Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowe władze powiatu - opinie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 7:16 pm    Temat postu: Re: :)) Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:

Co zrobił pan Nieszporek? Zobaczcie jak wyglądają szkoły średnie w Knurowie... ile inwestycji było realizowanych dzięki powiatowi i min panu Nieszporkowi w trakcie jego poprzedniej kadencji jak i obecnej i ile zostało przez niego wcześniej "klepniętych", które później pan Szczypka realizował.


Czy mi się wydaję czy unikasz odpowiedzi na moje pytanie? Think
Śmiało! przecież możesz wymienić osobno inwestycje na zainicjowane przez Nieszporka i przez Szczypkę, oraz na ukończone przez każdego z nich Thumbsup

maciekknurow napisał:
Naprawdę pan Nieszporek i jego otoczenie nie są ludźmi bezkompromisowymi i chcącymi niepodzielnie wszystkimi i wszystkim rządzić.


no to było dobre! Super Teraz zaczynam rozumieć Twoją sympatię do "Nieszporka i jego otoczenia". Jeśli dobrze rozumiem to są to "ludzie idący na kompromis" czyli np. zmieniają ugrupowanie żeby tylko dostać stołek starosty... i oczywiście nie robią tego aby "wszystkimi i wszystkim rządzić" tylko tak dla sportu Liar Mr. Green

Sorry ale dla mnie to zwykły oportunizm (i to bezczelny, bo na oczach wszystkich) a nie skłonność do kompromisu: Shame on you
http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=oportunizm

Najsmutniejsze jest to, że pewnie nie widzisz w tym nic złego... Dontknow i może dla tego zwiedzasz różne listy wyborcze w nadziei że dzięki Twoim "kompromisom" przypadnie i Tobie jakiś stołek Prayer

Ja jestem za tym żeby tacy obrotowi oportuniści przyglądali się polityce "na stojąco", a nie myśleli o stołkach... Speak to the hand Na szczęście wydaje mi się że nie tylko ja tak myślę, co widać choćby po pozostałych komentarzach...

pozdrawiam Wave
bart
_________________
"Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek ale Ty pierdoły gadasz widze ze strasznie mało wiesz..... np: obecnie robiony płot przy paderku to w pomyśle tej inwestycji nie było gestu Nieszporka! Tylko inne osoby walczyły, nie bede wymieniał nazwisk bo to nie TV Mango zeby walic reklamami!! a Nieszporek szczerze ja jak zwykły człowiek który ma jakies tam sympatie polityczne jak każdy.... to tak naprawde nie widze jego działań, a strasznie bolą mnie szumne zapowiedzi restrukturyzacji lokalnego ZOZ z którym Nieszporek wchodził na stanowisko Starosty- jest jak było!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benny



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 2:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ponoć Ty Maćku chciałeś się wpisać do PISu ?
Już załatwiłeś sobie miejsce taką krytyką !
_________________
A Ty znów bez czapeczki .... !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka