Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezydent komandos :)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rudolf



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 52

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 6:50 pm    Temat postu: Prezydent komandos :) Odpowiedz z cytatem

Wielokrotnie przychylnie wypowiadałem się o obecnym Prezydencie Knurowa - nie zaprzeczam, że będę na niego głosował. O merytorycznych podstawach mojego wyboru pisałem w innych tematach.

Dziś natknąłęm się na stronkę KWW Wspólnie dla Knurowa, na której dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy o moim kandydacie Smile
Prezydent komandos?? Ciekawe, ciekawe Smile

www.wspolniedlaknurowa.pl
_________________
Rudolf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam taki komandos.

Zaliczył zaledwie 15 skoków spadochronowych więcej ode mnie Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wacek



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 9

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiem, nie powiem ciekawa stronka... Mam nadzieję, że teraz chyba nie jaki sekundo dowie się co się w naszym mieście zmieniło przez cztery lata... Ciekawa jest informacja dot. ilości pieniędzy przeznaczonych na inwestycje w poszczególnych kadencjach samorządowych w Knurowie...
A tak naprawdę to nie wiedziałem, że Rams to taki zapalony biegacz Applause w myśl zasady "w zdrowym ciele, zdrowy duch". Ostatnio znalazłem na necie info trenera ze Szczecina (Skarżyński), który to pisze, że Knurów po Poznaniu jako jedyne miasta w Polsce mają biegających Prezydentów! Myślę sobie, jeżeli w Szczecinie chwalą tą informację tzn. nie jest jeszcze z naszą kulturą fizyczna tak źle! I co ważne Knurów stał się znanym i rozpoznawanym miastem w Polsce po wielu ciekawych imprezach... i oczywiście o naszym ziomalu Jurku Dudku! Pozdrawiam, miłego weekendu! Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wacek napisał:
Mam nadzieję, że teraz chyba nie jaki sekundo dowie się co się w naszym mieście zmieniło przez cztery lata...

Bardzo dobra strona propagandowa! Widać, że Rams zatrudnił fachowców. Na liście największych zasług prezydenta w kadencji brakuje mi jeszcze autostrady A4 i planowanej A1 i oczywiście Jurka Dudka! To niedopatrzenie, bo przecież nie byłoby sukcesów Dudka bez kadencji Adama Ramsa.
Na stronie roi się od manipulacji. Dla przykładu pierwsza z brzegu: akcentuje się, że Rams podpisał (w listopadzie, zaraz po wyborze) umowę w sprawie przedłużenia ul. Szpitalnej a uzyskaną dotację wlicza się jako pieniądze pozyskane z UE. Przemilcza się jednocześnie, że droga ta była inwestycją przygotowaną w całoście przez poprzednika a dotacja (1,5 mln) to jedyne pieniądze z UE, jakie zaksięgować można w przedziale dotacji UE w czasie kadencji Ramsa.
PS. Jak sie przemogę, to jeszcze zajrzę na "komandosa" i wyliczę kolejne nadużycia propagandowe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Zachęcam do czytania postów secunda, gdyż ten człowiek jest naprawdę inteligentną osobą, która dostrzega wiele mimo "mgły propagandowej", której niestety niektórzy ulegają. Jeśli chodzi o środki unijne, to w istocie nie boję się urzyć stwierdzenia że pozyskał je pan Kowol, a pan Rams tylko podpisał tę umowę.

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wacek



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 9

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żenujące jest to drogi sekundo, że tak naprawdę nie potrafisz zrozumieć rzeczywistych prawd i faktów... pozwól, że pozostawię Cię z tym do wyborów 12 listopada. Jednak muszę zareagować co do przedłużenia ulicy Szpitalnej... Oczywiście wiesz (tylko o tym nie wspominasz), że wszystkie środki finansowe przeznaczone na tą inwestycję były z kadencji 2002-2006 czyli kadencji Ramsa i czy Ci się to podoba , czy nie, to musisz ten fakt przyjąć do wiadomości! Sprawą demokracji i wyboru jest, że jeżeli inwestycja przechodzi na kolejną kadencję (prezydenta) to "przecina wstęgę" obecnie urzędujący Prezydent... zrozumiałeś to, czy lepiej wytłumaczyć?
Kilka dni temu ruszyła kolejna inwestycja w mieście, o której obszernie informowały media, a mianowicie oczyszczalnia ścieków! Inwestycja wyceniona na 13 mln, ma być zakończona za dwa lata i jak myślisz kto powinien "przecinać wstęgę" obecny Prezydent, który rozpoczął, czy "nowy", którego wybierzemy w nadchodzących wyborach?
I jeszcze ostanie moje spostrzeżenie: nie wypowiadaj się tak jak byś wszystko wiedział najlepiej, a wszyscy wókł Ciebie to w niczym niezorientowani ludzie! Jeżeli tak sądzisz to jest z Toba naprawdę źle... Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariolka



Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 12

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co Ty drogi Maćku masz za prawo do zachęcania kogo i czego mamy czytać? masz chłoptasiu jeszcze "nupla" pod nosem, a już chcesz doradzać? Komu? Chyba sobie! Lepiej umów się z dziewczyną (jak masz) i rozerwijcie się razem. A jak nie z nią to zrób to sam.Ciężko już z Tobą! Violent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariolko! Powiem tyle, nie masz prawa negować tych osób, których czytanie postów polecam, gdyż nie dorastasz im do "pięt", ile ty masz lat żeby negować mój wiek, ujawnij publicznie kim jesteś skoro jesteś taka bystra. Nie dorstasz do pięt Secundo, gdyż:

- zauważ ile czasu on jest aktywny na tym forum, a ile ty?

- zauważ ile on postów umieścił na tym forum a ile ty?

- zauważ że Secundo wypowiada się nie tylko na temat polityki, a ty dziwnym trafem zarejestrowałaś się kilka dni temu masz kilka postów i wszystkie dotyczą polityki, wszystkie są pozytywne dla władzy, nie widzisz żadnych wad obecnie rządzących Knurowem, wież nie jesteś obiektywna.

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Wacek!

Odpowiadając na twoje pytanie, oczywiste jest to że wstęgę przetnie następca Pana Ramsa, lecz jeśli będzie przyzwoitym człowiekiem to zaprosi Go na tę uroczystość i nie będzie się chwalił że oczyszczalnia jest wyłącznie jego osiągnięciem, choć sytuacja będzie inna, bo nie będzie jej otwierał w 1 miesiącu swego urzędowania, tak jak zrobił z ww. drogą Pan Rams, ale po 2 latach urzędowania, więc będzie mógł powiedzieć że jest to również jego zasługa, ale zaczątek pod tę inwestycję zrobił pan Rams. Jeśli chodzi o otwarcie drogi, to wporządku- pan Rams przeciął "wstęgę", gdyż w momencie jej oddania był urzędującym prezydentem, lecz nadużyciem z jego strony było przypisannie sobie "całości" gdyż kasę zaklepał pan Kowol i cała inwestycja przebiegała gdy on był prezydentem, jej wykończenie tylko przypadło na początek kadencji pana Ramsa.

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee przepraszam ale czy przypadkiem nie przesadzacie z tą oczyszczalnią ?? O ile się orientuję modernizacja oczyszczalni rozpoczęła się jeszcze przed kadencją byłego prezydenta Kowola. A to o czym piszecie jest kontynuacją działań rozpoczętych dużo wcześniej więc tak naprawde to nie jest to wyłącznie zasługa A.Ramsa, chocież należy przyznać że wkład w ten etap również ma. Szczerze jeżeli już piszemy o aktualnie panującym to fatalną mam zdanie o tym Panie. Pamiętam porażkę z końcem zimy tego roku gdzie w okolicznych miejscowościach można było jakoś funkcjonować lecz nie w Knurowie. Szczerze w lokalnej prasie głównie można było przeczytać o tym jak prezydent uprawiał sporty z młodzieżą i zaproszonymi gośćmi (narty, bieganie, ostatnio nawet żaglówki). To dobrze świadczy o nim, dba o siebie. Jednak ja czekałem na informacje na temat nowych inwestycji, chociaż prób ściągnięcia do miasta pieniędzy a tu cicho.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hayer



Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 9

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani Wirtualny Knurów to strona bardzo polityczna jak widać jednej opcji politycznej /Nasza Gmina nasz Powiat/ . Dyskusja o ważnych sprawach miasta polega na zwalczaniu konkurencji politycznej- oszczerstwa. Merytorycznej dyskusji tu brak . 20 parę osób podnieca się w internecie zachowują się tak jak by w naszym mieście nic się nie zmieniło przez ostatnie lata, typowo polskie .Mam wrażenie, iż niektórzy swoje posty wysyłają z Koziej Wólki. Rodzynkiem jest Maciuś -PO. Kochani pytajcie mieszkańców kto wygra te wybory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hayer napisał:
Kochani Wirtualny Knurów to strona bardzo polityczna jak widać jednej opcji politycznej /Nasza Gmina nasz Powiat/ . Dyskusja o ważnych sprawach miasta polega na zwalczaniu konkurencji politycznej- oszczerstwa. Merytorycznej dyskusji tu brak.



1. Szkoda, że stawiając zarzuty nawet nie potrafisz przepisać (przekopiować) prawidłowej nazwy komitetu wyborczego (prawidłowo: Moja Gmina Nasz Powiat). Zapomniałeś też o tym, że jest również informacja o Forum Samorządowym Moja Gmina (FSMG).

2. WK jest stroną prywatną, której autor (ja) kandyduję z apolitycznego komitetu FSMG - trudno, żeby w tym przypadku nie pojawiły się bannery prowadzące na strony komitetów z którymi się utożsamiam. Nie pojawiły się reklamy komercyjne innych komitetów, gdyż WK nie jest stroną komercyjną i żadnych reklam komercyjnych na mojej stronie nigdy nie było (oprócz tych od sponsorów nagród w Konkursie Wiedzy o Knurowie). Mało tego, gdybym był zachłanny na kasę, to takie reklamy by się pojawiły, bo zapewniam cię, że chętni byli i nie przeszkadzało im nawet to, że jest informacja o ww. komitetach (mam na mysli inne komitety wyborcze i kandydatów na prezydenta)

3. Cała dyskusja na której jakość utyskujesz, odbywa się na forum, gdzie możesz bez skępowania, bez żadnych przeszkód wypowiadać swoje opinie i pisać o swoim komitecie czy partii. Czy tak postępuje upolityczniony autor/administrator strony, który na to pozwala???

4. Strona istnieje od 6. lat i przykro, że nagle pojawił się taki zarzut. Przykro, bo WK traktuję jako Nasz, a nie mój. I myślę, że ocenę o moim postępowaniu i obiektywiźmie zostawię innym użytkownikom, szczególnie tym o większym stażu w postowaniu, którzy nie pojawili się tutaj tylko na czas wyborów.

5. PO 13 listopada (+ kilka dni na ukonsytuowanie się władzy) wrócimy do normalności - wtedy zapraszam Ciebie do dyskusji bardzo merytorycznej na wszelke tematy o Knurowie. Polityka lokalna zniknie tak szybko, jak się pojawiła. Zostaną problemy i sprawy. Gdzie byłeś przed wyborami?

6. "Żądasz czystości - zachowaj ja sam".

Znasz takie hasło, często pojawiające się np. w komunikacji zbiorowej lub na klatkach schodowych czy trawnikach?

Chcesz merytorycznej dyskusji - daj przykład. Uwierz, że to iż ja kandyduję (i pojawiły się 2 bannerki wyborcze na stronie głównej WK), nie ma żadnego znaczenia dla przebiegu jakości dyskusji na forum. To WY (w tym i TY) macie na nią wpływ.

Pozdrawiam.

PS. Ktoś, kiedyś mnie pytał czy mnie ponoszą emocje. Ten post jest takim przykładem. Nie będę już niczego w nim poprawiał. To chciałem napisać co napisałem, nawet jeżeli trochę poczujesz się drogi użytkowniku hajer, nim poruszony.

Ja naprawdę cieszę się z każdego nowegio użytkownika i z każdego nowego postu, ale przeciez nie mogę, wbrew sobie, wszystkim kadzić. Dlatego liczę na zrozumienie i czekam na przykład z Twojej strony na merytoryczną dyskusję.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jam to nie chwaląc się pytał Admina o emocje Mr. Green

No jeżeli to był "opeer" to ja mogę takie dostawać codziennie Mr. Green

To mi bardziej wyglądało na hasło typu "niegrzeczny chłopczyku, nie wybijaj szyb bo ja je wstawiam a tobie odprysk może utkwić w oku"

Nie zauważyłem żeby w słowach Marka były pretensje o to, że jakiś (za przeproszeniem) gnojek wybija szyby ale spokojne wytłumaczenie dlaczego tego nie powinien robić.

I tu od razu muszę wytłumaczyć, że ten za przeproszeniem gnojek to nie była obelga skierowana do hayera.
To była taka metafura, skrót myślowy (czy jak to tam Mojzesowicz czy ten drugi tłumaczy) do sytuacji. Ale czy niektórzy to zrozumieją?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariolka



Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 12

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi chłoptasiu vel Maćku
Niegrzecznym jest pytać kobiet ile mają lat, ale powiem, jestem starsza od Ciebie, także nie podnoś głosu! Jeżeli chodzi zaś kto był wcześniej wogóle na forum to niestety, ani Ty a ni ("zakała rodziny") sekundo nie byliście pierwsi! wcześniej byłam obecna na knurow.com.pl, potwierdzić mogą to starsi stażem piszącu tu ludzie! Także powtórzę jeszcze raz! Pisz info sprawdzone, a nie podpowiedziane.... Miłośniku piłki nożnej, "cudowny organizatorze"... koń by sie uśmiał! Roflguy całuski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hayer



Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 9

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny panie Marku pana odpowiedz i posty są nacechowane duża kulturą osobistą i polityczną . Ten tekst tak naprawdę nie był do pana. Pod wieloma postami kryją się kandydaci na radnych. Dlatego też uwżam że jeżeli startują do samorządu powinni działać pod własnym nazwiskiem . Ja nie startuję do samorządu.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka