Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przedszkola w Knurowie - gdzie warto posłać dziecko?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joc7



Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 11

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 6:29 pm    Temat postu: Przedszkola w Knurowie - gdzie warto posłać dziecko? Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o knurowskich przedszkolach? Gdzie - Waszym zdaniem-warto posłać dziecko?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 3:20 pm    Temat postu: Re: Przedszkola w Knurowie - gdzie warto posłać dziecko? Odpowiedz z cytatem

joc7 napisał:
Co sądzicie o knurowskich przedszkolach? Gdzie - Waszym zdaniem-warto posłać dziecko?

Jeżeli Dwunastka, to koniecznie dowiedz się, kto będzie wychowawczynią dziecka. Jeżeli traficie szczęśliwie, dziecko będzie miało najlepszą Panią na świecie. Jeżeli źle, zaczną się moczenia nocne, wrzaski, płacze, nerwica, sceny przy odprowadzaniu i duże cierpienie. Ale dyrekcja nie kiwnie palcem, będzie udawać, że nie ma problemu, a gdy udowodnisz, że problem jednak istnieje, wcisną Ci kit, że jesteś pierwszym rodzicem, który się skarży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaggoT



Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 56

PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam 10. Młodsza siostra tam chodzi, ma bardzo sympatyczną wychowawczynię, lubi chodzić do przedszkola i naprawdę dużo się tam uczy Wink Zresztą wiem z własnego doświadczenia - jeszcze całkiem niedawno tam chodziłam Razz Przedszkole przyjazne dla dzieci Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sty 20, 2008 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko nie 7 na fińskich:(SadSad 12 albo 13, ale zgadzam się z przedmówcami - zależy na jaką panią się trafi w 12. Mam doświadczenie wtej kwesti (3 dorastających dzieciaków) i pracowałam kiedyś w przedszkolu...
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joc7



Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 11

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 7:35 pm    Temat postu: Re: Przedszkola w Knurowie - gdzie warto posłać dziecko? Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
joc7 napisał:
Co sądzicie o knurowskich przedszkolach? Gdzie - Waszym zdaniem-warto posłać dziecko?

Jeżeli Dwunastka, to koniecznie dowiedz się, kto będzie wychowawczynią dziecka. Jeżeli traficie szczęśliwie, dziecko będzie miało najlepszą Panią na świecie. Jeżeli źle, zaczną się moczenia nocne, wrzaski, płacze, nerwica, sceny przy odprowadzaniu i duże cierpienie. Ale dyrekcja nie kiwnie palcem, będzie udawać, że nie ma problemu, a gdy udowodnisz, że problem jednak istnieje, wcisną Ci kit, że jesteś pierwszym rodzicem, który się skarży.

No tak,ale skąd rodzic ma wiedziec, że akurat "ta pani' jest OK?Czy możesz napisać którą panią omijać! Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 11:23 am    Temat postu: Re: Przedszkola w Knurowie - gdzie warto posłać dziecko? Odpowiedz z cytatem

joc7 napisał:
No tak,ale skąd rodzic ma wiedziec, że akurat "ta pani' jest OK?Czy możesz napisać którą panią omijać! Pozdrawiam!

Na forum nie mogę, ale wystarczy prwyatnie popytać rodziców, którzy mieli tam dzieci, sprawa jest dość rozpowszechniona (sam się dziwiłem, ilu ludzi na osiedlu o tym wiedziało). Innym dobrym kryterium będzie wiek wychowawczyni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, Secundo co miałes na mysli mówiąc o wieku.? Czy wg Ciebie te starsze panie są te najgorsze czy odwrotnie? Sama znam kilka dobrych "wiekowych" nauczycielek, takich z powołania. Jak równiez odwrotnie tych młodziutkich, bez doświadczenia, które nie bardzo wiedzą jak mają postępować z dzieckiem. Brick wall I powiem Ci, wiem komu powierzyłabym mojego berbecia:) Pozdrawiam:) Thumbsup
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego nie chcę kategoryzować, akurat w sprawie, o której pisałem, staż i tzw. osiągnięcia powinny budzić czujność. Najgorsza jest tam niepoważna postawa dyrekcji, która wie, ale nie chce "krzywdzić" pani. Więc pani krzywdzi dzieci i wszyscy udają, że nie ma problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AZ



Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 37

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo - sprawdz prywatna poczte
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opisałem w szczegółach na privie. Dzięki za kontakt. Zapraszam na priv innych zainteresowanych rodziców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka