Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rada Powiatu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 4:05 am    Temat postu: Re: debata Odpowiedz z cytatem

Debata - świetny pomysł. Jest to jak się patrzy zadanie dla redakcji Przeglądu Lokalnego i radia. Może Państwo, jako kandydaci, zwrócicie się do Pana Prezydenta (jako pracodawcy knurowskich dziennikarzy), żeby polecił niezależnym mediom lokalnym przeprowadzenie takiej debaty? Albo może powiat zorganizowałby taką debatę? Jest tam rzecznik prasowy starosty, jest sekretarz. Czasu niewiele, ale warto przynajmniej dowiedzieć się, którzy kandydaci podjęliby rekawicę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
gonzalez



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 27

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Debata świetny pomysl, ale wydaje mi się nie realny z perspektywy czasu jaki pozostał do wyborów :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba było pomysleć o tym wcześniej Wink teraz to już za późno Smile za 4 lata sie coś zorganizuje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Flower



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie bardzo dobry pomysł Thumbsup ale niestety zostaly praktycznie 2 dni (sobota to juz cisza przedwyborcza przeciez) wiec nie ma szans zeby zebrac wszystkich , rozreklamowac, i dobrze zorganizowac przeciez kandydaci tez "z marszu" nie moga w takiej debacie uczestniczyc musza sie przygotowac do merytorycznej dyskusji. Ale może to wypalic przed 2 turą wyborów prezydenckich!!! Mr. Green (jesli taka sie odbedzie) tylko 2 kandydatow, wiecej czasu, Kto za?
_________________
Pozdrawiam Flower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mania



Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
Ja będę głosowała do Rady Powiaty na pana Piotra Królickiego znam go od wieliu lat. To wykształcony i inteligentny człowiek, wieliloletni nauczyciel młodzieży byłej Szkoły Górniczej skąd go znam. Później nauczyciel i trener w szkole sportowej, fanatyk sportu, dla naszych dzieci zrobiłby wszystko, wspomnę fajne obozy i wyjazde zagraniczne. Do dzisiaj są w pamięci moich dzieci.
Dlatego ja i moja rodzina oddamy swój głos na niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian Mołek



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 132
Skąd: Knurów-Szczygłowice

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o debatę kandydató do rady miasta to owszem ejst późno ale cóż -moze czasem trzeba improwizowaćSmile ja jestem chetny i otwarty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zack



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 6
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 11:59 pm    Temat postu: Re: debata Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Debata - świetny pomysł. Jest to jak się patrzy zadanie dla redakcji Przeglądu Lokalnego i radia. Może Państwo, jako kandydaci, zwrócicie się do Pana Prezydenta (jako pracodawcy knurowskich dziennikarzy), żeby polecił niezależnym mediom lokalnym przeprowadzenie takiej debaty? Albo może powiat zorganizowałby taką debatę? Jest tam rzecznik prasowy starosty, jest sekretarz. Czasu niewiele, ale warto przynajmniej dowiedzieć się, którzy kandydaci podjęliby rekawicę?


Mysle ze jedynie jakies zewnetrzne radio mogloby zorganizowac taka debate, bo urzednicy nie moga a media lokalne sa w tym przypadku strona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zoom



Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 80

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 12:38 am    Temat postu: 701 debat na 701-lecie Knurowa!!!! Odpowiedz z cytatem

Debata... No świetny pomysł. Co tam świetny - prześwietny!!
Same plusy. Już widzę pół setki kandydatów powiatowych (no bo przecież każdy lubi gadać, choć może niekoniecznie potrafi, poza tym nieobecność powinna być karana żółtą kartką przy karcie do głosowania - to taki środek dyscyplinujący) zgromadzonych... no, właśnie.. gdzie? Chyba na stadionie Concordii, bo przecież takiej okazji to jak Jerzego Dudka - opuścić nie wolno, więc się tłumy zwalą, by posłuchać, co nasi przyszli wybrańcy mają do powiedzenia. A na pewno mają. No więc przydałoby się - co by dobrze plewy od ziarna oddzielić - tak z 10 podchwytliwych pytań przygotować. Każdemu z trzy minuty na odpowiedź (bo jakże cenzurować i zanadto ograniczać wolność wypowiedzi). No i doba stuknie ot tak - mimochodem. Będzie się działo na falach FAN-a, a Przegląd jak nic zakasuje New York Timesa, czy inne gazetowe tomiszcze, bo sam będzie niczym "Wojna i pokój" opasły mądrościami przyszłych i niedoszłych radnych... Boże, doczekać się nie mogę...
Ale co tam powiat. Naszych, miejskich kandydatów to mamy chyba ze trzy setki. No, to dopiero może być DEBACISKO!!!! Jak znalazł na 701-lecie Knurowa - dajmy na to 701 godzin debaty... Księga rekordów jak nic rzuci to na szpalty. Tylko trzeba by sprawdzić, czy Stadion Śląski wolny będzie...
A może by tak poddebaty. Tak w każdym okręgu po jakiejś. Przecież ludziska chcą wiedzieć, kto chce im zrobić dobrze.

Się nie bójmy - DEBATUJMY!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian Mołek



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 132
Skąd: Knurów-Szczygłowice

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawy scenariusz debaty:) mnie podoba się podział na panele dyskusyjne:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zack



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 6
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 11:43 pm    Temat postu: wspaniale Odpowiedz z cytatem

Wspaniale Zoom

Sprowadziles wszystko do absurdu poprzez wyolbrzymianie.
To sie nazywa reductio ad absurdum et reductio ad infinitum.

A po wtore - juz o tym gdzies wczesniej pisalem - stosujesz techniki obronne w postaci osmieszania tego czego sie boisz. To czesto spotykana wada wykazywana przez rzadzacych.

Uwazasz ze konfrontacja pogladow nie jest dobra? Jaki inny sposob proponujesz oprocz debaty (nie jedynej slusznej zaznaczam). Strony inetrnetowe i ulotki to tylko zestawianie pogladow a potrzebna jest ich KONFRONTACJA.
Prosze powiedz w jaki sposob mam dowiedziec sie czegos wiecej o kandydacie, ktory sie malo odzywa. Czy bedzie on w stanie stawic czolo innym, ktorzy go atakuja. Zaznaczam tylko problem, bo nie zgaduje co Cie sklonilo do takiej ironii.

Wlasne zdanie trzeba miec ale niestety nie jest ono czesto osadzone na argumentach tylko na opiniach. Mam tylko nadzieje, ze nie jestes zadnym kandydatem na radnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zoom



Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 80

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 1:09 am    Temat postu: Re: wspaniale Odpowiedz z cytatem

Case study to ciekawa metoda dociekania, ma swoje zalety, ale od wad też jest niewolna. Jak w przypadku tej minianalizy mojej wrednieszwarcpostaci.
Cytując klasyka:
po pierwsze primo: nie jestem (ani nie byłem) rządzącym
po drugie primo: nie jestem (ani nie byłem) radnym (ani się do takiej roboty nie palę).
To gwoli wyjaśnienia, bo jestem za nudnym przypadkiem, by gwiazdorzyć gdziekolwiek, w tym i na forum...

Sed ad rem...
Moim zdaniem (skrajnie subiektywnie moim) pomysł z debatą, w której ilość uczestników (kandydatów-dyskutantów) określona jest nie cyfrą, lecz liczbą, nie jest absurdalny. Gorzej. On jest głupi, ***, kretyński, idiotyczny *)
*) niepotrzebne skreślić
Sprowadzanie głupoty do absurdu byłoby więc jej nobilitacją. A nie to miałem na myśli...

Oczywiście "errare humanum est", więc mogę się mylić. Skoro można - bodajże w Korei - zorganizować zbiorowe śluby (ciekawe, czy rozwody też odwalają tam hurtowo...), to czemu się nie uprzeć i uskutecznić piękną, modelową debatę (przy najbliższej okazji, rzecz jasna) z 300 dyskutantami.
Jeśli to się uda i na dodatek będzie miało jakiś sens - słowo daję, ożenię się z Koreanką, a wielebny Moon mi w tym pomoże...

A propos tego, jak poznać kandydatów, a raczej ich programy i pomysł na sposoby ich wykonania... Jesteś inteligentnym człowiekiem - pomyśl... Na pewno dasz radę.
Nie zapominając o reductio ad absurdum et reductio ad infinitum...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka