Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci na urząd Prezydenta Miasta Knurowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 2:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swozniak napisał:

lucjanszolajski napisał:
P.S- co ja mam sądzić o kandydacie na prezydenta który nawet nie potrafi posiadać strony internetowej odpowiednio wcześnie.

Ja, Ja! Ci odpowiem, najlepiej w ogóle nie sądzić Wink

Jam nie osioł, skreślić/sądzić ją musze.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeeehhh panowie i panie od dłuższego czasu zastanawiam się nad czytaniem działu polityczno wyborczego naszego forum.
Nie będę ukrywał, że gdy Admin uruchomił to subforum od razu wysłałem mu maila, że to wywoła niezły bajzel na forum i jak widać nie myliłem się.
Zaglądam tutaj tylko dla rozrywki, żeby po ciężkim dniu pośmiać się z bzdurnych dyskusji i licytacji czemu ten a nie inny kandydat i dlaczego kandydat XYZ jest zły i Bóg jeden wie jaki jeszcze.

Nie przemęczając się umysłowo można śmiało stwierdzić, że to nie dział o wyborach a po prostu miejsce, gdzie sfrustrowani forumowicze (kandydaci) wylewają swoje żale razem z kubłem pomyjów na głowy innych.

Rudolf i Secundo o ile pamiętam na knurów.com potrafili dyskutować nawet na tematy polityczne a tutaj proszę, pojawia się kilku kandydatów i już jest jatka. Nie wiem jakie są Wasze powody ale powoli zastanawiam się czy aby to nie jest "dyskusja sponsorowana". Nie od dziś wiadomo po co komitety wyborcze werbują młodych ludzi, głównie po to aby stare wygi wypadały lepiej i tym samym zwiększyły sobie szansę awansu.
Kilku młodych kandydatów na zlecenie starszych kolegów narobiło burdelu i obrzuciło błotem kontrkandydatów a reszta jak owieczki dawaj za nimi. Jasny gwint ludzie opanujcie się!!!

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Eeeehhh panowie i panie od dłuższego czasu zastanawiam się nad czytaniem działu polityczno wyborczego naszego forum.

Nikt cię do tego nie zmusza.
Xander_cage napisał:
Nie będę ukrywał, że gdy Admin uruchomił to subforum od razu wysłałem mu maila, że to wywoła niezły bajzel na forum i jak widać nie myliłem się.

Trochę w tym racji jest ale wybory 2006 są ważne dla naszego miasta więc lepiej że jest taki dział niż go nie ma.
Xander_cage napisał:
Zaglądam tutaj tylko dla rozrywki, żeby po ciężkim dniu pośmiać się z bzdurnych dyskusji i licytacji czemu ten a nie inny kandydat i dlaczego kandydat XYZ jest zły i Bóg jeden wie jaki jeszcze.

Oczywiście tylko ty piszesz mądre posty Laughing . Wiadomo że forum lokalnej społeczności odzwierciedla ją samą, więc mogą się zdarzyć "słabe" posty ale także można przeczytać ciekawe/mądre wiadomości. Więc nie uogólniaj !

Xander_cage napisał:
Nie przemęczając się umysłowo można śmiało stwierdzić, że to nie dział o wyborach a po prostu miejsce, gdzie sfrustrowani forumowicze (kandydaci) wylewają swoje żale razem z kubłem pomyjów na głowy innych.

Wiadomo że taki np. Maciek raczej musi być sfrustrowany bo teraz co 10 jego post został zmieniony i pisze w nim cenzura. Ale to nie całość grupy udzielającej się na tym podforum. Jest kilka ciekawych userów a właściwie ich posty. Ze swojej strony mogę powiedzieć że nigdzie nie kandyduję a sfrustrowany też raczej nie jestem. Natomiast twoje posty to : 1 temat [pytanie do każdego] Thumbsup ; moralizatorstwo na temat poziomu dyskusji Confused ; posty w których czepiasz się Maćka [zasłużenie Laughing ] no i oczywiście prokuratura, to znaczy chęć skontaktowania się z nią.

Xander_cage napisał:
Rudolf i Secundo o ile pamiętam na knurów.com potrafili dyskutować nawet na tematy polityczne a tutaj proszę, pojawia się kilku kandydatów i już jest jatka.

Mi jakoś uleciały z pamięci ich dyskusje.
Xander_cage napisał:
Nie wiem jakie są Wasze powody ale powoli zastanawiam się czy aby to nie jest "dyskusja sponsorowana".

I tutaj muszę Tobie przyznać rację. Widzę dwie możliwości takiego stanu rzeczy.
-Atakowanie przeciwnika politycznego anonimowo
- tzw. Multikonto
Xander_cage napisał:
Nie od dziś wiadomo po co komitety wyborcze werbują młodych ludzi, głównie po to aby stare wygi wypadały lepiej i tym samym zwiększyły sobie szansę awansu.

Nie wiem o kim to gorzej świadczy o komitetach które zrobią wszystko by dorwać/zostać przy władzy czy o młodych że dali się ***ć - oczywiście nie całość młodych !
Xander_cage napisał:
Kilku młodych kandydatów na zlecenie starszych kolegów narobiło burdelu i obrzuciło błotem kontrkandydatów a reszta jak owieczki dawaj za nimi.

Psychologia tłumu. Ale tak na poważnie to wydaje mi się że te owieczki to z jednego komputera są. Smile
Xander_cage napisał:
Jasny gwint ludzie opanujcie się!!!

Tobie też tego życzę.
*******
Nie miałem zamiaru tobie ubliżać lub Ciebie deprecjonować. Jednak denerwuje mnie moralizatorstwo które czasami czynisz. Jeśli nie masz pytań do kandydatów lub opinii o ich programie to nie pisz w tym podforum. Wchodź na nie i śmiej się do rozpuku lecz jeśli dla kogoś to ważny temat/lubi porozmawiać o polityce to pozwól im na to !

Xander, lajcik ?


Pozdrawiam Lucjanszolajski
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:

Zaglądam tutaj tylko dla rozrywki, żeby po ciężkim dniu pośmiać się z bzdurnych dyskusji i licytacji czemu ten a nie inny kandydat i dlaczego kandydat XYZ jest zły i Bóg jeden wie jaki jeszcze.





Napierniczanie z kolesiami co telewizory pod pachami noszą wykańcza?
A ja myślałam, że to dla sportu Think

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@lucjanszolajski: Lajcik panie Lucku, lajcik. Posta napisałem bo tak mi się uwidziało. Poważnie rzecz biorąc to chciałem jakoś przedstawić sytuację w tym dziale (niezbyt ciekawą). Nie uogólniam bo wiem, że są osoby na forum rzeczowe i konkretne, ot po prostu chciałem sobie pojechać po userach, którzy zamiast zająć się konkretną dyskusią szaleją i licytują się swoimi czasem irracionalnymi argumentami rodem z przedszkola. Moralizatorstwao a i owszem w moim wykonaniu bywa irytujące, ale potrafię się przyznać do błędu i oddać rację przeciwnikowi co też niniejszym czynię.

@ala:
Cytat:
Napierniczanie z kolesiami co telewizory pod pachami noszą wykańcza?
A ja myślałam, że to dla sportu


A co Ty o mnie wiesz, że tak piszesz? Gratuluję pomysłu na jeden z pierwszych postów... Applause

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:


@ala:
Cytat:
Napierniczanie z kolesiami co telewizory pod pachami noszą wykańcza?
A ja myślałam, że to dla sportu


A co Ty o mnie wiesz, że tak piszesz? Gratuluję pomysłu na jeden z pierwszych postów... Applause

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage


A no osobiście nie miałam okazji Cię poznać. A mój post jest podyktowany treścią twoich (licznych monotematycznych-ochrona imprez) postów z których wynika Twój cel życiowy.

Jeśli źle Cię oceniłam(ocena subiektywna twojej osoby na podstawie Twoich postów), to przepraszam i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:

A no osobiście nie miałam okazji Cię poznać. A mój post jest podyktowany treścią twoich (licznych monotematycznych-ochrona imprez) postów z których wynika Twój cel życiowy.

Jeśli źle Cię oceniłam(ocena subiektywna twojej osoby na podstawie Twoich postów), to przepraszam i pozdrawiam.


@ala: Przeprosiny przyjęte Smile
Zadałem sobie mały trud policzenia moich postów dotyczących ochrony imprez i wyszło mi, że na ponad 100 wszystkich moich postów te jak jr nazwałaś monotematyczne posty to tylko niewielki odsetek tego co napisałem na tym forum, tak więc raczej źle określiłaś mój cel życiowy.
Dobra skończmy już ten offtopic i zajmijmy się konkretami ....

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:


Przeprosiny przyjęte Smile
Zadałem sobie mały trud policzenia moich postów dotyczących ochrony imprez i wyszło mi, że na ponad 100 wszystkich moich postów te jak jr nazwałaś monotematyczne posty to tylko niewielki odsetek tego co napisałem na tym forum, tak więc raczej źle określiłaś mój cel życiowy.
Dobra skończmy już ten offtopic i zajmijmy się konkretami ....

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage


Większość postów jest odpowiedzią na posty przedmówców, może dlatego tak Ci wyszło w liczeniu Think Ja to widzę tak jak napisałam Not talking

A zaglądając do statystyk można zauważyć:

-ala 1,17 postów dziennie,

-Xander_cage 0,65 postów dziennie,

Ale to nie ma dla mnie znaczenia.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, ale ile Ty jesteś na forum, a ile Xander Wink więc tak statystka jest nie do końca fajna Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Polish



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 16

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prayer Mam pytanie: jak to jest z tym wykształceniem obecnego, a może i przyszłego Prezydenta, bo dosyć mam słuchania plotek z tym związanych. Ma średnie? Think Średnie bez matury Think , czy nie ukończył szkoły średniej? D'oh! Proszę o odpowiedź, bo nie mam zamiaru ponownie głosować na niedouczonych lub nieuków. Minimum to chyba ....średnie z maturą, co nie? O ile nie ukończył szkoły średniej to ma ................ podstawowe Mr. Green . Jeżeli tak jest, to rozumiem ten rozpaczliwy wyścig o reelekcję, bo w dzisiejszych czasach z tym wykształceniem ew. to rabotajet za 800 zł i to fizycznie lub za akwizytora Boo hoo! . On musi jeszcze jedną kadencję, umownie nazwijmy, popracować, żeby zabezpieczyć się na przyszłość. Sprytne pomyślane. Super UT Director
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirek



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 56

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skończ już Polish (vel Polok, bo tak się nazywasz kandydacie do RM z okręgu nr 4, kiepsko wymyśliłeś swój pseudonimm skoro zgadłem jak się nazywasz naprawdę, wystarczyło dokładnie prześledzić listy) z tym odgrzewanym kotletem, jakim jest wykształcenie p. A. Ramsa. Ty, jako "prawa ręka" (rzecznik) p. J. Kowola i nie wiesz jakie ma jego największy przeciwnik wykształcenie? Dobrze wiesz, ale specjalnie to wałkujesz, aby mieć jakiś "argument" nie "za" ale "przeciw" D'oh!

Jak ja już nie mogę się doczekać niedzieli - wtedy mam nadzieję, że rzucanie błotem się skończy. Widząc jacy są niektórzy kandydaci to aż mi się odechciewa iść głosować. Na szczęscie wiem również, dzięki temu forum, że mimo wszystko zawsze pośród plew są ziarna. Kto umie czytać ten wie.

Czy Wasze ugrupowanie ma jakąś stronę internetową? Nie? To z czym do ludu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polish



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 16

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Wirek, Wirek. Płakać sie chce ze śmiechu, jak się tego czyta. Czy ty myślisz, że ten "vel Polok" jest na Twoim poziomie intelektualnym, żeby przybrać nick od swojego nazwiska? Nie sądzę, aby kandydując do RM był tak nierozważny. GRATULUJĘ ODKRYCIA, bystry jesteś!!! Prawie jak K. Rutkowski, lecz "prawie" robi wielką różnicę. A tak na marginesie, przeglądając listy z tego okregu, to jest tam jeszcze jedno nazwisko prawie tak samo brzmiące. Hm, Think i teraz musisz mieć dylemat. Najlepiej powołąj komisję śledczą pod Swoim przewodnictwem, zrobisz karierę medialną, bankowo. Jesteś niczym poseł z partii rządzącej - czyli 3w1 - władza ustawodawcza, sądownicza, wykonawcza. Gratuluję dojrzałości postu i osądu Applause . Oj, rozbwiłeś mnie Mr. Green Super . "Polish" - człowiek nieodpłatnie wynajęty do zadań specjalnych i podgrzewania temperatury dyskusji na forum przez KWW PRP.
I jeszcze ten motyw o ziarnach i plewach - buahahahah Mr. Green Applause brawo - "to je dobre", jak pragnę Mercedesa. Mr. Green Super Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirek



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 56

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba trzeba mieć tak oryginalne imię (Wenacjusz), żeby napisać tak oryginalny post - długi i nic z niego nie wynika. Zero odpowiedzi.

Może nie zrozumiałes pytań, więc powtórzę:

1. Czy kandydujesz do RM?
2. Jak się nazywasz (to zresztą juz wiemy).
3. Czy Twój KWW ma swoja strone internetową, jaki jej adres?
4. Czy kandydat na prezydenta Jan Kowol wie, czy nie wie jakie ma wykształcenie jego największy konkurent?

PS. Jeżeli jesteś kobietą w wieku 51 lat to sorry, vel Polak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polish



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 16

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiruś, co to, przesłuchanie? A tak w ogóle, to kim Ty jesteś żeby żądać jakiś odpowiedzi? Właśnie spotykasz się z odmową złożenia wyjaśnień Mr. Green (tak dla zasady, bo nie lubię jak ktoś mnie do czegoś zmusza). Przecież Ty twierdzisz, że wszystko wiesz, no proszę, jaka skromność, no koń by się uśmiał.
NIE OŚMIESZAJ SIĘ!!! Wczoraj byłeś pewny swoich odkryć, dzisiaj masz wątpliwości, a jutro pewnie usłyszysz głosy - ale nie przejmuj się, to ostatnie można leczyć, tak więc domyślaj się dalej, buahahahahaha Mr. Green Thumbsup
Applause I ODGRZEJ KOTLETY Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie dobrze przewidziałem że Rams wygra w pierwszej turze. Zaskoczeniem jest natomiast rozmiar jego zwycięstwa wyborczego.
Bardzo mało [ale było do przewidzenia] dostał Dulias , Maciekknurów mocno przecenił szanse Kocierzowej. Gałkowski - wydawało się że będzie lepiej, Kowol pokazał ile jest "czerwonego elektoratu". Rams, chyba sam jest zaskoczony rozmiarem zwycięstwa.
Zwycięscy gratuluję a przegranym życzę następnych udanych wyborów.

SZACUNKOWY WYNIK BY LUCJANSZOLAJSKI
Dulias 1,3 %
Kocierz 6%
Gałkowski 9,6%
Kowol 11,7 %
Rams 71,4%


P.S- ciekawe czy Rams dziś "oblewa" zwycięstwo ? 2 man down Mr. Green
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka