Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 10:32 pm    Temat postu: DRUGA KARETKA DLA KNUROWA :) Odpowiedz z cytatem

Cieszę się że już od jutra będziemy bezpieczniejsi. Mam potwierdzenie od 1 września rozpoczyna ,,stacjonowanie" w Knurowie drugi zespół ratownictwa medycznego.
Dziękuję raz jeszcze za pomoc wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji mojej koncepcji.

Pozdrawiam serdecznie

_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 9:54 pm    Temat postu: ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY :) Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do współpracy Wink Zachęcam do obejrzenia krótkiego filmu. Wink

https://www.facebook.com/kukiz15gliwice/videos/690996284440591/
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 9:54 am    Temat postu: POMOC DLA PANI MARZENY Odpowiedz z cytatem

Jeśli Państwo mogą to apeluję pomóżcie Pani Marzenie, mieszkance Knurowa, która walczy z rakiem. Szczegóły pod poniższym linkiem.

https://zrzutka.pl/gr2chs#
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 12:15 am    Temat postu: ZWYCZAJNA SESJA RADNY MIASTA KNURÓW Odpowiedz z cytatem

W czasie środowej sesji RM Knurów złożyłem w sumie 11 interpelacji, są to sprawy, które zgłaszali mi Państwo od kilku tygodni. Niestety jako jedyny z całej Rady na sesji nie uzyskałem odpowiedzi prezydenta Adama Ramsa na moje interpelacje. Otrzymam ją w ciągu 21 dni na piśmie. W poniższym tekście mogą Państwo przeczytać czego dotyczyły te interpelacje jaki o interpelacjach innych radnych. Zachęcam do zapoznania się z treścią artykułu. Poniżej link:

http://naszknurow.pl/knurow-w-srode-odbyla-sie-sesja-rady-miasta-padlo-wiele-waznych-pytan/
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie radny.
Czyżby znowu uskrzydliła pana jedna załatwiona sprawa?
Przypomnę, że w swoim programie naobiecywał Pan tyle, że karetka to jedynie kropla w morzu obietnic wyborczych...
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
subim



Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 115
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Panie radny.
Czyżby znowu uskrzydliła pana jedna załatwiona sprawa?


ale gdyby wszyscy z nich "załatwili" po jednej sprawie którą obiecali .... Mr. Green
_________________
- Poruczniku Drebin, czy pan wie, że miasto opanowały pawiany???
- To chyba wina wyborców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pan_wątrobian



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 63
Skąd: z zaskoczenia

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sukces jak widać ma wielu ojców, tylko nie wydaje mi się, by ten z Knurowa był aż tak wszechmogący.
cytat za PL:
Cytat:
Ambulans, który ma się pojawić w Knurowie, to jedna z 20 karetek zakupionych przez Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach. Pozostałe trafiły lub wkrótce trafią do Katowic, Zabrza, Gliwic, Mysłowic, Siemianowic Śląskich, Rudy Śląskiej, Tychów, Mikołowa, Pyskowic, Tarnowskich Gór, Radzionkowa, Jastrzębia-Zdroju oraz Rybnika. Większość z nich zastąpi stare, wyeksploatowane samochody. Tymczasem w przypadku Knurowa zdecydowano, że przyda się druga karetka. Co o tym przesądziło?
- To efekt zmian w Wojewódzkim Planie Działania Systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne - poinformowano nas w biurze prasowym Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach. – Plan jest tworzony i aktualizowany przez wojewodę śląskiego, zatwierdza go Ministerstwo Zdrowia. Zmiany z 2017 roku obejmują powstanie w województwie śląskim dodatkowych czterech Zespołów Ratownictwa Medycznego, w tym jednego w Knurowie.

_________________
do rany przyłóż - zagoi lub wyżre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@pan_wątrobian:Możesz podać źródło artykułu? Chętnie przeczytam całość.
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
pan_wątrobian



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 63
Skąd: z zaskoczenia

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ proszę:
http://przegladlokalny.eu/druga-karetka-na-ratunek

I jeszcze coś:
pod koniec stycznia 2016 radny udziela wywiadu Życiu Naszego Powiatu:
Cytat:
Sztandarowym punktem programowym jest druga karetka dla miasta. Jak wygląda realizacja tego punktu?

(...) Pogotowie ratunkowe ściśle nie podlega gminie i nie jest w jej kompetencjach. Jednak gmina przy współpracy z powiatem oraz województwem może pomóc w załatwieniu drugiego zespołu ratunkowego dla Knurowa. Jednym z moich pierwszych kroków jako radnego było poruszenie tej sprawy na komisji bezpieczeństwa Publicznego. Odbyło się spotkanie z przedstawicielem WPR z dr Świerszczem (stacja Gliwice). Komisja uzgodniła, że sprawa jest ważna i zadecydowano aby napisać list intencyjny do Wojewody Śląskiego. Aktualnie z tego co wiem sprawa utknęła w martwym punkcie. List powinien być wystosowany przez przewodniczącego komisji czyli Radnego Janusza Szydło, który z powierzonego jemu zadania od kwietnia tamtego się nie wywiązał do tej pory.Tej sprawy tak nie zostawię. Będę walczył.


Luty 2016:
Cytat:
Przypomnę jeszcze że w tej sprawie w ubiegłym roku spotkałem się osobiście w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach z ówczesnym wicewojewodą śląskim odpowiedzialnym między innymi za służbę zdrowia na śląsku Piotrem Spyrą. Niestety od kiedy tylko podjąłem działania w tym kierunku nie mam żadnego wsparcia ze strony przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa radnego Janusza Szydło oraz ze strony Prezydenta Miasta Adama Ramsa również przewodniczący Rady Miasta Tomasz Rzepa jest tutaj bierny. Działał będę jednak dalej aż do skutku...


październik 2016:
Cytat:
Wracając do najważniejszego, czyli naszej wspólnej akcji, dotyczy ona pozyskania dla mieszkańców Knurowa oraz ościennych gmin drugiej karetki pogotowia na stałe stacjonującej w Knurowie (obecnie jest tylko jedna).
W najbliższym czasie ruszy akcja zbierania podpisów pod petycją do Wojewody Śląskiego pana Jarosława Wieczorka w powyższej kwestii.
Pani poseł Barbara Chrobak zadeklarowała z kolei pomoc dla naszego działania od strony parlamentarnej, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni.


Czerwiec 2017:
Cytat:
Kilka tygodni temu w trakcie posiedzenia komisji bezpieczeństwa dwóch radnych z ramienia PiS, Henryk Kurowski i Paweł Szkatuła złożyło wniosek o zwrócenie się do wojewody w sprawie drugiej karetki i zaproszenie go na posiedzenie komisji, która jednogłośnie wniosek ten przegłosowała. Z tutejszego urzędu zostało w tej sprawie wysłane pismo do dyrektora WPR pana Artura Borowicza oraz wojewody śląskiego pana Jarosława Wieczorka.

W czasie dzisiejszego posiedzenia przewodniczący Janusz Szydło odczytał odpowiedź na to pismo, z której wynika że zarówno dyrektor Artur Borowicz jaki wojewoda Jarosław Wieczorek tłumaczą że nie jest to w tej chwili możliwe z powodów finansowych.

Czy Kandzior, Kurowski, Szkatuła, ale i przewodniczący komisji Szydło wraz z całą komisją przegrali tą batalię?

Maciej Kandzior zapowiada że skoro w taki sposób się nie udało, to spróbuje inaczej, zamierza wraz z członkami Ruchu Kukiz 15′ oraz mieszkańcami Knurowa zbierać podpisy pod pismem skierowanym do Wojewody Śląskiego pana Jarosława Wieczorka w sprawie zgłoszenia przez niego ,,zapotrzebowania” na drugi zespół ratowniczy w Knurowie do Ministerstwa Zdrowia i NFZ, tak aby ten zespół został jak najszybciej zakontraktowany.


Czy coś pominąłem? Nie wiem. Na pewno ominęła mnie zapowiadana szumnie akcja zbierania podpisów. Odbyła się? Ktoś wie?
I teraz odpowedzcie sobie sami, czy druga karetka jest faktycznie sukcesem radnego?
_________________
do rany przyłóż - zagoi lub wyżre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ MaciejKandzior Panie radny jak to w końcu było z tą karetką?
Pan twierdzi, że to Pan załatwił ale coś mi nie pasowało w tym wszystkim.

http://bip.katowice.uw.gov.pl/ratownictwo/Woj_plan_dzialania.html

Pod powyższym linkiem kryje się "Wojewódzki Plan Działania Systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne".
Pobierałem aktualizację z 03/2017 i otworzyłem plik "Opis zmian Aktualizacja 3_2017.pdf" i po dotarciu do strony nr 3 wszystko stało się jasne.
Karetka w naszym mieście pojawiła się w skutek przeprowadzenia analiz czasów dotarcia i wskaźników obciążeń zespołów RM a nie w skutek interpelacji radnych.

Panie radny Macieju ładnie to tak przypisywać sobie nieprawdziwe zasługi?

Proponuję zjeść Snickersa i przestać gwiazdorzyć!

Zainteresowanym tematem życzę miłej lektury.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage Super Super Super Super Super Super Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xdander czepiasz się,, biednego radnego,, znasz takie powiedzenie? dajcie mi ludzi a ja to zrobię! haha
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szpitalniak napisał:
Xdander czepiasz się,, biednego radnego,, znasz takie powiedzenie? dajcie mi ludzi a ja to zrobię! haha

Tego nie znałem, ale inne mi się przypomniało:

"Jak się postaramy, to zrobicie!"
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
hank82



Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 108
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Paź 01, 2017 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też się przypomniał aforyzm:
"Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich"(Cyceron),
_________________
in omnia paratus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hank82 napisał:
Mi też się przypomniał aforyzm:
"Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich"(Cyceron),


Bardzo dobre stwierdzenie. To dlatego punktuję osoby, które nie dość że uważają się za jedynie słuszne i nieomylne to jeszcze nie potrafiąc przyznać się do błędu uporczywie przypisują sobie cudze zasługi...

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82, 83, 84  Następny
Strona 81 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka