Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zniszczenie graffiti na płocie boiska Concordii!
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 9:17 pm    Temat postu: Zniszczenie graffiti na płocie boiska Concordii! Odpowiedz z cytatem

Zniszczono na płocie bocznego boiska piękne graffiti które chłopaki tak długo się męczyli zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 1:02 am    Temat postu: Re: Zniszczenie graffiti na płocie boiska Concordii! Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Zniszczono na płocie bocznego boiska piękne graffiti które chłopaki tak długo się męczyli zrobić.

Kto zniszczył, w jaki sposób, napisz więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 2:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakis baran maznal sprayem, za duzo nie zamazal, ale jakby nie bylo zniszczyl dzielo
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crimson



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 477
Skąd: Knurów WP I

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak myślisz kto mógł to zrobić ? wiadomo, że jakiś Piastol albo jakiś Chorzowski -.-
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzieziu



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 87

PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jakimś różowym to zniszczyli ;/ Naprawdę trzeba mieć nasrane we łbie żeby niszczyć coś nad czym ktoś się tyle męczył. Violent Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crimson



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 477
Skąd: Knurów WP I

PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale takiego piastola to nie obchodzi to czy ktoś się napracował czy nie..... bo i tak to zniszczy .... -.-
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NKS



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 207
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimson napisał:
a jak myślisz kto mógł to zrobić ? wiadomo, że jakiś Piastol albo jakiś Chorzowski -.-


Crimson napisał:
ale takiego piastola to nie obchodzi to czy ktoś się napracował czy nie..... bo i tak to zniszczy .... -.-


moze najpierw bys dowiedzial sie kto zniszczyl a pozniej oskarzal... te Wasze wojenienki od lat sa dla mnie smieszne.

P.S. Tak dla wiadomosci jestem kibicem Piasta, i ja - PIASTOL - jak to napisales, nie mam nic do zabrzan i SZANUJE STRASZNIE TA PRACE i kibice Piasta ktorych znam rowniez ja CHWALILI. Wiec bez takich oskarzen bym prosil
_________________
|| www.myspace.com/nksknw ||
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesujace ze inni ida siedziec za graffiti na 1,5 roku a w Knurowie mozna bezkarnie malowac i jeszcze ludzie sie obrazaja jak Graffiti im zniszcza! Think moze by tak kosciol pomalowac ? moze pan Kachel zatwierdzi......... Mr. Green
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
Interesujace ze inni ida siedziec za graffiti na 1,5 roku a w Knurowie mozna bezkarnie malowac i jeszcze ludzie sie obrazaja jak Graffiti im zniszcza!


Baron, to był legalny malunek.

Przypomnij sobie ten wątek:
http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=1605
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
Interesujace ze inni ida siedziec za graffiti na 1,5 roku a w Knurowie mozna bezkarnie malowac i jeszcze ludzie sie obrazaja jak Graffiti im zniszcza! Think moze by tak kosciol pomalowac ? moze pan Kachel zatwierdzi......... Mr. Green


a tak ci to przeszkadza ze ktos chce cos robic zamiast siedziec bezczynnie w domu i ciagle narzekac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibic2



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
Interesujace ze inni ida siedziec za graffiti na 1,5 roku a w Knurowie mozna bezkarnie malowac i jeszcze ludzie sie obrazaja jak Graffiti im zniszcza! Think moze by tak kosciol pomalowac ? moze pan Kachel zatwierdzi......... Mr. Green


Dontknow brak słów.

Najlepiej siedzieć przed monitorem i pisać wtedy najwięcej zdziałasz.

co do grafa Razz to chwilowo zamalowany Wink a ten kto to popisał mógł w inny sposób pokazać jaki on to chojrak jest Smile no ale niestety nie był na tyle odważny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzieziu



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 87

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kibic2 napisał:
co do grafa Razz to chwilowo zamalowany

Co to znaczy chwilowo?? Będą popisane elementy Robić na nowo??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kibic2 napisał:
... a ten kto to popisał mógł w inny sposób pokazać jaki on to chojrak jest Smile no ale niestety nie był na tyle odważny


Większość tych chojraków jest mądra ale tylko w gębie i jak nikt nie widzi (ewentualnie gdy jest ich całe stado). W konfrontacji 1 na 1 niestety cierpią na "miękisz kolan i odwapnienie jaj". Graf na płocie był świetny mam nadzieję, że chłopaki go naprawią.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

Ps. Słyszałem od wiarygodnego źródła, że w okolicach stadionu ma być instalowany monitoring, wiec być może kolejnym razem będzie można ująć takiego chojraka.
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:
Baron napisał:
Interesujace ze inni ida siedziec za graffiti na 1,5 roku a w Knurowie mozna bezkarnie malowac i jeszcze ludzie sie obrazaja jak Graffiti im zniszcza!


Baron, to był legalny malunek.

Przypomnij sobie ten wątek:
http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=1605


wiem ze to bylo legalne jednak nie uwazam to za sztuke wrecz przeciwnie osobiscie kole mnie to w oczy, oczywiscie kazdy ma swoj inny smak i pojecie o sztuce dla mnie to plaga i wandalizm coz z tego ze miasto zezwolilo przeciez w ten sposob tylko podsyca zapal tych ludzi do dalszej demolki wiecie wogole ile milionow wydaje panstwo na usowanie tych bazgrol rocznie? w USA policjanci strzelaja do grafficiarzy w Knurowie monitorowac beda tego co zepsoje te bazgroly a Xander pewnie osobiscie bedzie murek OCHRANIAC ........ to jest mi dopiero parodia paranoi ehhhhhhh
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem dla Ciebie byloby lepiej gdyby młodzież zamiast rozwijać swoje pasje kradła, biła, zabijała?...Gdyby rozwiązano ten problem wyznaczeniem legalnych miejsc tak jak tu do malowania graffiti państwo nie musiałoby wydawać tak dużych pieniędzy(jak nie mają gdzie rozwijać swoich pasji robią to gdzie popadnie to jest wyraz buntu)

Niestety Ty tam w niemczech(specjalnie z małej) masz wszystko idealne i tam policjanci strzelają do każdego i zatrzymują każdego.

Są gusty i guściki...wolę oglądać takie malowidła niż np...

"Piast ch.uj!", KSG, etc etc któreto na prawdę psują krajobraz architektury.

Cytat:
wiecie wogole ile milionow wydaje panstwo na usowanie tych bazgrol rocznie


Oświeć mnie o wszechwiedzący.

Cytat:
to jest mi dopiero parodia paranoi


Paranoją i parodią jest Twoja wypowiedź, bo neguje ona współpracę władz z młodymi ludźmi. Na szczęście nasz kraj się rozwija a Twój stoi w miejscu ze swoimi konserwatywnymi i zardzewiałymi poglądami.

Pozdroo...BLESS
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka