Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Laryngolog w Knurowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamil



Dołączył: 28 Kwi 2006
Posty: 32

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 2:33 pm    Temat postu: Laryngolog w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Witam! Wiecie może gdzie jest jakiś laryngolog w Knurowie? Potrzebuje jego pomocy Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sanvicie przyjmuje dr. Wieprzycki.
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czwartki na Merkurym (gabinety nad pocztą) też można pójść po południu. Miła starsza lekarka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam w Knurowie, polecam w Gliwicach- w przychodni akademickiej (ul Moniuszki, niedaleko politechniki) przyjmuje pani dr Sowińska Krzyżanowska. Normalnei idziesz ze skierowaniem od ogólnego. Przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki, nei pamiętam czy we czwartki też Think Jest rewelacyjna, świetny fachowiec. Jako że jestem śpiewaczką, chodzę do niej z polecenia Smile Wiem, że wyleczyła znanej piosenkarce polskiej polipy na strunach Smile Tylko jej pozwalam by mi wsadzić patyczek z wacikiem do gardła w celu badania :p Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MRUCZanka napisał:
Nie polecam w Knurowie, polecam w Gliwicach
MRUCZanka, zraziłaś się do specjalisty w Knurowie, czy po prostu wolisz lekarkę Operetki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
MRUCZanka, zraziłaś się do specjalisty w Knurowie, czy po prostu wolisz lekarkę Operetki?


Nie jest lekarką Operetki Smile jest lekarką Politechniki :p Swoją drogą raz, że się zraziłam, dwa - trafiłam do naprawdę dobrego specjalisty. Jako jedna z dwóch zaledwie osób na całym Śląsku (a chyba też i w Polsce, bo trafił do niej pan aż znad morza) robi płukanie zatok. Świetna sprawa, polecam Wink Oczywiście gdy jest ktoś chory, a nie tak se o :p

Co do polecenia - to również nie z operetki do niej trafiłam,ale to już inna historia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem dlaczego nie polecasz lekarzy którzy przyjmują w Knurowie. Nie znasz wszystkich, a odradzasz....


Przez swoje krótkie zycie zdążyłem najeżdzić się po laryngologach. Szczerze jestem juz tym zmeczony. Z tej przyczyny polecam doktora ktorego polecilem wyżej. Świetny specjalista.

Innym wyspecjalizowanym laryngologiem jakiego spotkałem była pewna pani doktor(nie znam Nazwiska) która mnie operowała ze szpitala wojewódzkiego w Rybniku z oddziału laryngologicznego.
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrycju5z napisał:
Nie rozumiem dlaczego nie polecasz lekarzy którzy przyjmują w Knurowie. Nie znasz wszystkich, a odradzasz....


Na jakiej podstawie sądzisz, że ich nie znam? Napisałam wyraźnie, że się zraziłam. Rownież byłam operowana i równiez w Rybniku, gdy jeden z nich na żywca złamał mi nos,zamiast go prawidlowo nastawić.

Pozwolisz, że zostawię to bez komentarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Rybnik to nie KnurówWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytacie bez zrozumienia, czy ja tak niewyraźnie piszę?

W Rybniku stawiali mi na nowo nos po tym,jak w Knurowie nieudolny laryngolog próbował mi go metodami chałpuniczymi postawić po złamaniu. Złamał go w drugą stronę- LEKARZ W KNUROWIE-PO CZYM MUSIELI MNIE WIEŹĆ DO RYBNIKA NA REKONSTRUKCJĘ.

Teraz wyraziłam się jaśniej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
motylekjestem



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 45

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez polecam ta starsza lekarke co przyjmuje w gabinecie nad poczta merkury otto-laryngolog rewelacyjna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka