Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Funkcjonowanie samorządu - kilka pytań
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie troche spokojniej proszę...

rozumiem że są to tematy rodzące poważne emocje ale proszę o rzeczowe odpowiedzi na rzeczowe pytania...

proszę bez pyskówek...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Łukaszu!

Nigdy nie twierdziłem że ukończyłem jakiekolwiek kursy; odpowiadając na twoje pytanie nie ukończyłem żadnego kursu, nie twierdziłem nigdy i nie twierdze że posiadam jakąś wielką i konkretną wiedzę na ten temat, lecz jako mieszkaniec tego miasta mam prawo mieć własne zdanie na ten temat. Pochwal się jaki ty ukończyłeś kurs Łukaszu? Czy był to kurs ogólny po którym nie otrzymuje się nawet zaświadczenia o jego mindywidualnym ukończeniu? Czego się nauczyłeś podczas tegoż kursu? Kto był jego organizatorem? Ile miesięcy trwał ten kurs? Jak powszechnie wiadomo aby posiąść wiedzę umożliwiającą pozyskanie jakichkolwiek środków unijnych trzeba bardzo dobrze poznać wszystkie procedury i dyrektywy unijne dotyczące tych spraw. Kończąc jedno czy kilkudniowy kurs nie posiada się żadnej wiedzy poza ogólnąSmile

Pozdrawiam serdecznie:

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Łukasz Białek



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 24

PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Owszem nie jest to wiedza uprawniająca mnie do twierdzenia, że znam się na tym perfektycyjnie, ale w przeciwieństwie do niektórych :> mam przynajmniej jakiekolwiek podstawy, by w miare rzeczowo wypowiadać się na tematy związane z pozyskiwaniem funduszy. Smile Poza tym zapytałeś o moje kompetencje, dlatego odpowiedziałem, że jakieś posiadam, w przeciwieństwie do .... niektórych Smile, którzy nie podjęli żadnego kursu.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopcy nie licytujcie się na ukończone kursy. Kompetencje i tak weryfikuje się w akcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robik85



Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 61
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytanie do Łukasza:

Co Ci dało, że ukończyłeś ten kurs? Zdobyłeś jakieś fundusze na realizacje planów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz Białek napisał:
Witam
Owszem nie jest to wiedza uprawniająca mnie do twierdzenia, że znam się na tym perfektycyjnie, ale w przeciwieństwie do niektórych :> mam przynajmniej jakiekolwiek podstawy, by w miare rzeczowo wypowiadać się na tematy związane z pozyskiwaniem funduszy. Smile Poza tym zapytałeś o moje kompetencje, dlatego odpowiedziałem, że jakieś posiadam, w przeciwieństwie do .... niektórych Smile, którzy nie podjęli żadnego kursu.
Pozdrawiam Smile


kolego prosiłbym o odpowiedź na zadane wcześniej pytanie...

czy i jaki kurs ukończyłeś...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo!

Zgadzam się w 100% z secundo. Życie zweryfikuje nasze plany i kompetencje.
Dziękuję Państwu za wszystkie odpowiedzi odnośnie tego tematu:)

Pozdrawiam serdecznie:

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Łukasz Białek



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 24

PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Kurs organizowany przez Stowarzyszenie CRIS odnośnie pozyskiwania środków z funduszy UE, natomiast te środki miałem pozyskiwać przepraszam jako kto? obywatel Łukasz Białek, na własne potrzeby, bo pragnę przypomnieć, że nie jestem członkiem ani Rady Miasta, ani jakiejś ogólnopolskiej organizacji, ani też pracownikiem żadnej firmy, która pozyskiwałaby fundusze z Unii. Zgadzam się z Maćkiem i z secundo, że wszystko zweryfikuje się w akcji Smile Bo takie suche gadanie nic nie zmieni, trzeba działać mając ku temu możliwości. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robik85



Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 61
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ha, czyli zrobiłeś kurs dla własnej satysfakcji Very Happy fajnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Białek



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 24

PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Nie dla własnej satysfakcji, choć również m.in. dlatego. Jednak głównym celem było to, aby mieć jakiekolwiek pojęcie o tych sprawach, gdyż mam nadzieję, że ta wiedza bardzo mi się przyda w przyszłości, bo nie ukrywam, że chciałbym się kształcić w tym kierunku. Dlatego też studiuję politologie i zamierzam wybrać specjalizację - europeistyka. Tak więc kurs odbyłem z myślą o mam nadzieję, niedalekiej przyszłości.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz dziękuję za odpowiedźSmile

Pozdrawiam:)
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wronski



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 13
Skąd: knurów

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie czytam to wszystkie kłutnie i nie rozumiem o co wam chodzi moje nazwisko wroński i kandydiję zobwodu 2 do samorządu . mam kilka pomysłów na temat porządków na terenie Knurowa napewno sam ich nie wprowadzę ale wspólnie zinnymi napewno się uda . nie jestem członkiem żadnej parti ale sprawy czystości w knurowie leżą mi na wątrobie jerzy wroński
_________________
jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bombel



Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 39
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie to, żebym się czepiał, ale jak załatwianie spraw Knurowa będzie wyglądać tak, jak znajomość gramatyki w poście powyżej, to Panie Wroński nie wiem czy będzie skutecznie, ale może być ciekawie.



bombel Banana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka