Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NOMAD402



Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 12

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Karta Parkingowa to jedyny dokument uprawniający osoby z niepełnosprawnością do parkowania na „kopertach”. Jest wydawana na osobę (nie na samochód) lub placówkę. "

Nie jestem w temacie ,proszę odpowiedzieć ile kart parkingowych ma prawo mieć jedna osoba niepełnosprawna?, temat rozwinę później .
pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NOMAD402 napisał:
"Karta Parkingowa to jedyny dokument uprawniający osoby z niepełnosprawnością do parkowania na „kopertach”. Jest wydawana na osobę (nie na samochód) lub placówkę. "

Nie jestem w temacie ,proszę odpowiedzieć ile kart parkingowych ma prawo mieć jedna osoba niepełnosprawna?, temat rozwinę później .
pozdrawiam



Oczywista odpowiedź, że jedną. Pytanie tylko, jak wygląda sytuacja, gdy niepełnosprawny jest właścicielem więcej niż jednego pojazdu, może wtedy dostaje się kolejną kartę na drugi samochód?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NOMAD402



Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 12

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karta parkingowa z samej nazwy jest kartą parkingową dla osoby niepełnosprawnej a nie dla pojazdu .
Można mieć 10 aut a karta jest tylko jedna ,więc proszę mi wytłumaczyć taką sytuację , na mojej ulicy mieszkają osoby niepełnosprawne i to fakt nie mam co do tego żadnych wątpliwości aczkolwiek jakim cudem mają te same karty za szybami swoich
posiadanych samochodów? ,ksero laminat i gotowe??? coś tu jest nie halo
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NOMAD402 napisał:
Karta parkingowa z samej nazwy jest kartą parkingową dla osoby niepełnosprawnej a nie dla pojazdu .
Można mieć 10 aut a karta jest tylko jedna ,więc proszę mi wytłumaczyć taką sytuację , na mojej ulicy mieszkają osoby niepełnosprawne i to fakt nie mam co do tego żadnych wątpliwości aczkolwiek jakim cudem mają te same karty za szybami swoich
posiadanych samochodów? ,ksero laminat i gotowe??? coś tu jest nie halo


Karta jest zabezpieczona hologramem więc posługiwanie się ksero jest nielegalne.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NOMAD402



Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 12

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:
NOMAD402 napisał:
Karta parkingowa z samej nazwy jest kartą parkingową dla osoby niepełnosprawnej a nie dla pojazdu .
Można mieć 10 aut a karta jest tylko jedna ,więc proszę mi wytłumaczyć taką sytuację , na mojej ulicy mieszkają osoby niepełnosprawne i to fakt nie mam co do tego żadnych wątpliwości aczkolwiek jakim cudem mają te same karty za szybami swoich
posiadanych samochodów? ,ksero laminat i gotowe??? coś tu jest nie halo


Karta jest zabezpieczona hologramem więc posługiwanie się ksero jest nielegalne.


To było w przenośni Smile a tak na serio jak widzę że ktoś nadużywa swoich uprawnień to mam ochotę mu przyp.....
Trzeba zrobić zdjęcia wszystkich kart i sprawdzić w organie wydającym karty parkingowe i zrobić z tym porządek raz na zawsze .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NOMAD402



Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 12

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę temat umarł czyli jest przyzwolenie na nadużywanie kart parkingowych przez niepełnosprawnych(umysłowo)???
Osoby chorej niema 3 dni a rodzinka rządzi na miejscach dla niepełnosprawnych , nie ma gdzie zaparkować to ciach karteczka za szybę i gotowe , krew mnie zalewa jak to wiszę i to na własne oczy ! ,oby im nie była kiedyś naprawdę potrzebna .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli jest w rodzinie uprawniony do karty parkingowej - to auto z taka kartką ma prawo parkować na miejscu dla niepełnosprawnych i to niezależnie czy akurat przebywa on w domu - tak jest w miejscu zamieszkania

też mam taką kartę wydaną na syna i jeśli nie ma innych miejsc parkingowych, to korzystam - jeśli są to parkingi poza miejscem zamieszkania, to parkuje na miejscu dla niepełnosprawnych tylko i wyłącznie gdy przewożę mojego syna
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NOMAD402



Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 12

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2018 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM napisał:
jeśli jest w rodzinie uprawniony do karty parkingowej - to auto z taka kartką ma prawo parkować na miejscu dla niepełnosprawnych i to niezależnie czy akurat przebywa on w domu - tak jest w miejscu zamieszkania

też mam taką kartę wydaną na syna i jeśli nie ma innych miejsc parkingowych, to korzystam - jeśli są to parkingi poza miejscem zamieszkania, to parkuje na miejscu dla niepełnosprawnych tylko i wyłącznie gdy przewożę mojego syna


Widzę że dalej się nie rozumiemy , moje wcześniejsze pytanie było ile kart może posiadać jedna osoba niepełnosprawna,bo jak jedną to już dorwę młodego wysportowanego delikwenta który sobie za dużo pozwala(dwa auta w rodzinie jedna os.niepełnospr. dwa miejsca zajęte notorycznie .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 osoba może mieć tylko 1 kartę, jeśli jest więcej, to albo to są kopie oryginału, albo wtórniki - po zgubieniu zniszczeniu tej pierwszej, lub w ogóle stare karty, które już są nie ważne - wprowadzono, chyba w 2013, nowe karty
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka