Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ministerstwo wódki i śledzia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
knurowianin_koral



Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 5

PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie odzew z Waszej strony, bo bałem się, że to tylko ja jestem taki dziwny, że mnie to przeszkadza.
A więc do dzieła!
Oto moje pomysły:
1. Zrobić listę mieszkań dla których ten lokal jest uciążliwy
Przejść się po tych wszystkich mieszkańcach z prośbą o podpis pod pismem, które złożymy jako mieszkańcy do Urzędu Miasta z prośbą o cofnięcie pozwolenia na sprzedaż alkoholu.
2. Umówić się miedzy nami, że będziemy np. rotacyjnie, inna osoba każdej nocy, dzwonić na policję ze zgłoszeniem zakłócania ciszy nocnej. Urząd Miasta będzie mógł poprosić potem policje aby podała, czy rzeczywiście były takie zgłoszenia i uzasadnione interwencje.
3. Zgłosić ten problem w spółdzielni i wciągnąć go do porządku obrad posiedzeń - choć nie wiem czy tam się takie problemy omawia, bo nigdy tam nie byłem. Może ktoś wie?
4. Zorganizować się. Może zrobić jakieś spotkanie / zebranie aby się dogadać jak działać.
Piszcie tu swoje pomysły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co pamiętam to detektyw Aneta Nowak na zlecenie właścicieli zbierała opinie na temat ministerstwa, może by umiała jakoś pomóc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianka09



Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sie czyta wasze komentarze to az sie czlowiek zastanawia skad sie tacy ludzie biorą ... Czy wy na prawdę nie macie nic lepszego do roboty od tego planowania jak zamknąć wszystkie bary w Knurowie ? Az sie ciśnie na język "nie pamięta wół jak cielęciem był". Wybaczcie ale sama mieszkam w bloku koło ministerstwa i jakos szczególnie mnie to nie dotyka. Jest lato to i ludzie siedzą na ogródku ale nie przesadzałabym ze stwierdzeniem ze jest tu ciagle głośno ... Jeśli juz uda wam sie ten "super" plan pozamykana wszystkich knajp to powiedzcie gdzie podzieje sie ta cała młodzież ? Bedzie siedzieć pod waszym blokiem na ławkach pic piwo i dalej robić hałas ! I wtedy co zrobicie ? Zlikwidujecie wszystkie ławki? Nie wiem co przez was przemawia ale Ludzie opamiętajcie sie, bo to jest jakiś komedio-dramat te wasze plany. Polecam zajęcie sie czymś ciekawszym moze pielenie ogródka ? Będziecie mniej zestresowani i moze przy okazji bardziej wyrozumiali Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parot



Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 7

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 9:12 pm    Temat postu: ministrestwo Odpowiedz z cytatem

Chętnie poznam osobę, której pijacki jazgot i rynsztokowe słownictwo nie przeszkadza. Na terenie LWSM obowiązuje cisza nocna od 22 do 6 i dotyczy wszystkich, zarówno lokatorów jak i właścicieli knajp wynajmujących lokale, oraz ich gości.
My tylko żądamy poszanowania zasad zawartych w statucie LWSM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartosz-ko



Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 341
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurowianka ma rację. Jak się czyta wasze posty, to przestaje dziwić że Knurów jest jednym z najbardziej wymarłych miasteczek i największą dziurą w okolicy. Jeden wielki dom spokojnej starości, albo raczej umieralnia powiatu Mr. Green
Jak wam tak wszystko przeszkadza, to sobie stopery do uszu kupcie, albo wyjedźcie do lasu. Chociaż i to by pewnie przeszkadzało, bo dzięcioły będą hałasować Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
obywatelgc



Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lip 01, 2017 12:13 am    Temat postu: Ministerstwo Odpowiedz z cytatem

Jak uważasz że Knurów to zaścianek i dziura to się po prostu wyprowadź. Rozumiem, że w twojej ocenie o atrakcyjności miasta decyduje darcie gęby przez całą noc i zakłócanie spokoju innym ? Zakłócanie ciszy nocnej to łamanie prawa. A na łamanie prawa zgody niema. Chociaż jeden pomysł mi się podoba tylko w trochę innej formie. Skoro są tacy dla których przyjemnością jest zachowanie godne człowieka pierwotnego, to faktycznie najlepiej będzie dla wszystkich by przenieśli się do lasu. Tam mogą do woli dać upust swoim instynktom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartosz-ko



Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 341
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lip 01, 2017 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Histeria i przesada aż do bólu. Strasznie nadwrażliwi jesteście. Ja się nie dziwię, że młodzieży tutaj czasem odbija. Nawet im współczuje. Nie ma dyskoteki, z boisk porobione parkingi, a w knajpie wieczorem też nie można posiedzieć, bo dzicy ludzie w swoich małych domkach wszczynają protesty Mr. Green więc pozostaje chlanie na przystanku i demolka.

Pewnie, że się wyprowadzę. Dziękuję za sugestię światły i niewyspany człowieku Wave
Nie będę tęsknił za tym wyłożonym kostką i pełnym smutnych ludzi miejscem.
Możecie sobie śmiało dalej wrzucać wszystkich do jednego worka. To jest nawet zabawne Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurowianin_koral



Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sob Lip 01, 2017 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otwieranie kolejnych knajp w Knurowie nie odmłodzi miasta.
Śpiewanie 100 lat o 2-giej w nocy na ulicy przed lokalem albo konkursy kto głośniej krzyknie "ku**a" o 4-tej nad ranem to nie jest coś na co będzie nasza zgoda!

Nie mamy nić przeciwko imprezowaniu, bo sami to robiliśmy albo nawet robimy ale nigdy kosztem innych!

Jest miejsce i czas na imprezowanie oraz na odpoczynek i spanie.
"Cisza nocna" ustalona jest właśnie po to.

Zbieramy więc przeciwników tej uciążliwej knajpki.
Póki co jest nas więcej.

Knurów jest fajnym miejscem do mieszkania i nie pozwolimy tego zepsuć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może trzeba zastosować coś takiego



Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parot



Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 7

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wiocha to to co dzieje się pod śledziem, Proponuję tvardemu by zaprosił śledziowe towarzystwo pod swoje mieszkanie i przetestował swoją cierpliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

parot napisał:
Dla mnie wiocha to to co dzieje się pod śledziem, Proponuję tvardemu by zaprosił śledziowe towarzystwo pod swoje mieszkanie i przetestował swoją cierpliwość.


Ktoś wydał zezwolenie na otwarcie lokalu z wyszynkiem
Ktoś wydał temu lokalowi koncesję na sprzedaż alkoholu

Więc może zamiast biadolić na forum, że to czy tamto, zacznijcie nie tylko wzywać mundurowych, ale napisać trzeba skargę do UM.

Ale widać łatwiej tutaj wylewać swoje żale... a najlepiej pozamykać wszystkie lokale w Knurowie
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parot



Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie wydał zezwolenia na darcie się do 5 nad ranem. Widzę że piętnowanie chamskich zachowań nie przypadło co niektórym do gustu. Domaganie się przestrzegania prawa to nie histeria ani biadolenie. Myślę, że zdecydowana interwencja Policji doprowadziła by do przywrócenia porządku. Nie uważam, by trzeba było likwidować lokale w Knurowie. Wystarczy zamknąć te, które lekceważą prawo i notorycznie zakłócają spokój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

parot napisał:
Nikt nie wydał zezwolenia na darcie się do 5 nad ranem. Widzę że piętnowanie chamskich zachowań nie przypadło co niektórym do gustu. Domaganie się przestrzegania prawa to nie histeria ani biadolenie. Myślę, że zdecydowana interwencja Policji doprowadziła by do przywrócenia porządku. Nie uważam, by trzeba było likwidować lokale w Knurowie. Wystarczy zamknąć te, które lekceważą prawo i notorycznie zakłócają spokój.


Brak mi słów... widzę totalny brak umiejętności czytania ze zrozumieniem a do tego brak podstaw prawa...

Brick wall Brick wall Brick wall Brick wall
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parot



Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 7

PostWysłany: Sob Lip 08, 2017 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie: brak umiejętności czytania ze zrozumieniem...
Info dla znawcy prawa:
Kodeks Wykroczeń:
Art. 51.
§ 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu, środka odurzającego lub innej podobnie działającej substancji lub środka, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
§ 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lip 08, 2017 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

parot napisał:
No właśnie: brak umiejętności czytania ze zrozumieniem...
Info dla znawcy prawa:
Kodeks Wykroczeń:
Art. 51.
§ 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu, środka odurzającego lub innej podobnie działającej substancji lub środka, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
§ 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.


A pisałeś to jeszcze gdzieś czy tylko tu na forum potrafisz ?? Think
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka