Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pisowskie listy poparcia
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Nie mam zamiaru ani czasu, żeby polemizować z idiotycznymi argumentami Pana Tadeusza.
Jak Państwo widzą to Pan Tadzio nie zastosował się do reguł i znów zaatakował mnie w temacie PiS-u zamiast wyrażać osobiste aluzję na priwie tak jak prosiłem o to i prosiła pani Karolina.
Pytania merytoryczne prosiłem zadawać w temacie mojej strony, pan Tadzio nie tylko nie zadał merytorycznych pytań, lecz znów zaatakował panie Tadziu jest pan podobnym propagandystą PiS-u i pana R. jak jeden z radnych obecnej kadencji i tak jak on Pan nic tym nie zyska tylko się ośmieszy wysówając idiotyczne argumenty, które nie zawierają nawet w 1% merytoryki.

Pozdrawiam Państwa, szczególnie Pana Tadeusza (bardzo ciepłoSmile)

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młody człowieku – proszę nie przesadzać! Każdy forumowicz może sam przeczytać niniejszy temat od początku do ostatniego postu – i wyrobi sobie zdanie jak faktycznie jest. Proszę nie przesadzać – i proszę również merytorycznie odpowiadać – chyba że najlepsza odpowiedz to atak. Jednak to do niczego nie doprowadzi. Pytania zadałem na pri i tam też od Pana dostałem odpowiedz – dziwną odpowiedz. Wiec w tym temacie nie będę polemizował z Panem czy z Pana rzecznikiem prasowym z Krakowa. Mam wrażenie, że w stosunku do mnie ma Pan żal niczym do garbatego że ma proste dzieci – bowiem zadaje Panu pytania (na pri) baaardzo niewygodne. Cóż taki już jestem.
Pozdrawiam
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Dziękuję za wszystkie pytania, odpowiem na nie jutro.
Dziękuję również za słowa wsparcia min. za to zdanie: "Przejrzałem i gratuluję sensownej strony i dobrego programu wyborczego. Myslę że masz duże szanse. Pozdrawiam i dziękuję za zaproszenie na stronę..."

Pozdrawiam serdecznie:

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kazar



Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 11

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 8:21 pm    Temat postu: Re: Pisowskie listy poparcia Odpowiedz z cytatem

RYBKACORP napisał:
Własnie podpisałem liste poparcia dla kandydatówe PiS w moim okręgu!
Chcecie wiedzieć dlaczego?
Bo wysłali bardzo ładną dziewczynę, która bardzo, ale to bardzo prosiła o podpisy, cały czas tłumacząc, że ich nie popiera, nie lubi, nie zna.
To po co ja wysłano? Pisowska młodzieżówka sama boi się zbierać podpisy Violent
W końcu odkryłem prawde. Musi taką listę podpisów uzbierać, bo chce być członkiem komisji przy głosowaniu!!! Brak słów
Sad


Dobry pomysł z ta dziewczyna sam bym zapewne podpisał - masz może jej fotkę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka