Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edek



Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Macieju, odnoszę nieodparte wrażenie, że szuka pan dziury w całym. Co najmniej nie na miejscu jest "skarżenie się" na innych radnych.
Co pan zrobił w tym temacie, jak pan protestował, jak pan próbował zbudować koalicję do tego celu aby zablokować taką uchwałę, że jeżeli uważa pan ze jest zła. Samo głosowanie to za mało.

A dlaczego nie miał pan nic do powiedzenia w temacie śmieci??
Czy na wirtualnym knurowie też będziemy mogli przeczytać jak kto głosował??
Prezydent zachęcał do wypowiedzenia się i co?? NIC. Piaskownica.
Bycie radnym to nie zdawanie relacji z tego jak kto głosował, i kto był przeciw gdy ja byłem ZA.
To konieczność podejmowania trudnych i niepopularnych decyzji.

Śmieci zdrożeją, to wiemy, ale chcę mieszkać w czystym mieście gdzie segregacja jest na wysokim poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
subim



Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 115
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emanuel napisał:
Czy obowiązek ,,meldowania się" mieszkańca chcącego zabrać głos na sesji Rady Miasta dzień przed sesją u Przewodniczącego Rady, informowanie o czym chce się mówić wynika z przepisów prawa ? czy tylko u nas ? jak to jest w innych miastach ?



i czy w związku z tym, że kilku radnych nie zgadza się z tą uchwałą będziecie ją Państwo zaskarżać ?
_________________
- Poruczniku Drebin, czy pan wie, że miasto opanowały pawiany???
- To chyba wina wyborców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Gru 14, 2019 11:43 pm    Temat postu: Losy kuchni w Miejskim Przedszkolu z oddziałami... Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie po długiej przerwie Wink myślę że będę coraz częściej się tutaj pojawiał Wink próbując dotrzeć do jak najszerszego grona Mieszkańców Knurowa z informacją na temat mojej działalności jako radnego miasta Knurów i opinii na niektóre tematy.
Postanowiłem wrócić na Wirtualny Knurów, tylko dlatego że wielu mieszkańców Knurowa nie ma i nie chce mieć konta w portalu Facebook, zatem jest to jedna z niewielu możliwości aby dotrzeć do takich osób z informacją.
Jeśli ktoś z Państwa chciałby się ze mną skontaktować lub o coś zapytać proszę o kontakt na priv lub mailem na adres: milmackan@op.pl

Jest też możliwość spotkania po wcześniejszym uzgodnieniu terminu lub w trakcie dyżurów radnych, wkrótce poinformuję kiedy będę miał dyżury w 2020 roku.

Tymczasem przesyłam link do krótkiego filmiku z ostatniej sesji Rady Miasta Knurów na którym pytam o losy petycji przekazanej kilka tygodni temu prezydentowi Knurowa Adamowi Ramsowi a dotyczącej prowadzenia kuchni w Miejskim Przedszkolu z oddziałami integracyjnymi nr 13 w Knurowie.
Poniżej komentarz do filmu i link.

W czasie środowej sesji Rady Miasta Knurów pytałem prezydenta miasta Knurów pana Adama Ramsa o losy przedszkolnej kuchni w Miejskim Przedszkolu z oddziałami integracyjnymi nr 13 a konkretnie o losy petycji, która wpłynęła do niego kilka tygodni temu a którą podpisało ponad 100 mieszkańców Knurowa. Niestety nie doczekałem się odpowiedzi, ponieważ prezydent Rams wcześniej opuścił salę posiedzeń a żaden z jego zastępców (był obecny min Piotr Surówka) nie zabrał głosu... Mam nadzieję że w przedszkolu zostaną zatrudnione od września 2020 roku kucharki i cena za posiłki zostanie znacznie zredukowana. Jest to obecnie jedyne przedszkole integracyjne w Knurowie a ceny posiłków w nim są najwyższe spośród wszystkich knurowskich placówek oświatowych. Szanowni Rodzice dzieci uczęszczających do tego przedszkola zapewniam że w dalszym ciągu będę walczył o interesy Waszych dzieci. Bez komentarza...

https://youtu.be/T3zOJxM3wNs
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 2:26 am    Temat postu: Dyżur radnych Odpowiedz z cytatem

Szanowni Mieszkańcy Knurowa
jeśli mają Państwo jakiś problem lub poprostu chcą porozmawiać, serdecznie zapraszam na wtorkowy dyżur radnego, który będę pełnił w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 9 w Knurowie razem z radną Eweliną Maj.
Początek dyżuru o godzinie 16.00, dyżur potrwa do godziny 17.00.
Serdecznie zapraszam Smile
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84
Strona 84 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka