Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble na wymiar

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kessel



Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 66
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 1:00 am    Temat postu: Meble na wymiar Odpowiedz z cytatem

Cześć, czy w Knurowie lub w najbliższej okolicy jest firma lub stolarz, którego możecie polecić w tematyce mebli na wymiar. Interesowałaby mnie zabudowa przedpokoju w mieszkaniu i wykonanie szaf do tego pomieszczenia. Szukam osoby która zarówno doradzi w temacie, jak i wykona zlecenie dobrze.

Czy ktoś ostatnio może korzystał z tego typu usług lub jest w stanie polecić firmę, osoby? Dzięki za pomoc i ew. namiary na fachowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Maverick



Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 35
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

besi.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iro



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 146
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poniżej mój wpis z sierpnia 2017.
Na dzisiaj mogę dodać, że od tamtego czasu Pan Andrzej wykonał jeszcze kilka innych zleceń w rodzinie i wszyscy są zadowoleni. Zarówno z jakości jak i z ceny


Temat dla mnie na czasie,w ostatni piątek do nas przyjechała zabudowa kuchni i już stoi i cieszy oko.
Po rekomendacji siostry zdecydowaliśmy się na współpracę z Panem Andrzejem z Rudy Śląskiej i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni.
Pan jest świadom tego co robi, chętnie wytlumaczy, pokaże, doradzi lub odradzi jeśli zajdzie potrzeba. Nam wstępna wycenę wykonał na podstawie szkicu, który mu wysłałem, potem umówiliśmy się na dokładniejsze pomiary a po kilku dniach przygotował nam wizualizację komputerową, która pomogła nam podjąć decyzję.
Kuchnia była gotowa w umówionym terminie, sam montaz sprawny i dokładny, szczerze polecam
Gdyby ktoś był zainteresowany nr tel
505180052
Irek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka