Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Serwis telefonów komórkowych?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olala



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 87
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 10:22 pm    Temat postu: Serwis telefonów komórkowych? Odpowiedz z cytatem

przeglądałam całe forum, i jedyny temat, jaki znalazłam to naprawa telefonów stacjonarnych i bezprzewodowych.
czy w Knurowie jest jakiś serwis telefonów komórkowych oprócz tego na Merkurach u góry?
no i czy któryś możecie polecić...
z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj nic mi nie wiadomo o inny niz ten na MERKURYCH ,ale kiedys zanioslem tam tel i ladnie naprawili,

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej zanieś do serwisu w podziemiach GCH.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olala



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 87
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech no własnie zastanawiam się nad tymi Gliwicami, bo t dość dobry aparat i się boję.
hm, się zobaczy.
dziękuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
silos



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 136

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powazny napisał:
Oj nic mi nie wiadomo o inny niz ten na MERKURYCH ,ale kiedys zanioslem tam tel i ladnie naprawili,

Pozdrawiam
na Merach? ci dwaj co to mają to laicy żeby ściągnąć simloka z SE chcieli żeby zostawić tel. na 2 dni chciałem dokupić słuchawki do soniacza HP-70 to gościu nie wiedział o czym mówie a z tego co wiem sami wożą tel. do Gliwic jak mają(problem) Mr. Green nie polecam chyba że ktoś chce kupić(starą) nową baterie Shame on you
_________________
http://www.otofotki.pl/img13/obrazki/um3578_foto_829684.gif
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to komorek sie dzisiaj juz nie naprawia chyba ze wymiana bateri niewiem jaki telefon masz ale nokia np. wymienia caly telefon za mala oplata zadzwon do servisu firmy z jakiej masz telefon oni cie poinforumuja dalej,
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy to się komórek już nie naprawia? Co za bzdury... Sam niedawno w serwisie Nokii swój naprawiałem, a jeśli to jakaś inna marka - polecam również serwis w GCH. Oddawałem swój poprzedni tel., byłem bardzo zadowolony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do serwisu nokii zanosi się tylko w ramach naprawy gwarancyjnej, albo z jakąś pierdołką, bo w innych przypadkach sporo zdzierają i często wysyłają telefon do warszawy i wtedy można czekac w nieskończonośc. Serwis Nokii jest na bytomskiej w gliwicach (uliczka boczna od rynku).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też polecam serwis w GCH na dole Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
olala



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 87
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam Samsunga u600.
lubię go, kobiecy telefon ;p
ale niestety buntuje się przy pisaniu smsów Wink
hmmm chyba jednak będę musiała podskoczyć do GCH. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wilq napisał:
Od kiedy to się komórek już nie naprawia? Co za bzdury... Sam niedawno w serwisie Nokii swój naprawiałem, a jeśli to jakaś inna marka - polecam również serwis w GCH. Oddawałem swój poprzedni tel., byłem bardzo zadowolony Smile


dwa razy mi sie ekran zlamal w noki N95 i dwa razy dostalem nowy telefon co prawda jak bym sie uparl to moglby go naprawic sam nawet ale sie nieoplaca normalnie sprawe sie zalatwia w ten sposob ze idziesz do swojego operatora i jezeli jestes uniego dosc dlugo to dostajesz zniżke na naprawe oddajesz go tam i przysylaja ci zazwyczaj nowy w moim przypadku przyszedl listonosz i dalem mu stara a on mi dal nowa ale jak mowie zalezy co jest zepsute..........
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".


Ostatnio zmieniony przez Baron dnia Wto Wrz 09, 2008 3:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
Wilq napisał:
Od kiedy to się komórek już nie naprawia? Co za bzdury... Sam niedawno w serwisie Nokii swój naprawiałem, a jeśli to jakaś inna marka - polecam również serwis w GCH. Oddawałem swój poprzedni tel., byłem bardzo zadowolony Smile


dwa razy mi sie ekran zlamal w noki N95 i dwa razy dostalem nowy telefon co prawda jak bym sie uparl to moglby go naprawic sam nawet ale sie nieoplaca normalnie sprawe sie zalatwia w ten sposob ze idziesz do swojego operatora i jezeli jestes uniego dosc dlugo to dostajesz zniszke na naprawe oddajesz go tam i przysylaja ci zazwyczaj nowy w moim przypadku przyszedl listonosz i dalem mu stara a on mi dal nowa ale jak mowie zalezy co jest zepsute..........


Nie żebuym się czepiał, ale co to jest zniszka? Możesz wytłumaczyć, bo nie rozumiem.. Dancing

@down: Widzę, że dalej nie zauważyłeś błędu.. Wink


Ostatnio zmieniony przez Wilq dnia Wto Wrz 09, 2008 3:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ekran mojej noki z kosztami wymiany tego ekranu kosztowal by jakies 330zl jednak po rozmowie z operatorem u ktorego jestem juz 6 lat zaplacilem nie cale 90zl i mam nowa komorke ktora kosztuje normalnie dzisiaj jeszcze 2000zl ta mozliwosc istnieje jezeli masz dlugoletnia umowe nie dotyczy telefonow na karty do ladowania malo kto otym wie ale operatorzy klasyfikuja swoich klientow w zaleznosci jak dlugo maja juz u nich umowe i ile wydali na rozmowy na zasadzie klient zloty,srebny, itd to operator sieci powinien zadbac o to zebys dalej mogl u niego telefonowac a nie siedzial na zepsutej komorce to byl tylko taki Tipp odemnie czy potraficie to sobie zalatwic to juz lezy w waszych mozliwosciach komunikacji z operatorem waszej sieci........

i pisz poprawnie zniżka........... Mr. Green
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z tym 2k za N95 troszeczkę przesadziłeśRazz
Z tymi operatorami to jest właśnie na odwrót, starych klientów olewają, a liżą d. nowym żeby nakłonic do podpisania umowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karol ma rację, bardziej zależy im na nowych klientach niż na starych wyjadaczach Razz Chociaż ja nie narzekam, jak z nimi twardo negocjujesz przy przedłużaniu umowy to możesz dobre warunki sobie załatwić.
Do N95 - świetny telefon (pomijając rozmiary), a co najbardziej cieszy, to spadające ceny, idzie kupić poniżej tysiaka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka