Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci na urząd Prezydenta Miasta Knurowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rudolf napisał:
Nie mów, że nie zauważasz poprawy zarówno w kwestiach organizacyjnych (np. usytuowanie punktów obsługi), jak i w podejściu do klienta.

Chyba mieszkamy w różnych miastach, albo mówimy o dwóch różnych Ramsach! Czy nieodpowiadanie na listy pocztą elektroniczną jest przykładem grzeczności i otwarcia? A nieumieszczanie w BIP podstawowych materiałów (jak np. budżet miasta!) też ilustruję tę kolosalną poprawę, o której piszesz? A to, że naczelnicy wydziałów podczas sesji rady miejskiej pozwalają sobie na bezczelne odzywki wobec radnych Knurowa też jest pochodną wysokiej kultury prezydenta?
Rudolf napisał:
zainwestowano pieniądze i zrobiono profesjonalny basen
Bardzo źle zainwestowano i o wiele za dużo. Profesjonalny ten basen na pewno nie jest (wielkość, głębokość, długość toru pływackiego itd.) Kosztorysem tej inwestycji moim zdaniem powinna się zająć komisja rewizyjna a jak będzie trzeba to również inne służby. Nie widzę w tym budynku przy Szpitalnej tych 12 mln złotych. Zastanawia mnie też, dlaczego prezydentowi tak zależało akurat na ratowaniu tego budynku?
Rudolf napisał:
I najważniejsza uwaga ogólna na koniec: nastawienie na inwestycje!!!
Prezydent Rams traktuje inwestycje jako coś absolutnie priorytetowego.

Żartujesz sobie, czy masz mnie za idiotę?! Czy wyrazem tego priorytetu było rokroczne niewykonywanie budżetu (tego ukrywanego przez doskonałych urzędników w BIP!). Czy może uzyskanie ZERO!!! euro na własne projekty inwestycyjne i odrzucenie WSZYSTKICH wnosków o dotacje do największych inwestycji? Czy może chodzi o to, że prezydent priorytetowo wspiera inwestycje, ale niekoniecznie te gminne?![/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Rudolf



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 52

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Żartujesz sobie, czy masz mnie za idiotę?!


Drogi Secundo ani z Ciebie nie żartuję, ani nie mam za idiotę. W ogóle nic nie wiem o Twoim poczuciu humoru oraz stanie zdrowia psychicznego.
Tak więc nie jestem w stanie odpoweidzieć na zadane przez Ciebie pytanie, zwłaszcza że dopuszczasz wyłącznie jedną z dwóch odpowiedzi.

Natomiast przyznam, że coraz gorzej się z Tobą dyskutuje. Jak dla mnie jesteś zbyt autorytatywny, nie dopuszczasz krytyki swoich poglądów, zatraciłeś obiektywizm.

Chciałbym Cię zapytać oficjalnie: Czy kandydujesz w tych wyborach na radnego powiatowego?
Oczywiscie nie musisz odpowiadać.
_________________
Rudolf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rudolf napisał:
Czy kandydujesz w tych wyborach na radnego powiatowego?
Oczywiscie nie musisz odpowiadać.
Nie. A czy to dla Ciebie ma jakieś znaczenie? I dlaczego? Czy byłoby Ci łatwiej przyjmować krytykę Ramsa, gdyby można ją wsadzić do przegródki pt. "kandydujący przeciwnik polityczny"?
Ps. Też mi się coraz trudniej dyskutuje z propagandą Ramsa, którą wyrażasz, a która w dodatku skupia się nie na faktach lecz na przymiotach krytykującego (to stary chwyt).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kichnął



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygadał kocioł...
Poza tym samemu dziwnie mi się czyta Twoje posty Secundo, gdy w co drugim powtarzasz - wbrew oczywistym faktom - że Rams nie jest popierany ani przez PO ani przez PiS.
Rozumiem krytykę rzeczową, ale to trąci niestety propagandą (równie stary chwyt).

PS
Moze byśmy zeszli już z siebie i zaczęli dyskutować w zadanym temacie, co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kichnął napisał:
Ppowtarzasz - wbrew oczywistym faktom - że Rams nie jest popierany ani przez PO ani przez PiS.

Więc ustalmy fakty: nie napisałem, że PO i PiS nie poperają Ramsa, lecz że to "czeski film", bo 1) te partie w skali Knurowa nic nie znaczą i 2) sygnatiariusze nie byli reprezentatywni dla komórek miejskich PO i PiS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefa



Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 8

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż Secundo... tak jak w tym wieżowcu... masz nie umeblowane górne piętra... nie masz za grosz kultury osobistej, nie mówiąc o politycznej! Przypominasz mi osobę Marka H. Byłego radnego mijającej kadencji... Patrząc do lustra, czy przypadniem nie rośnie Ci Liar

Do Rudolfa: Przykro, nawet twoje argumenty nie trafiają na taki "egzemplarz"... "Mając taką sztukę przed sobą, trudno o kulturę..." Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozwolę się wtrącić....

Czy nie uważacie, że każdy z was ma rację? Patrzycie tylko z innych punktów siedzenia.
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wacek



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 9

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak przypuszczam nie chodzi tu o "punkt siedzenia", ale o zwykły, ludzki obiektywizm, którego brakuje secundo...
Smutne to, ale cóż i tacy są ludzie.
Przepraszam, ale ten osobnik nie zasługuje na konstruktywną dyskusję... Najlepiej zostawić tego frustrata samemu sobie! Miłego dnia Wave 2 man down
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Czy nie dziwi Państwa- mam na myśłi głównie obserwatorów,jak i użytkowników (od dłuższego czasu) tegoż forum- że nagle przed wyborami pojawia się tyle anonimowych osób, które raptem swą krytykę kierują na przeciwników politycznych pana Ramsa? Czy nie dziwi Państwa, to że osoby te udzielają się tylko w tematach politycznych, same (przynajmniej oficjalnie) nie kandydując? Ataki tych osób skupiają się głównie na mnie i na secundo. Ja uważam że to nie jest przypadek.
Uważam również że osoby te sprowadzając dyskusję z merytorycznej na prywatną niszczą pewien autorytet tegoż forum. Pewnie po publikacji tegoż posta znów mnie zaatakują, wtedy zobaczą Państwo o kogo dokładnie mi chodzi.

Pozdrawiam wszystkich obiektywnych Smile
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Flower



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepszym kandydatem jest Zbigniew Gałkowski Thumbsup po odwiedzeniu www.forum-samorzadowe.pl nie mam juz zadnych watpliwosci Mr. Green moim zdaniem to naprawde najlepszy kandydat.

Wave
_________________
Pozdrawiam Flower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Jak powszechnie wiadomo "moją kandydatką" jest Teresa Kocierz, ale pan Zbigniew Gałkowski moim zdaniem również jest "niezłym" kandydatem.

Pozdrawiam
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Flower



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macieju o ile się nie mylę wspominałeś coś o tym, że ma się pojawić stronka www. pani Kocierz, czy ta strona już funkcjonuje?, prosze nie myslec, ze jest to pytanie zlosilwe Smile pytam z ciekawosci gdyz chetnie bym odwiedzil ta strone:) jesli juz dziala to podaj link Wink Wave
_________________
Pozdrawiam Flower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jescze nie, ale na dniach zostanie uruchomiona.
Gdy zostanie uruchomiona niezwłocznie umieszczę jej adres na forum Smile .


Pozdrawiam Smile
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
Niestety jescze nie, ale na dniach zostanie uruchomiona.
Gdy zostanie uruchomiona niezwłocznie umieszczę jej adres na forum Smile .


Pozdrawiam Smile

10...9...8...7...6...5...4 tak tyle dni przed wyborami otwierać stronkę. Chyba tylko po to by była, bo zaznajomić się z zawartością jeszcze idzie ale ewentualne pytania to raczej pozostaną w sferze marzeń.

P.S- co ja mam sądzić o kandydacie na prezydenta który nawet nie potrafi posiadać strony internetowej odpowiednio wcześnie. Brick wall
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swozniak



Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 22

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 1:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:

Więc ustalmy fakty: nie napisałem, że PO i PiS nie poperają Ramsa, lecz że to "czeski film", bo 1) te partie w skali Knurowa nic nie znaczą i 2) sygnatiariusze nie byli reprezentatywni dla komórek miejskich PO i PiS.

Czeskiego filmu proszę w to nie mieszać, bo się pogniewamy ;-)
maciekknurow napisał:

[...] nagle przed wyborami pojawia się tyle anonimowych osób, które raptem swą krytykę kierują na przeciwników politycznych pana Ramsa? [...]

Maćku!!! Znowu widzisz spisek, odsapnij na trochę, koleżeńska rada ;-)
maciekknurow napisał:
Pozdrawiam wszystkich obiektywnych :)

dziękuję bardzo, również pozdrawiam.
lucjanszolajski napisał:
P.S- co ja mam sądzić o kandydacie na prezydenta który nawet nie potrafi posiadać strony internetowej odpowiednio wcześnie.

Ja, Ja! Ci odpowiem, najlepiej w ogóle nie sądzić ;-)
_________________
Sebastian Woźniak
Projektowanie graficzne | teoretyk i praktyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka