Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Proroctwa prezydenckie A.D. 2018
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej45



Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 20
Skąd: KNURÓW

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czuby mieszkają na kolonii. A po za tym co mnie wyzywasz a skąd wiecie czy nie będzie lepiej. Trzeba zarazykować i zagłosować na kandydata PiS gdy wogóle jeśli wystartuje ktoś z PiS-u bo tego nie wiem czy wystartuje ktoś z PiS-u.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem krótko ja nie pisałem ze PO ma rządzić my mieszkańcy chodzimy na wybory my decydujemy kto będzie rządził naszym miastem w Polsce I jak widzę w naszym mieście ludzi dzielą politycy.Jeszcze długo będzie bagno takim myśleniem myśmy nie dorośli do państw demokratycznych ja już mam małe szanse bo swoje lata przeżyłem.Powodzenia w przyszłych wyborach abyście nie wymienili byłego prezydenta na jakieś Gów---O.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gafhproject



Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 64

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej45 napisał:
Czuby mieszkają na kolonii. A po za tym co mnie wyzywasz a skąd wiecie czy nie będzie lepiej. Trzeba zarazykować i zagłosować na kandydata PiS gdy wogóle jeśli wystartuje ktoś z PiS-u bo tego nie wiem czy wystartuje ktoś z PiS-u.


Używając trzykrotnie nazwy tej partii widać, że jesteś z nią związany emocjonalnie. W przypadku samorządów istotne jest to aby kandydat proponował coś dla rozwoju miasta. Nie wydaje mi się, ba jestem przekonany, że nie powinno mieć dla wyborców znaczenia czy jest w partii rządzącej czy jest bezpartyjny. Liczą się konkretne propozycje i wizja rozwoju miasta. Jeśli dalej ludzie w wyborach samorządowych będą głosowali na partie a nie na konkretne rozwiązania to nie widzę tego dobrze.

Btw. Czemu akurat trzeba zaryzykować i głosować na kandydata PiS?
Btw. 2. Nie jestem z kolonii ale te 'czuby' jak ich nazwałeś niejednokrotnie będą bardziej przydatni społeczeństwu niż Ty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NOMAD402



Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 12

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej45 napisał:
Ja myślę jakby PiS wystawił w Knurowie młodego zdolnego kandydata to wtedy być może by była druga tura albo mógłby nawet wygrać wybory jakby umiał przekonać mieszkańców Knurowa i jakby pokazał program co ma zamiar zrobić w Knurowie to wtedy jest szansa na wygranie wyborów przez kandydata PiS. Ale najpierw musi PiS wystawić bo nie nie wiadomo czy mam zamiar bo nic nie słychać na razie na ten temat.


1000+ Dla Knurowian i 100% wygrane wybory Smile niestety :\
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej45 napisał:
Ja myślę jakby PiS wystawił w Knurowie młodego zdolnego kandydata...


60 lat młody wiek! Think
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko nie PIS, bo ja nie chcę żeby Knurów służył na rydzyka.... Myślę że obecny Prezydent wygra tzn jestem tego pewny bo szczerze to najlepszy kandydat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mamy kolejnych kandydatów. Pytanie kto to?

W sobotę Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości poinformował o zaakceptowaniu kolejnych kandydatur na prezydenta miast. Oprócz Iwony Mularczyk, w gronie ogłoszonych kandydatów znaleźli się również Krzysztof Roman Dziwisz (Żyrardów), Paweł Żak (Knurów) oraz dotychczasowy prezydent Siemianowic Śląskich - Rafał Piech.

http://natemat.pl/244369,wybory-samorzadowe-2018-iwona-mularczyk-na-prezydenta-nowego-sacza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bananek napisał:
No to mamy kolejnych kandydatów. Pytanie kto to?

W sobotę Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości poinformował o zaakceptowaniu kolejnych kandydatur na prezydenta miast. Oprócz Iwony Mularczyk, w gronie ogłoszonych kandydatów znaleźli się również Krzysztof Roman Dziwisz (Żyrardów), Paweł Żak (Knurów) oraz dotychczasowy prezydent Siemianowic Śląskich - Rafał Piech.

http://natemat.pl/244369,wybory-samorzadowe-2018-iwona-mularczyk-na-prezydenta-nowego-sacza


Zgaduje, że to ten:
Okręg nr12
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej45



Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 20
Skąd: KNURÓW

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wyraziłem tylko swoje zdanie na temat wyborów na prezydenta Knurowa i nikogo nie zmuszam aby głosowaliście na kandydata PiS możecie głosować na kogo chcecie nawet na Ramsa i nie rozumiem waszej krytyki na mnie bo powtórzę wyraziłem swoje zdanie na ten temat. Jeśli chodzi o kandydata PiS to go nie znam pierwszy raz o nim słyszę czy zagłosuję na niego czy kogoś innego jeszcze zobaczę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam nadzieję, że wejdzie dwukadencyjność i nastąpi niebawem jakaś zmiana na górze. Wtedy nie będzie tak łatwo zapuścić korzeni na ciepłej posadce, jak Frankiewicz czy Rams.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to prezydenci sami zapuszczają korzenie ? bo chyba to ludzie ich wybierają Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
A ja mam nadzieję, że wejdzie dwukadencyjność i nastąpi niebawem jakaś zmiana na górze. Wtedy nie będzie tak łatwo zapuścić korzeni na ciepłej posadce, jak Frankiewicz czy Rams.


Plus posłowie i senatorowie.
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka