Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Knurów na starej mapie (1933, WIG)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Historia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
afbe



Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 4:55 pm    Temat postu: Knurów na starej mapie (1933, WIG) Odpowiedz z cytatem

Mapę Knurowa z 1933 roku można zobaczyć w aplikacji Google Earth otwierając ten plik, lub przy użyciu przeglądarki tutaj. Kalibracja mapy czasami niedomaga, ale tyle udało mi się uzyskać. Widać oczywiście jak bardzo rozwinął się Knurów. Zastanawia mnie droga nad torami w kierunku Koksoremu, odbicie od Dworcowej, nigdy nie widziałem śladów po niej ( notabene widać ją na poniższym zrzucie ekranu ). Dostrzec można również jezioro/staw między Klasztorną a 3-go Maja . Więcej tego rodzaju map całej polski można znaleźć na Archiwum Map WIG. Na stronie głównej Wirtualnego Knurowa widziałem dział z mapami, jeżeli admin forum chciałby ją dodać lub np. hostować na stornie WK to służę szczegółami technicznymi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
marok



Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 826

PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba chodzi o tą drogę Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Historia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka