Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Żłobek - opinie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madziulka



Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 33

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 3:45 pm    Temat postu: Żłobek - opinie? Odpowiedz z cytatem

co sadzicie o knurowskim żłobku?? czy warto posylać tam dzicko czy raczej dać kase opiekunce??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
AZ



Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 37

PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córcia korzystała z usług naszego żłobka przez rok (od 2 do 3 lat). Mogę z całą odpowiedzialnością polecić tą forme opieki. Też sie bałam jak to będzie, czy córka sobie poradzi, jak zniesie rozłakę itp jak wszystkie mamy. Obawy okazały sie bezpodstawne. Córa szybko się zaaklimatyzowała, super opieka, jedzonko, "ciocie" bardzo życzliwe. Moje dziecko było bardzo zadowolone, nie chorowała jakoś dużo więcej niż normalnie. Teraz chodzi juz do przedszkola i bardzo często wspomina żłobek. Mowi że "jak bedzie mała to znowu tam pódzie" niech to będzie rekomendacją... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joasiap



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 151

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecię tez tam uczęszczało. I ono i my ( rodzice ) byliśmy bardzo zadowoleni. I nie ma siły - dziecko uczęszczające do żłobka czy potem do przedszkola jest bardziej rozwinięte ( choś może raczej wcześniej ) niz dziecko "przy niani". Głownie na poziomie kontaktów rówiesniczych ale i tez nabywa szybciej samodzielności typu - jedzenie łyzeczką, siadanie na nocniczek, czy potem wiązanie bucików itd. Oczywiście minusem jest większe ryzyko zarazenia się choróbskiem, ale czy w żłobku czy w przedszkolu czy w szkole...... Tak czy inaczej ja bardzo polecam nasz żłobek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka