Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rejestracja NJU Mobile na kartę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirek1962



Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 43

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 1:38 pm    Temat postu: Rejestracja NJU Mobile na kartę Odpowiedz z cytatem

Witam,
Czy zgodnie z ustawą o obowiązkowej rejestracji kart pre-paid rejestrował ktoś z was? On-line ponoć nie można tylko w salonie Orange. Byłem w Knurowie i oni mnie odsyłają go Gliwic bo jak twierdzi facet tej placówki są za małym salonem!!! To jakaś paranoja Violent Znajdzie się ktoś co już zarejestrował kartę?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
SQT



Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 68

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak w ogóle do kiedy to trzeba zarejestrować ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mirek1962



Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 43

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SQT napisał:
A tak w ogóle do kiedy to trzeba zarejestrować ?


Czas jest jakoś do 1 lutego 2017 ale lepiej zadbać teraz bo pod koniec może być tłok.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Wto Cze 21, 2016 1:54 pm    Temat postu: Re: Rejestracja NJU Mobile na kartę Odpowiedz z cytatem

mirek1962 napisał:
Witam,
Czy zgodnie z ustawą o obowiązkowej rejestracji kart pre-paid rejestrował ktoś z was? On-line ponoć nie można tylko w salonie Orange. Byłem w Knurowie i oni mnie odsyłają go Gliwic bo jak twierdzi facet tej placówki są za małym salonem!!! To jakaś paranoja Violent Znajdzie się ktoś co już zarejestrował kartę?
Pozdrawiam


Bo tak w sumie wygląda teraz kwestia "salonów sieci komórkowych" - te lokalne to raczej wyglądają bardziej na franczyzy służące tylko sprzedaży usług... Prowadzone nie przez przedstawicieli operatora a przez ajentów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka