Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezydent RP
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marro napisał:
Xander_cage napisał:
@ Unjay: Szanowny Unjay! Niniejszym pragnę zwrócić Ci honor! Oświadczam, iż nigdy więcej nie skalam swoją wypowiedzią tematu w którym wiesz więcej ode mnie (zwłaszcza tematach politycznych i temacie imigrantów). Wybacz moje natręctwo i kompletny brak wiedzy.

Pozdrawiam
Xander


Obawiam się, że musiałbyś zrezygnować z udzielania się na forum zatem Wink Faktem jest, że mi też już zbrzydło Wink


Szkoda będzie ale tak właśnie zrobię Smile
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Marro napisał:
Xander_cage napisał:
@ Unjay: Szanowny Unjay! Niniejszym pragnę zwrócić Ci honor! Oświadczam, iż nigdy więcej nie skalam swoją wypowiedzią tematu w którym wiesz więcej ode mnie (zwłaszcza tematach politycznych i temacie imigrantów). Wybacz moje natręctwo i kompletny brak wiedzy.

Pozdrawiam
Xander


Obawiam się, że musiałbyś zrezygnować z udzielania się na forum zatem Wink Faktem jest, że mi też już zbrzydło Wink


Szkoda będzie ale tak właśnie zrobię Smile

Nie opowiadaj dalej bzdury, a jak ktoś Ci je wytknie to się obraź. Jak prawdziwy twardziel.
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
Xander_cage napisał:
Marro napisał:
Xander_cage napisał:
@ Unjay: Szanowny Unjay! Niniejszym pragnę zwrócić Ci honor! Oświadczam, iż nigdy więcej nie skalam swoją wypowiedzią tematu w którym wiesz więcej ode mnie (zwłaszcza tematach politycznych i temacie imigrantów). Wybacz moje natręctwo i kompletny brak wiedzy.

Pozdrawiam
Xander


Obawiam się, że musiałbyś zrezygnować z udzielania się na forum zatem Wink Faktem jest, że mi też już zbrzydło Wink


Szkoda będzie ale tak właśnie zrobię Smile

Nie opowiadaj dalej bzdury, a jak ktoś Ci je wytknie to się obraź. Jak prawdziwy twardziel.


A kto tutaj się obraził? Po prostu nie lubię kopać się z koniem. I tak nie przyjmujesz żadnych argumentów, które są sprzeczne z Twoją KOD lemingozą, więc nie zamierzam walić grochem o ścianę. Ty widocznie nie potrafisz się z tym pogodzić i non stop święcisz swój pseudo triumf podpierając się wypowiedziami ludzi opozycji i bardzo obiektywnych mediów przywołujesz moje posty i prowokujesz abym nadal z Tobą dyskutował. Niedoczekanie Twoje kolego sympatyczny. TO jest ostatni post w tym temacie, którym jednocześnie zamykam jakąkolwiek dyskusję z Tobą.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
unjay napisał:
Xander_cage napisał:
Marro napisał:
Xander_cage napisał:
@ Unjay: Szanowny Unjay! Niniejszym pragnę zwrócić Ci honor! Oświadczam, iż nigdy więcej nie skalam swoją wypowiedzią tematu w którym wiesz więcej ode mnie (zwłaszcza tematach politycznych i temacie imigrantów). Wybacz moje natręctwo i kompletny brak wiedzy.

Pozdrawiam
Xander


Obawiam się, że musiałbyś zrezygnować z udzielania się na forum zatem Wink Faktem jest, że mi też już zbrzydło Wink


Szkoda będzie ale tak właśnie zrobię Smile

Nie opowiadaj dalej bzdury, a jak ktoś Ci je wytknie to się obraź. Jak prawdziwy twardziel.


A kto tutaj się obraził? Po prostu nie lubię kopać się z koniem. I tak nie przyjmujesz żadnych argumentów, które są sprzeczne z Twoją KOD lemingozą, więc nie zamierzam walić grochem o ścianę. Ty widocznie nie potrafisz się z tym pogodzić i non stop święcisz swój pseudo triumf podpierając się wypowiedziami ludzi opozycji i bardzo obiektywnych mediów przywołujesz moje posty i prowokujesz abym nadal z Tobą dyskutował. Niedoczekanie Twoje kolego sympatyczny. TO jest ostatni post w tym temacie, którym jednocześnie zamykam jakąkolwiek dyskusję z Tobą.

Pozdrawiam
Xander


Z ust mi to Pan wyjąłeś Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19883559,duda-krytykowal-komorowskiego-i-mowil-o-ojczyznie-dojnej.html#BoxNewsLink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19883559,duda-krytykowal-komorowskiego-i-mowil-o-ojczyznie-dojnej.html#BoxNewsLink


Bo to pierwszy sort ...
Bez namaczania Wink
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Atticus



Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 314

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
konwojowany VIP nie ma żadnego wpływu na procedury konwojowe obowiązujące w danym wypadku, a więc nie ma też wpływu na to z jaką prędkością i w jaki sposób porusza się kolumna. To dowódca sekcji decyduje o wszystkim i VIP nie ma na to wpływu, więc jeśli brać kogoś za dupę za zaistniałą sytuację to dowódcę sekcji i twórcę procedur bezpieczeństwa a nie PAD.

"Macierewicz za bardzo spieszył się na galę Kaczyńskiego? Były BOR-owiec mówi nam, że o prędkości kolumny decyduje VIP"

http://natemat.pl/200131,macierewicz-za-bardzo-spieszyl-sie-na-gale-kaczynskiego-byly-bor-owiec-mowi-nam-ze-o-predkosci-kolumny-decyduje-vip[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atticus napisał:
]
"Macierewicz za bardzo spieszył się na galę Kaczyńskiego? Były BOR-owiec mówi nam, że o prędkości kolumny decyduje VIP"

http://natemat.pl/200131,macierewicz-za-bardzo-spieszyl-sie-na-gale-kaczynskiego-byly-bor-owiec-mowi-nam-ze-o-predkosci-kolumny-decyduje-vip[/img]


Tak oczywiście Były BORowik... nie rozśmieszaj mnie proszę...

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Iro



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 146
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Atticus napisał:
]
"Macierewicz za bardzo spieszył się na galę Kaczyńskiego? Były BOR-owiec mówi nam, że o prędkości kolumny decyduje VIP"

http://natemat.pl/200131,macierewicz-za-bardzo-spieszyl-sie-na-gale-kaczynskiego-byly-bor-owiec-mowi-nam-ze-o-predkosci-kolumny-decyduje-vip[/img]


Tak oczywiście Były BORowik... nie rozśmieszaj mnie proszę...



chcesz powiedzieć, ze to dowódca sekcji podjął decyzję, ze Antonii ma być tego samego dnia na pogrzebie w Warszawie, potem pomóc Rydzykowi zarobić troche grosza w Toruniu, a nastepnie zdążyć na imprezkę ku czci Jarosława spowrotem w Warszawie?
Nie wątpię, ze wg procedur za zabezpieczenie oraz szczegóły dotyczące transportu i ochrony odpowiada BOR, lub tak jak było w tej sytuacji ŻW, ale procedury procedurami, a Antek zdążyć musiał to i kolejne dwie limuzyny w udało im się skasować.
Praktycznie cała obecna ekipa rządząca jest przekonana, że ich nie dotyczą żadne prawa i tak też się zachowuje. Zapominaja tylko o tym, że prawa fizyki dotyczą wszystkich w takim samym stopniu i tego nie zmienią nawet, gdyby mieli większość konstytucyjną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na takie okoliczności powinni mieć helikopter - najlepiej po sztuce do każdego ministerstwa, a co kto szlachcie zabroni

w cywilizowanych krajach urzędnicy moga transportem publicznym sie poruszać, ale w PL to są to takie św. krowy, że armia gorowików czy żw musi ich bronić
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iro



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 146
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM napisał:

w cywilizowanych krajach urzędnicy moga transportem publicznym sie poruszać, ale w PL to są to takie św. krowy, że armia gorowików czy żw musi ich bronić


poprzedni prezydent nie miał problemów z tym, by polecieć do Stanów rejsowym samolotem a I tak hejterzy zrobili z tego powód do ataków na Jego osobę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Iro: Nic nie chciałem powiedzieć tylko piłem do materiału z linku...
Co do reszty nie będę się odnosił bo i tak zaraz znajdzie się tutaj expert, z którym nie będę miał prawa polemizować.

Pozdrawiam
Xander

Ps. Swoje upodobania polityczne mogłeś sobie darować.
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka