Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Afera... (ach, ta kampania wyborcza)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gonzalez



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 27

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisze prawde, przepraszam za to, że jestem szczery...Po Co Komu Taki Prezydent, który nie dziala zgodnie z prawem....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
gocha



Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 1:25 pm    Temat postu: wybory Odpowiedz z cytatem

Witam. zgadzam się , ale jak patrzę na obecne władze to nie mam wrażenia, że wszyscy są święci. Patrzę na to i widzę jak bardzo chcą utrzymać obecny stan rzeczy. Rękami i nogami trzymają się swoich stołków. Zmieniają się z ludzi bezpartyjnych, zmieniają okręgi( idą tam gdzie elektorat większy), wykorzystują swoje pozycje zawodowe- a gdzie zwykła ludzka uczciwość? Rozumiem - ona nie zapłaci za ekskluzywne wczasy, nowe inwestycje, samochody. Dlatego myślę że czas najwyższy zmienić "twarz" naszej rady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno Waldek Pawlak mówił żeby nie głosować na takich, którzy co chwila zmieniają barwy partyjne.

Ciekawe, że od razu przyszedł mi do głowy Janek K. Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gocha



Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On i wielu innych dlatego proponuję wybierzmy tych co mają ładne buzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polish



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 16

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Dyskusja odnośnie barw politycznych to zwyczajna strata czasu. 90 % obecnej rady oraz Prezydent A.R należeli do PZPR - są na to dokumenty. Dlatego twierdzenie ze ktoś jest czerwony, a ktoś odmienny i przez to lepszy, jest nie na miejscu. Wszyscy mają te same, czerwone korzenie. Tylko J.K o tego najdłużej się przyznawał , a i teraz się nie wypiera. Reszta to obłudna brać, która doznała amnezji lub cierpi na pomroczność jasną i nie pamięta czasów swej aktywnej działalności w PZPR. Prześledźcie kariery innych naszych"polityków" - PZPR, Solidarność, WdK, itd itp. Speak to the hand Nawiązując do wypowiedzi hayera - ciekawe ile masz (Pan ma) lat? Czy do partii-u nie zwerbowali" Zresztą ludziska, za 5 dni karty będą rozdane. A za 4 lata będziemy oceniać ich dokonania. I tyle. Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rudolf



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 52

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem upowszechnianie całkowicie nieprawdziwej informacji o rzekomej przynależności prezydenta Ramsa do PZPR trąci już naruszeniem dóbr osobistych!! Brick wall Liar

Na stronie www.wspolniedlaknurowa.pl o prezydencie Rams napisano m.in.: Działalność publiczną postrzega przede wszystkim jako służbę, ceni sobie niezależność, nigdy nie należał do żadnej partii politycznej.

Nie sądzę żeby kłąmano w takiej sprawie, poprostu gdyby należał to by pominięto ten wątek
_________________
Rudolf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, Polish staje na głowie żeby przeciwników Jana Kowola, obrzucić błotem... ale myśle że wystarczy przeczytać kilka wybranych postów jego autorstwa żeby się przekonać że jego styl przypomina retorykę Stana Tymińskiego i tajemniczej partii X z początku lat 90-tych Brick wall
On też twierdził że ma w swojej walizce papiery na wszystkich Wink

cóż, myślę że Polish wyświadcza niedźwiedzią przysługę swojemu KWW "Prawo, Rodzina, Praca" i Janowi Kowolowi których reprezentuje - taki poziom reprezentują Ci ludzie i nic się nie nauczyli z porażki 4 lata temu (wtedy jeszcze w szeregach SLD)
zero kultury
zero prawdy
zero konstruktywnego podejścia
zero meritum
... i dlatego 0% im też z całego serca życzę w wyborach(choć wiem, że żelazny elektorat SLD wie pod jakim szyldem ukrywa się ich faworyt, żeby zdobyć troche głosów naiwnych wyborców za nazwę komitetu Smile

pozdrawiam
bart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zocha



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 12

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bart nie wiem kto ty jesteś ale bardzo mi się podobasz, no nie dosłownie ale styl Twoich wypowiedzi masz całkowita rację co do wypowiedzi Polish, to jakiś gość nawiedzony chyba jest nakręcony przez J.Kowola. Pewnie P.Kowol zaproponował Mu jakieś miejsce na liście i chłopina ciśnie do przodu, im teraz wszystkim diety się śnią (i zapewne nie odchudzające) i komisje!!!!! Ludzi opamiętajcie się dajcie tym skończyć co zaczęli przynajmniej wiemy co mamy.!!!! Czerwoni byli u władzy co pokazali!!!! NIC !!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zocha



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 12

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polish powiedz może kim jesteś z imienia będzie lepiej prowadzić dyskusję.Jak masz odwagę, oczywiście????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka