych jednostek organizacyjnych i osób prawnych.
-wnioskowanie w formie uchwał Rady Miasta do organów ustawodawczych w sprawie zmiany przepisów będących przyczyną bezrobocia w Polsce,
-opracowanie programu Pomocy Rodzinie i jego realizacja,

Pytanie będzie trochę powiązane z pyt.1.
Jak wiadomo są rodziny które z racji trudnej sytuacji materialnej biorą zasiłki z MOPS-u i podobnych instytucji. Oprócz pomocy materialnej dostają także inną pomoc np. opał na zimę. I przyjmijmy że "delikwent" nie będzie chciał pracować bo stwierdzi że pieniądze z robót są podobne do tego co otrzyma z zasiłku + np. zbieranie złomu. Czy przewidujesz zmniejszenie zasiłku lub jego brak w sytuacji gdy osoba będzie uchylała się od pracy ? Lub ogólnie jak planujesz postępować z osobami które nie będą chciały pracować ?Ja osobiście nie chcę by moje pieniądze z podatków "szły" na darmozjadów !

marekdym napisał:

9.Szkolenia: z pewnością po ukończeniu kursu powinien być wydany odpowiedni certyfikat, ale ja skupiłbym się na pytaniu pracodawcy „co pan umie zrobić” i tu umiejętności praktyczne są ważniejsze niż dyplom Smile. Jednak pewnych rzeczy nie da się zrobić bez stosownego uprawnienia (np. kierować autobusem) i tu certyfikaty ukończenia kursu muszą być uznawane przez prawodawców i pracodawców. Jeżeli chodzi o komputerowe ABC i naukę pewnych fachowych programów to koszty byłyby zerowe, bo mogę poprowadzić je nieodpłatnie Smile.

Pewnie pan niema odpowiednich certyfikatów by przyznawać certyfikaty Laughing. Oczywiście że żaden pracodawca nie przyjmie osoby która mimo wykształcenia nic nie umie zrobić. Ale wracając do certyfikatów; są odpowiednie szkoły czy też urzędy w których można takie zdobyć. Jedne z nich są bezpłatne inne nie. Czy miasto powinno dotować "przyuczenie do zawodu" ?
marekdym napisał:
4. Będę próbował weryfikować jakość nauczania i dbał równość szans edukacyjnych dzieci w knurowskich szkołach

Wiadomo co się dzieje w polskich szkołach ostatnimi czasy. Władze państwowe chcą wprowadzić program "zero tolerancji". Jak pan zabrałby się do tego naglącego problemu ?
************
Co do wolności. Każdy z nas ma inne zdanie czym ona jest. Zgadzam się co do papierosów, może za niedługo rzucę. Oby ! Jednak już z dalsza częścią niezupełnie. Piwo i auto to nie wolność to głupota. Piwo i rozmowa z znajomymi owszem [można nie pić]. Dla mnie wolność to wolność wyboru a nie asceza i życie z jakimiś nakazami. A teraz pytanie prywatne [możesz nie odpowiadać - zrozumiem]. Nie chcesz czasami sobie wypić jedno piwo czy też lampkę wina ? Ok, wódkę ? Odmawiasz już dla samej zasady czy po prostu nie masz ochoty.
Sorry za te prywatne pytanie ale wiesz ludzka ciekawość.. 2 man down Mr. Green
marekdym napisał:
W kwestii staruszków, to myślałem o grupach wolontariuszy wspomagających starszych ludzi. Niekiedy nawet czuwających przy nich w ramach opieki paliatywnej.
Skłaniałbym się nawet do propozycji odpracowania przez młodocianych chuliganów kilkudziesięciu godzin na rzecz ludzi starszych – kilka wartościowych słów i myśli można od mądrych życiowo starców usłyszeć.

Ale grupy wolontariuszy juz działają więc jak chcesz pozyskiwać nowych ? Czy tylko "zatrudnić" już istniejących.
Co do chuliganów. Wydaje mi się że więcej szkody z tego będzie oczywiście dla starszych. Wydaje mi się że są możliwe kradzieże i lżenie osób starszych. No chyba że będą oni przychodzili z obstawą - a nie oto chodzi.

marekdym napisał:
Książki – czytam dużo, pożyczając od znajomych i na ich podstawie posiadam dużą dozę optymizmu. Kiedy korzystałem z naszej szczygłowickiej biblioteki, to nie umiałem tam znaleźć takich pozycji. Może źle szukałem Smile . Dla przykładu podam ostatnio czytanych - Eldredge, Quoist, Pawlukiewicz.
Też myślałem o zbiórce książęk

teraz będzie OT.
Ja polecam : Zapiski na pudełku od zapałek; Mistrz i Małgorzata; Paragraf 22; Blaszany Bębenek no i oczywiście nr 1 Ojciec Chrzestny.
A jak będziesz planował zbiórkę to poinformuj na 100% coś dorzucę.
marekdym napisał:
Odchodząc od tematu, to taki człowiek jak ty Lucjan byłby mi potrzebny w mojej działalności - tematów jest wiele (jak zauważył autosteyr) a ludzi mało

Dzięki, miło mi. Na razie inne plany przede mną, jednak do niektórych planów mogę przyłożyć rękę ewentualnie nogę.
Pozdrawiam Lucjanszolajski
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 9:47 am    Temat postu: odpowiadam lucjanowi Odpowiedz z cytatem

odpowiadam lucjanowi

Cytat:
Jakie to metody !? (ulgi dla pracodawców)


Szczerze przyznam, że nie jestem i w tym momencie nie muszę być fachowcem z dziedziny wszystkich programów pomocowych tak Unii Europejskiej, jak i naszego wspaniałego kraju.
Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to dokładne opisy tych mechanizmów będę poznawał sukcesywnie, za pomocą ogólnie dostępnych mediów. Na razie wiem, że można wziąć pod uwagę takie rzeczy jak:
1)Zwolnienia w podatku od nieruchomości z tytułu:
a)zatrudnienia bezrobotnych,
b)prowadzenia praktycznej nauki zawodu,
c)uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego bądź usługowego.
2)Fundusze pomocowe – pomoc w pozyskaniu środków.
3)Niskie ceny zakupu gruntów.
4)Uzbrojenie terenu pod przyszłe inwestycje.

Sprawa ulg dla pracodawców wiąże się z twoim drugim pytaniem o poszukiwanie pracy. Jest pracodawca – jest praca Smile .
Jeżeli chodzi o twój osobisty biznes, to jestem świadomy tego, iż na początku swojej działalności, zanim jeszcze zarobisz pierwszą złotówkę musisz zainwestować wiele czasu i pieniędzy, aby firmę uruchomić. Jest wiele funduszy, które oferują różnego rodzaju pomoc. Tylko kto o tym wie? Poza tym zawiłe procedury i wysokie koszty pracy zabijają chęć rozpoczynania jakiejkolwiek działalności. W moim wirtualnym biurze znajdą się informacje o wszystkich formach pomocy, a dodatkowo instrukcja „jak szukać pracy lub pracować przez Internet”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 10:31 am    Temat postu: dalej odpowiadam lucjanowi Odpowiedz z cytatem

dalej odpowiadam lucjanowi

W temacie nadużywania pomocy społecznej wina jest po stronie instytucji pomocy społecznej, która niewłaściwie określa formy pomocy udzielanej danej rodzinie. Myślę, że szansa jest w dostosowaniu pomocy do konkretnych osób - np. rodzinie alkoholika lub narkomana nie dawać pieniędzy, tylko towar albo częściej odwiedzać domy, gdzie zachodzi zjawisko przemocy w rodzinie itp.
Wiem, że liczba pracowników społecznych jest ograniczona, ale są sąsiedzi, którzy wiedzą więcej niż sami zainteresowani chcą nam powiedzieć.

Kwestię finansowania kursów, szkoleń itp., z tego co wiem, załatwia urząd pracy (nie wnikałem w jakość tych kursów), ale jeżeli byłyby pieniądze w mieście na te cele to z przyjemnością je wydam.

Teraz parę słów o polskie szkole.
Wyobraźcie sobie, że kiedy chodziłem do podstawówki normalną rzeczą były jeszcze kary cielesne w postaci bicia po rękach lub mocnego ściśnięcia ramienia Smile. Sam raz dostałem gumą po rękach, ale niesłusznie Smile.

Nawiążę teraz do wolności, bo tematy są powiązane:
Z prostych względów łatwiej się manipuluje społeczeństwem głupim, niezdyscyplinowanym, zapijaczonym itp.
Zawsze, jak delikwent przychodzi z jakimiś pretensjami mówi mu się (cytując czarny zeszyt działacza): „Towarzyszu, a Myśmy Was widzieli zafajdanego pod płotem”. Ręczę, że towarzysz w tej chwili nie ma już żadnych pretensji, bo skorzystał z wolności wyboru picia, a popadł w niewolę u działacza Smile
Stara władza tak myślała:
„zaniżmy poziom szkół, uczelni i stwórzmy ludzi mniej wykształconych (m.in. poprzez eskalację przemocy wobec dzieci oraz nauczycieli). Nasze dzieci poślijmy do najlepszych zachodnich szkół. Potem nadajmy im wizerunek „apolitycznych fachowców” i niech rządzą ciemnogrodem”.
Powiedzcie, że tak nie jest!!!
Sam mam dzieci i Tomka (starszego syna – Maciek jeszcze nie rozumie) uczę szacunku do nauczycieli, katechetów i ogólnie osób starszych.

lucjan napisał
Cytat:
Dla mnie wolność to wolność wyboru a nie asceza i życie z jakimiś nakazami


Patrz przykład wolnego wyboru towarzysza powyżej Smile
Nakazy o których pisałeś są nakazami tylko wtedy, kiedy traktujesz to jako coś narzuconego na chama. Ja rozpatruję to raczej, jako przyjemność zrobioną Osobie, którą się miłuje. Jeżeli podkochiwałeś się kiedyś w jakiejś dziewczynce, to będziesz wiedział, o czym mówię, a jeżeli nie to zobacz ile człowiek zrobi, aby zyskać względy jakiejś panienki (np. „Lalka” Prusa) – w normalnych warunkach nie kiwnąłby palcem, a tu zachowuje się jak dziecko Smile
Jeżeli zakochasz się w Stwórcy, to nie będzie już nakazów i zakazów, bo nie są to już nakazy tylko chęć przypodobania się i zaskarbienia łask Najwyższego.

lucjan napisał
Cytat:
Nie chcesz czasami sobie wypić jedno piwo czy też lampkę wina ?


Nie piję i nie palę dla zasad, bo i napic się i zakurzyć sobie lubię, ale te używki ograniczały mnie i zaprzestałem.

lucjan napisał
Cytat:
Co do chuliganów. Wydaje mi się że więcej szkody z tego będzie oczywiście dla starszych.


Tu myślałeś raczej o zdegenerowanych chuliganach. Większość młodzieży, która ma konflikt z prawem poprzez jakieś chuligańskie wybryki to ludzie z dobrych domów, którzy popadli w złe towarzystwo lub mieli jednorazową wpadkę. Myślałem o takich chuliganach.
Degeneraci rzeczywiście do wolontariatu się nie nadają Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 10:43 am    Temat postu: a tak na marginesie Odpowiedz z cytatem

a tak na marginesie, to po usunięciu przez Maćka swoich wypowiedzi ten temat wygląda tak, jakby to na mnie były wylewane te kubły pomyj, skierowane w strone Maćkowych wypowiedzi, których już nie ma Smile. Jeżeli to możliwe, to proszę was o zmianę części swoich wypowiedzi które dotyczą Maćka Smile
z góry dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj dołączyliśmy odnośniki do naszych stron (miasta i powiatu) do ogólnopolskiego serwisu PIS - Wybory Samorządowe 2006 !!!

Każdy zainteresowany, który nie dotarł jeszcze do naszych stron z pewnością to zrobi !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 9:42 pm    Temat postu: PIS-Knurów dziękuje za poparcie!!! Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas głosy!!!
w imieniu wszystkich kandydatów
Marek Dymkowski Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 8:46 am    Temat postu: Gratulujemy nowemu prezydentowi!!!! Odpowiedz z cytatem

PIS- Knurów gratuluje nowemu prezydentowi!!!! Smile Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 1:14 pm    Temat postu: Re: Gratulujemy nowemu prezydentowi!!!! Odpowiedz z cytatem

Zaszły jakieś duże zmiany, że od dzisiaj możesz się swobodnie wypowiadać za PiS w Knurowie (którego podobno nie byłeś nawet członkiem)? To może od razu w imieniu całej ludzkości? Prezydentowi będzie miłoWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 4:56 pm    Temat postu: żadnych zmian nie zauważyłem!! Odpowiedz z cytatem

Dalej jestem sympatykiem PIS-u
PIS-Knurów to nazwa serwisu który prowadzę, PIS-Knurów to także lokalne koło PIS-u w Knurowie, które poparło prezydenta.
Ja pisałem od początku, że moja skromna osoba udzieli w/w Panu poparcia.
Nie widzę tu żadnych zmian.

Jeśli Was to interesuje, to kandydat Dymkowski też poległ w tej nierównej walce Sad - żadnych zmian!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam.
Mam kilka pytan zwiazanych z PIS a zadam tu dwa:
- czy jest mozliwosc spotkania sie osobiscie z osobami reprezentujacymi tą partie w naszym regionie lub miescie?
- czy owe osoby są zainteresowane tworzeniem lokalnej polityki na rzecz zatrudnienia i rozwoju gospodarczego w regionie?
milo by bylo doczekac sie odpowiedzi.
dziekuje
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 10:19 pm    Temat postu: nie chcę się narażać jonasowi :) Odpowiedz z cytatem

Szanuję niechęć Jonasa do mojej skromnej osoby, więc proszę Asterixa o pomoc w odpowiedzi na wyżej zadane pytania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asterix



Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 191
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:

Mam kilka pytan zwiazanych z PIS a zadam tu dwa:
- czy jest mozliwosc spotkania sie osobiscie z osobami reprezentujacymi tą partie w naszym regionie lub miescie?
- czy owe osoby są zainteresowane tworzeniem lokalnej polityki na rzecz zatrudnienia i rozwoju gospodarczego w regionie?


Witam.

Ad 1. Tak jest taka możliwość np. podczas dyżurów radnych. Przedstawicielem PiS-u w Radzie Miasta Knurowa jest Paweł Kamiński, który będzie miał dyżur 8.05.2007 w SP6, w godzinach 16-17. Natomiast przedstawicielem PiS-u w Radzie Powiatu Gliwickiego jest przewodniczący koła PiS-u w Knurowie, Szymon Kościarz, który będzie miał dyżur w tym samym dniu i miejscu tyle że od godziny 18.00. Można także umówić się na spotkanie z przewodniczącym PiS-u w Sejmiku Wojewódzkim Jackiem Świetlickim. Poprzez biuro poselskie znajdujące się w Knurowie w lokalu przy ul. Szpitalnej 8 – tel. (32) 235 14 99, można umówić się na spotkanie z posłem na Sejm RP Jędrzejem Jędrychem.

Ad 2. Proszę porozmawiać osobiście. Jest to na pewno jedno z najważniejszych zagadnień omawianych w programie PiS-u.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka