Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Towarzystwo Miłośników Knurowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Maj 27, 2006 8:41 pm    Temat postu: Towarzystwo Miłośników Knurowa Odpowiedz z cytatem

31 maja 2006 r. o godz. 17.00 w klubie LWSM "Gama" na osiedlu WP I (ul. Kapelanów Wojskowych) odbędzie się walne zebranie Towarzystwa Miłośników Knurowa.

Zaproszeni są wszyscy członkowie Towarzystwa oraz osoby popierające jego działalność. Mile widziane są osoby które są zainteresowane przynależnością do Towarzystwa.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
leon



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 24

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 9:56 am    Temat postu: Towarzystwo Wzajemnej Adoracji... Odpowiedz z cytatem

No tak. Zawsze przed wyborami samorzadowymi zbiera sie to zacne grono, by w zaciszu swej siedziby podzielic szybko stolki, nagadac na zla wladze, wypic po kielichu i koniec. O umilowaniu Knurowa jakos tam bardzo malo... Jezeli po wyborach samorzadowych wszyscy zainteresowani sa juz radnymi, to po prostu zawiesza sie dzialalnosc Towarzystwa i Towarzyszy na nastepne cztery lata.. i tak sie to kreci.. Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leon, być może użyłeś zbyt dosadnych słów, ale trudno nie przyznać Ci racji. W świadomości knurowian działalność TMK nie istnieje, bo... faktycznie jej prawie nie ma. Evil or Very Mad

Ale umieściłem informację o spotkaniu TMK, m.in. po to, abyś mógł pójść na to spotkanie i to zmienić Exclamation Przynajmniej spróbować.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw Cze 01, 2006 8:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
equilibrium



Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 3

PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 8:58 pm    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

leonie, może i masz rację w tym co piszesz. Może więc jednak skorzystaj z zaproszenia przekazanego za pośrednictwem Admina, weź udział w zebraniu i wyraź swoją opinię.....

Smile a nuż się okaże, że Twoje słowa spowodują zmianę działalności Towarzystwa Miłośników Knurowa... trzymam za Ciebie kciuki.

Aha pamiętaj, że jeżeli weźmiesz udział w tym spotkaniu przedstaw nam relację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leon



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 24

PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wave
Przepraszam, nie bylo mnie pare dni - po prostu mam duzo pracy..
Aby byc slownym do konca - niestety nie moge byc na tym spotkaniu z prostej przyczyny - od dlugiego juz czasu, niestety,nie mieszkam w Knurowie, choc caly czas na biezaco sledze wydarzenia w sieci. Trudno wiec przyjechac na jedno spotkanie i uslyszec, ze mieszkaniec innego miasta nie moze zabierac glosu w sprawach Knurowa. Ja jednak mysle inaczej... Mam wielka nadzieje, ze Towarzystwo zmieni swoje nastawienie i zacznie promowac Knurow caly czas a nie tylko w trakcie kampanii wyborczej. Zycze im duzo pomyslnosci Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E. J.



Dołączył: 02 Cze 2006
Posty: 2

PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Leonie
W Twej wypowiedzi oprócz kompletnego braku orientacji w temacie występuje również brak logiki! Piszesz, że wszyscy zainteresowani czlonkowie TMK są radnymi a równocześnie piszesz, że zbierają się po to by narzekać na władzę... Coś chyba nie tak... Sprawujący władzę równocześnie sami się krytykują??? Żeby wypowiadać się na jakiś temat trzeba nie tylko "śledzić wydarzenia w sieci" ale poprostu posiąść choćby fragmentaryczną wiedzę na dany temat. Zebranie, które odbyło się 31 maja było Walnym Zgromadzeniem, które zgodnie ze statutem odbywa sie co roku i zapewniam Cię, że nie padło na nim ani jedno słowo na temat wyborów. Temat ten poprostu NIE ISTNIEJE na forum TMK. I na tym w zasadzie mógłbym zakończyć jednak w związku z tym, że może oprócz Ciebie jeszcze inni równie "zatroskani" o TMK jak Ty czerpią swą wiedzę z sieci ,powiem jeszcze, że w 2005 roku TMK wydało I tom książki "Zarys dziejów Knurowa", wydało piękny kalendarz, zorganizowało dla uczniow knurowskich gimnazjów konkurs wiedzy o Knurowie. Nie kto inny jak TMK zainicjowało wszelkie działania zwiazane z rzeżbą "Pięknej Madonny z Knurowa". Nie kto inny jak TMK przekazało na konto muzeum archidiecezji katowickiej kwotę 6.000 PLN z przeznaczeniem na wykonanie kopii "Pięknej Madonny z Knurowa" by Ta mogła wrócić do naszego miasta. Wielu mieszkańców kraju jak również wielu naszych rodaków za granicą dowiedziało się, że istnieje miasto Knurów, dzięki artykułom na temat "Pięknej Madonny z Knurowa" ukazującym się w prasie krajowej i zagranicznej. Tak więc gdybyś Drogi Leonie zechciał ruszyć swe szlachetne członki i pojawić się na zebraniu to mój cenny czas mógłbym poświęcić zamiast na stukanie w klawiaturę na coś zdecydowanie przyjemniejszego ... Niestety nie napiłbyś się nawet kieliszka... cóż może innym razem...
_________________
obserwator
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leon



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 24

PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wave No, nareszcie KTOS, czytaj E.J. zaczal pisac o konkretach, troche niegramatycznie, ale o tym na koncu..
Po pierwsze z byle kim nie pije, wiec ominie Cie, drogi obserwatorze ta przyjemnosc. Po drugie - bardzo dobrze, ze TMK promuje Knurow w kraju i za granicami, ale ta promocja jakos umyka wlasnie w sieci, skad "starzy" KNUROWIANIE moga czerpac informacje dotyczace aktualnego zycia i pulsu ich rodzinnego miasta. Pisalem -"..wszyscy zainteresowani..." - oczywiscie zainteresowani przyszlymi posadami w RM nadaja na obecna wladze. A pamietaj rowniez, drogi E.J. iz czasami wladza dzieli sie na opozycje i koalicje, na ktora to bardzo czesto sie narzeka.
ps. - "po prostu" piszemy oddzielnie. Do wyborow - pojdziemy razem i najwyzszy czas o nich pomyslec... Zdrowka zycze. Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E. J.



Dołączył: 02 Cze 2006
Posty: 2

PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi, aczkolwiek trochę zarozumialy Leonie. Czy to, że staram się być miły i grzeczny pozwala na to bys mógł uzurpować sobie, że zostaniesz dopuszczony do tego by wspolnie biesiadować??? Słowa "cóż może innym razem" dotyczą tego, że może następnym razem zamiast wypisywać wierutne bzdury przyjdziesz na spotkanie TMK. Ty jednak pewny i zadufany w "swej wielkości" wolisz nazywać nie znaną Ci osobę "byle kim" i sugerować, że wspólne z Tobą picie alkoholu było by dla mnie przyjemnością. Człowiek przyzwoity po napisaniu złośliwych i całkowicie mijających się z prawdą stwierdzeń po prostu przeprosiłby... Ale do pewnych zachowań po prostu trzeba dorosnąć. Pozdrawiam ciepło Wave
_________________
obserwator
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem wcześniej krytyczną opinię o TMK, uważając, że albo TMK prawie nie działa, albo po prostu kiepsko informuje o tym knurowian.

Aby zabczyć (i usłysześ) jak jest naprawdę wybrałem się na zapowiadane zebranie.

Ułatwił mi zadanie E.J. (dziękuję za wypowiedź), który w skrócie napisał czym TMK zajmowało się w 2005 r., bo o działaniach TMK w tymże roku dotyczyło spotkanie.

Wniosek z tego spotkania: TMK "żyje" i jak na swoje możliwości (finansowe) i tak dużo w ub r. zdziałało, natomiast kiepsko jest z informacją (jak to się dzisiaj mawia: z PiaRem) o tej działalności, z dotarciem z nią do ludzi. Brick wall

Po zakończeniu czwartkowego spotkania, postanowiłem dołączyć do TMK Super (na marginesie dodam, że nie byłem sam).

Jak tylko zbiorę odpowiednie materiały, umieszczę na stronie WK wszelkie informacje o TMK. Może dzięki temu, działania Towarzystwa zaczną być bardziej dostrzegane. Smile


PS. Skończmy dyskusję na poziomie wzajemnych "uszczypliwości". Shame on you
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka