Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Laryngolog w Knurowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamil

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 2:33 pm    Temat postu: Laryngolog w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Witam! Wiecie mo?e gdzie jest jaki? laryngolog w Knurowie? Potrzebuje jego pomocy Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
patrycju5z

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sanvicie przyjmuje dr. Wieprzycki.
secundo

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czwartki na Merkurym (gabinety nad poczt?) te? mo?na pój?? po po?udniu. Mi?a starsza lekarka.
Powrót do góry
MRUCZanka

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam w Knurowie, polecam w Gliwicach- w przychodni akademickiej (ul Moniuszki, niedaleko politechniki) przyjmuje pani dr Sowi?ska Krzy?anowska. Normalnei idziesz ze skierowaniem od ogólnego. Przyjmuje w poniedzia?ki, ?rody i pi?tki, nei pami?tam czy we czwartki te? Think Jest rewelacyjna, ?wietny fachowiec. Jako ?e jestem ?piewaczk?, chodz? do niej z polecenia Smile Wiem, ?e wyleczy?a znanej piosenkarce polskiej polipy na strunach Smile Tylko jej pozwalam by mi wsadzi? patyczek z wacikiem do gard?a w celu badania :p Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
secundo

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MRUCZanka napisał:
Nie polecam w Knurowie, polecam w Gliwicach
MRUCZanka, zrazi?a? si? do specjalisty w Knurowie, czy po prostu wolisz lekark? Operetki?
Powrót do góry
MRUCZanka

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
MRUCZanka, zrazi?a? si? do specjalisty w Knurowie, czy po prostu wolisz lekark? Operetki?

Nie jest lekark? Operetki Smile jest lekark? Politechniki :p Swoj? drog? raz, ?e si? zrazi?am, dwa - trafi?am do naprawd? dobrego specjalisty. Jako jedna z dwóch zaledwie osób na ca?ym ?l?sku (a chyba te? i w Polsce, bo trafi? do niej pan a? znad morza) robi p?ukanie zatok. ?wietna sprawa, polecam Wink Oczywi?cie gdy jest kto? chory, a nie tak se o :p

Co do polecenia - to równie? nie z operetki do niej trafi?am,ale to ju? inna historia Smile
Powrót do góry
patrycju5z

PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem dlaczego nie polecasz lekarzy którzy przyjmuj? w Knurowie. Nie znasz wszystkich, a odradzasz....

Przez swoje krótkie zycie zd??y?em naje?dzi? si? po laryngologach. Szczerze jestem juz tym zmeczony. Z tej przyczyny polecam doktora ktorego polecilem wy?ej. ?wietny specjalista.

Innym wyspecjalizowanym laryngologiem jakiego spotka?em by?a pewna pani doktor(nie znam Nazwiska) która mnie operowa?a ze szpitala wojewódzkiego w Rybniku z oddzia?u laryngologicznego.
MRUCZanka

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrycju5z napisał:
Nie rozumiem dlaczego nie polecasz lekarzy którzy przyjmuj? w Knurowie. Nie znasz wszystkich, a odradzasz....

Na jakiej podstawie s?dzisz, ?e ich nie znam? Napisa?am wyra?nie, ?e si? zrazi?am. Rownie? by?am operowana i równiez w Rybniku, gdy jeden z nich na ?ywca z?ama? mi nos,zamiast go prawidlowo nastawi?.

Pozwolisz, ?e zostawi? to bez komentarza
Powrót do góry
secundo

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Rybnik to nie KnurówWink
Powrót do góry
MRUCZanka

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytacie bez zrozumienia, czy ja tak niewyra?nie pisz??

W Rybniku stawiali mi na nowo nos po tym,jak w Knurowie nieudolny laryngolog próbowa? mi go metodami cha?puniczymi postawi? po z?amaniu. Z?ama? go w drug? stron?- LEKARZ W KNUROWIE-PO CZYM MUSIELI MNIE WIE?? DO RYBNIKA NA REKONSTRUKCJ?.

Teraz wyrazi?am si? ja?niej?
Powrót do góry
motylekjestem

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez polecam ta starsza lekarke co przyjmuje w gabinecie nad poczta merkury otto-laryngolog rewelacyjna
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: