Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pasy Smart Kid Belt

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rados



Dołączył: 10 Gru 2016
Posty: 6

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 4:43 pm    Temat postu: Pasy Smart Kid Belt Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o pasach smart kid belt? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, czy przypinacie dzieciaki takimi pasami. Szczerze mówiąc dowiedziałem się o pasach dopiero z reklamy w tv, wydają się dobrą alternatywą dla fotelików. Chodzi mi oczywiście o starsze dzieci Smile takie w wieku szkolnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
ironmarcin



Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 10

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oszczędzajcie na bezpieczeństwie waszych dzieci! Artykuł ku przestrodze: https://wiadomosci.wp.pl/jedno-dziecko-mialo-szanse-przezyc-przejmujacy-apel-eksperta-6364249033328769a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakwi



Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 136

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cytat:

"Niestety boczne zderzenie z ciężarówką należy do zabójczych. Dzieci, które nie znajdują się w dobrej klasy fotelikach, wyposażonych w ochronę przed bocznymi zderzeniami, nie dostają szansy"

aż chce się dodać że najlepiej jakby fotelik był z firmy xyz

a na zderzenie z ciężarówką raczej nie ma żadnego złotego środka czy czy fotelika

Używam SKB gdzieś od roku, zanim kupiłem przeczytałem chyba wszystko co znalazł wujek google i opinie masz pół na pół, lobby fotelikowe oczywiście na nie bo tylko fotelik i to taki z górnej półki.

Jeżeli to coś dostało homologację znaczy się że spełnia swoje zadanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rados



Dołączył: 10 Gru 2016
Posty: 6

PostWysłany: Sob Mar 30, 2019 2:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie się zastanawiam, czy ta cała nagonka na ten adapter do pasów to nie jakaś ściema, bo właśnie homologację mają, też czytałem na ich temat sporo i niby są bezpieczne. Wiadomo, że malucha pasami się nie przypnie, ale większe dziecko już tak. Jeszcze ten odrażający tytuł "jedno dziecko miało szansę przeżyć"... serio?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sob Mar 30, 2019 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rados napisał:
Właśnie się zastanawiam, czy ta cała nagonka na ten adapter do pasów to nie jakaś ściema, bo właśnie homologację mają, też czytałem na ich temat sporo i niby są bezpieczne. Wiadomo, że malucha pasami się nie przypnie, ale większe dziecko już tak. Jeszcze ten odrażający tytuł "jedno dziecko miało szansę przeżyć"... serio?!


Homologacje mają bo bez niej nie można wprowadzić towaru do sprzedaży.
Natomiast nie mają certyfikatu bezpieczeństwa, bo żadna federacja konsumencka go nie wydała.

Czyli technicznie wszystko jest ok, ale nikt nie gwarantuje że to działa i spełni swoje zadanie w zderzeniu.

Sam producent sugeruje jako rozwiązanie okazjonalne a nie codzienne.
Cytat:
Idealnie sprawdzi się w taksówce i na wycieczce szkolnej. Przewożenie Twoich dzieci przez najbliższych czy znajomych nigdy nie było tak proste.
https://smartkidbelt.com/pl/#korzysci
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka