Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

II Zaduszki Rockowe - Sztukateria - 02.11.2007
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mixer



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 74

PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 11:37 pm    Temat postu: II Zaduszki Rockowe - Sztukateria - 02.11.2007 Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Dudik



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 134
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 31, 2007 12:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błąd na plakacie:D Cropla nie zagra:) hehehe:P
_________________
www.cropla.art.pl
www.myspace.com/cropla
www.studio78.pl
www.ewatoczkowska.art.pl
www.zielony-aniol.pl
www.dudik.za.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 31, 2007 3:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super pomysł plakatu naprawde gratulacje pomysłodawcom- jak zobaczyłem to na mieście to myślałem że reklamują akcje znicz- ale Zaduszki Rockowe i znicz w tle naprawde hehehe....... ktoś się powinien lekko w czółko puknąć Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matka



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 117

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zastanawia, co zaduszki mają wspólnego z tym koncertem, bo nazwa zobowiązuje do czegoś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NKS



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 207
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapele ktore zagraja na koncercie beda grac utwory stworzone przez ludzi ktorych dzisiaj nie ma juz z nami...
_________________
|| www.myspace.com/nksknw ||
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
matka



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 117

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w takim razie gra warta...świeczki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ten koncercik... Jest to już 2 edycja i powiem szczerze, że atmosfera jest rewelacyjna a młodzi knurowscy muzycy starają się z całych sił aby poziom był wysoki....
Wstęp jest wolny więc nic nie stoi na przeszkodzie aby wpaść choć na chwilę i posłuchać.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

Ps. A plakat niczego sobie. Pomysł oryginalny i graficznie też nie jest źle...
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
matka



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 117

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze w plakacie jest info, że za darmo Razz ja nie skorzystał, bo to zdecydowanie nie moje klimaty, ale bardzo się cieszę, że w Knurowie dzieje się więcej niż choćby kilka lat temu...dajmy na to przed panem Ramsem. nie oceniam tu go, chodzi tylko o przedstawienie pewnego okresu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria W 2



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 208

PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś jakieś fotki z imprezy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lftor



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 31

PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaduszki?
hm. jeżeli ku pamięci zmarłych artystów było granie własych utworów, to gratuluję sposobu myślenia.
rozumiem, że przepustką do autopromocji było zagranie jednego utowru Nalepy?
wielkie brawa dla kapel, które skupiły się na uszanowaniu celu inmprezy grając piosenki nieobecnych już artystów. wspaniale było usłyszeć te utwory, w waszych aranżacjach (do których zarzutów brak).

minus także dla bandy rozgadanych i szczebioczących osób, które chyba pomyliły miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pajak



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 87
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Verbatig napisał:
Zaduszki Rockowe i znicz w tle naprawde hehehe....... ktoś się powinien lekko w czółko puknąć Thumbsup


myślę, że ty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matka



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 117

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ależ wyczerpująca i ambitna wypowiedź Pajaku;)
o tym, że nie stosowano się do przyjętych norm i zasad nie słyszałem, ale było to do przewidzenia. słyszałem natomiast o grupce nierozgarniętych osób wykrzykujacych 'punx not dead', oraz szukających 'kinderpunków', co mnie rozbawiło do łez.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Lis 07, 2007 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W istocie była pewna grupka "myślących inaczej" krzyczących to i owo i zachowujących się jakby właśnie wypuszczono ich, Bóg jeden wie skąd.
Na szczęście poszli po rozum do głowy (po mniejszej lub większej interwencji SDS Teamu) i część się uspokoiła a część po prostu wyszła.
Reasumując imprezę uważam za udaną, choć można było wybrać nieco spokojniejszy repertuar.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
DjRudy



Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 45
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sro Lis 07, 2007 12:52 pm    Temat postu: kilka refleksji Odpowiedz z cytatem

Sam zagrałem na scenie w czasie zaduszek. Myślę, że mam nieco inną perspektywę.

Odnośnie grania własnego repertuaru: założenia tegorocznego koncertu mówiły o wspominaniu Tadeusza Nalepy. Żałuję, że nikt specjalnie nie podkreślał tego faktu, nie wszyscy byli tego świadomi. Gdyby przez cały koncert nie padałyby ze sceny inne dźwięki niż te nakreślone przez jednego z mistrzów bluesa, myślę, że koncert mógłby zrobić się zbyt monotonny, mocno straciłby na odbiorze. Układ: 1 numer Nalepy, reszta dowolna, wydawał się być złotym środkiem.
Swoją drogą nie wszyscy zagrali Nalepę. Nie mam tu pretensji do organizatorów, czy też kolegów muzyków. Jednak z mojego punktu widzenia(również jako słuchacza) nieco burzyło to koncepcję całej imprezy.
W kwestii autopromocji: a kiedy mamy się promować, jeśli nie podczas jednej z zaledwie kilku imprez do roku? Wiem, że większość woli słuchać tego co już zna, ale młodzi ludzie (w tej liczbie ja) poświęcają sporo pracy i energii na stworzenie czegoś swojego. Chcemy się tym podzielić. Że nie ta impreza? Może nie to nastawienie na TEJ imprezie?

Odnośnie "tempa" prezentowanych utworów: szacunek do zmarłych, do święta przy okazji którego odbywał się koncert, owszem zobowiązuje, ale uważam że jedynie do godnego zachowania. Nieporozumieniem była spora grupa nawalonych zbuntowanych (własne[acz niewielkie] doświadczenie: przy jednym piwie lepiej się koncert zapamiętuje!). Natomiast czy sam fakt śmierci artysty ma powodować, że wspominając go ma być smutno i melancholijnie? Czy nie lepiej z radością pamiętać dokonania tych, których już nie ma? Wiem, że jest to kwestia osobistej estetyki, aczkolwiek sam twierdzę: im energetyczniejsze tego typu memoriały, tym lepiej!

Odnośnie samego koncertu: uważam go za bardzo udany. W porównaniu z poprzednią edycją zdecydowanie podniósł się poziom grania w Knurowie. Niezłym pomysłem zaproszenie Gliwickich bendów do wspólnej zabawy. Kiszenie się ciągle we własnym sosie na dobre wychodzi rzadko:P.
Rewelacyjne reakcje publiki (docenienie zarówno początkujących za włożony trud, jak i prezentujących jakiś poziom za... hmmm... niech będzie grająca braci, <<artyzm>>RazzSmile). Cieszyło mnie również to, że sporo osób wytrzymało ten maraton i zostało do końca. To świadczy jedynie o głodzie muzyki knurowskiej młodzieży i potrzebie organizowania większej ilości takich imprez.

Reasumując: spore brawa dla organizatorów (centrum kultury i Hard Rock), publiki (wielkie dzięki) i występujących (dzięki wszystkim, takie imprezy motywują mnie do większej pracy)

ufff.... to się wygadałem....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kapeccropla



Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 112

PostWysłany: Sro Lis 07, 2007 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheh moje zdanie na temat imprezy jest pozytywne, ale chciałbym zauważyć, że impreza, która obyła się rok temu wyglądała nieco inaczej, wtedy klimat był adekwatny do tego święta, hehe no w tym roku troszeczkę impreza przypominała zwykły koncert knurowskich kapel, nie oddawała klimatu hehe.

Co do muzyki też to inaczej wyglądało niż w tamtym roku bo kapele grały tylko utwory wykonawców nieżyjących lub piosenki związane z nimi, a teraz kapele zagrały jedną piosenkę Nalepy i resztę swoje(oczywiście nie wszystkie kapele tak się zaprezentowały), może te kapele nie wiedziały, żeby tak zagrać, ponieważ grały pierwszy raz na tej imprezie.

Ale mogę powiedzieć, że podobało mi się. Gdyby nie było pewnej grupki dziwnie zachowujących się "młodzieńców" hehe to na pewno było by lepiej.

A i jeszcze jedno co mnie drażniło to zero szacunku dla muzyków grających od publiczności, nie całej, ale uwierzcie, ze niezbyt fajnie się gra jak nie ma zainteresowania i na scenie słychać tyle rozmów, śmiechów i innych dźwięków, w końcu wydaje mi się za na taką imprezę przychodzi się posłuchać muzyki, a nie żeby sobie pogadać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka