Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Porzucony samochód

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matt



Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 51

PostWysłany: Sob Gru 19, 2015 12:18 am    Temat postu: Porzucony samochód Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałem się dowiedzieć czy ktoś może załatwił u naszej kochanej straży miejskiej kiedyś odholowanie porzuconego samochodu? Od 2 lat na ulicy Ziętka stoi zaparkowany na półtorej miejsca opel omega, z tego co pamiętam w 2013 roku ktoś go przestawił bo stał kilka miesięcy zaparkowany tyłem do drogi, potem stał przodem i tak stoi sobie i gnije 2 lata. Bardzo zapracowany strażnik przez telefon mnie niemalże poinformował, żebym mu głowy nie zawracał (pewnie nagłe wezwanie do psiej kupy). Nigdzie się z tym problemem nie spotkałem bo zazwyczaj SM ochoczo odholowuje takie pojazdy na swój parking. A u nas co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Gru 19, 2015 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz sam sprawdzić czy samochód jest zarejestrowany,jeśli gościu ma samochód zarejestrowany i opłacone OC nikt go nie ruszy nie ma takiej opcji samochód możne stać na parkingu miejskim ile chce tyle w temacie.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kazdy-moze-sprawdzic-gdzie-wlasciciel-auta-ma-wykupione-OC-2488482.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
matt



Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 51

PostWysłany: Sob Gru 19, 2015 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki, teraz ta cala stronka chwilowo nie dziala wiec pózniej sobie sprawdze, ale jak zglaszalem to w SM pewnie sobie sprawdzili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobna sprawa na parkingu przy 777 stare Daweo opony padły stoi od dawna i nic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebacz



Dołączył: 19 Lip 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zlomowisko z nimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka