Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry weterynarz w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Gliwice - Ku dołom, tam jest chyba nawet dyżur całdobowy,o ile się nie mylę, bo raz musiałam pilnie interweniować z moją psą i przyjęli o 23 w nocy bez problemu. Kastracje kotow bezproblemowe, na drugi dzień już były żwawe Smile
Z ptasiorkami pojechałam do Knurowa, obok Plusa,ale pan doktor zrobił krzywdę mojej ptasi i teraz ma od roku kłopoty z lataniem Sad dlatego odradzam pana doktora z weta obok plusa, pani wet jest zdecydowanie lepsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Flow



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 486

PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh powiem wam tyle że Markiewicz nie ma podejścia do zwierząt ale jako lekarz jest podobno niezły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
złośnica



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 15

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam krytykowanego na forum "Kościarza" od poczatku sojej praktyki weterynaryjnej zajmuje sie moimi pasami ( a mam dwa owczarki) jak i moja kotką. Zwierzaki zyja i czuja sie dobrze, gdy jest potrzebny wystarczy zadzwonic i zawwsze przyjeżdza do nas z pomocą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Haydi



Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 48

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jak pare innych osób polecam Pana Markiewicza z przychodni weterynaryjnej obok plusa. Mam dużo zwierząt i z wszystkimi do niego chodze i jeszcze nie zawiódł. Operował też mojego pieska, gdy połknął żołędzia i zaczęły się z nim problemy. Cała operacja przebiegła pomyślnie, piesek szybko doszedł do siebie a po szyciu i ranie ciętej na brzuszku nie ma śladu. Osobiście natomiast odradzam Pana przy ul Wilsona - Pana Kroczka bodajże. Raz Pan Markiewicz miał przerwę i nie chciało mi się czekać gdyż sprawa była poważna i nie wiem czemu ale poszłam do Pana Kroczka. Niestety nie skończyło się dobrze. Powiedział, że to nic takiego i piesek zdechł drugiego dnia. Być może zbieg okoliczności, jednak uraz zostaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kampol



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 14
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodze z moim psem do speca koło Plusa natomiast gość co się podaje za weterynarza koło SP 2 jest dla mnie zwykłym amatorem. Z jakim kolwiek starszym chorym zwierzakiem do niego poszli znajomi to od razu polecił uspanie - a większość tych "chorych" zwierzaków żyje do dziś i świetnie się mają.
_________________
pozdrawiam: Kampol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benny



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 8:51 am    Temat postu: Dobry weterynarz w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Ja cały czas chodzę z moim psem i kotem do Pana Kościarza, który przyjmuje w MSP 6 przy ul Batorego i nie mogę narzekać na jego usługi, poszedłem kiedyś bez kasy i otoczył opieką mojego zwierzaka jkby był jego choć mnie nie znał, a jak byłem u tego techniczyny od siedmiu boleści to mnie tylko wkurzył, arogant i cwaniak bez szkół.
Kościarz może się nie bardzo "sprzedaje" ale ten chocia specjalizacje z chirurgii robi tak ostatnio na wizycie gadał z jakimś kolegą ...
Wybierajcie sami On drogi nie jest ... jest naprawdę dobry ciął już mojego kotusia iż żyje, miewa się świetnie.
benny
_________________
A Ty znów bez czapeczki .... !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flow



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 486

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i tak.. w Knurowie każdy weterynarz ma i to widać nie po jednej wpadce więc bez wahania proponuje te Gliwice Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juta669



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 76
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też chodzę zawsze kolo plusa. Byłam też raz u tego kolo sp5/6 i po pytaniu o rase mojego kota (pers) to zrezygnowałam ze szczepienia, bo co jak co ale wet powinien potrafic przynajmniej podstawowe rasy... Shocked
_________________
Wszystko na co mam ochotę jest nielegalne, nieetyczne albo tuczące...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=3301
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka