Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy znacie jakieś kapele z Knurowa na wesele?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DaDo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 75

PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Odnośnie dyskietki to na początku imprezy nikt nie gra z puchy ale wiadomo, że wraz z imprezą czasem trzeba sobie zrobić nieco luzu i dać zagrać komputerowi....

Eeee Xander, co ty piszesz? Speak to the hand Jest mnóstwo weselnych kapel, które grają od początku do końca 100% live.
Skończyły się już czasy, kiedy "zmęczeni" muzykanci spadali na zabawach ze sceny Wink

anna-maria napisał:
Pozdrawiam i czekam na dalsze opinie.

Odezwij się proszę do mnie na gg (3053638) to podam Ci numer do p. Skowrońskiego. Być może zespół BOSS ma jakieś własne nagrania audio-video z obsłużonych imprez. Będziesz mogła sama ocenić.

PS. Xander - w jakim zespole grasz do kotleta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się przy nich bawiłam na studniówce, i powiem szczerze, że tej zabawy do końca życia nie zapomnę -muzyka grała na żywo chyba do godziny 4ej rano,albo 5ej... Think było naprawdę rewelacyjnie, juz nie pamiętam czy grali tylko polskie kawałki, ale na pewno coś z wielkich zagranicznych hiciorów było. Nie zabrakło "konika na biegunach" Smile. Nawet jeśli było Disco z Pola, to zabawa była przednia i nikt nie grymasił, bo jak się bawić, to się bawić, nie ważne przy czym, ważne, byle dobrze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@DaDo: Kiedyś grałem kilka imprez razem z kuzynem (do kotleta, zespół Precedens) bo brakowało gitarnika. Generalnie u mnie na weselu grał Zdzichu Wieczorek z kolegą i muszę przyznać, że spisali się rewelacyjnie mimo, iż nie było pełnego składu (były 2 klawisze i pucha).

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Marysienka



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 3:13 pm    Temat postu: Zespół Odpowiedz z cytatem

Witaj.
Jestem pewna, że jak skontaktujesz sie z moim znajomym, który ma zespół muzyczny, bedziesz zadowolona. Są oni doskonali i tani. Szef zespołu i wokalistka (małżeństwo)mieszkają w Czerwionce- Leszczynach, a więc blisko Knurowa, pozostali w okolicy Rybnika. Podaje Tobie mój nr tel. 691696111.Skontaktuj sie ze mna, podam ci ich nr tel.Pozdrawiam serdecznie Marysia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
anna-maria



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 37
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich już wiem jak gra zespół Boss z Knurowa- słuchajcie oni są wprost rewelacyjni. Grają tak że przy stole nie można usiedzieć porywają takimi piosenkami. Własnie obejrzałam kasetę z wesela od mojej kumpeli u której grali. I napewno już wiem że oni będą grać u mnie. I do tego jeszcze takie świetne zabawy robią kareta krasnal. Dziękuję wszystkim za inne numery telefonów do zespołów. Ja wiem że moi goście będą się jednak najlepiej bawić przy zsepole BOSS. A najbardziej podoba mi się to że grają Lady Pank. Kombi, nawet ostatnio tak popularną Dodę Elektrodę- hm - i tu się zdziwiłam bo brzmi prawie jak orginał. Wogóle fajne jest to że wszyscy w tym zespole śpiewają i to jest ekstra. Pozdrawiam Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yakuza



Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: knurów

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam Skowrońskiego, grał umnie na weselu także sprawdzony, a wiecie dobry zespół do dobra zabawa na weselu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka